450599-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Ingeniørmæssig projektering – NyMJV TOP_PLUSZ-132_00010 Tervezési szolgáltatások
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelNyMJV TOP_PLUSZ-132_00010 Tervezési szolgáltatások
Beskrivelse„Belterületi utak fejlesztése Nyíregyházán XII. ütem” című TOP_PLUSZ-1.3.2-23-NY1-2025-00010 számú projekt vonatkozásában Nyíregyháza közigazgatási területek infrastruktúra fejlesztéséhez kapcsolódó tervezési munkák: Engedélyes terv; Kiviteli terv elkészítése és Tervezői művezetési feladatok ellátása; a kapcsolódó kivitelezési munkákra irányuló közbeszerzési eljárások szakmai támogatása.
Intern IDEKR000078252026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Beskrivelse„Belterületi utak fejlesztése Nyíregyházán XII. ütem” című TOP_PLUSZ-1.3.2-23-NY1-2025-00010 számú projekt vonatkozásában Nyíregyháza közigazgatási területek infrastruktúra fejlesztéséhez kapcsolódó tervezési munkák: Engedélyes terv; Kiviteli terv elkészítése és Tervezői művezetési feladatok ellátása (5 alkalom); a kapcsolódó kivitelezési munkákra irányuló közbeszerzési eljárások szakmai támogatása. Ajánlattevőnek feladata a Nyíregyháza, Alkotmány u. (Nádor u. - Rózsa u. között), Csillag u., Kéz u., Róka u. (Nádor u. - Rózsa u. között), Rózsa utca meglévő lakóutcáinak felújítására vonatkozó teljes körű tervezési munkák elvégzése, egyesített engedélyezési és kiviteli szintű tervének elkészítésével együttesen, teljesen készre. Tehát, a lakóutcák felülvizsgálata, és a felülvizsgálat eredményének függvényében azok átalakításának tervezése, a gyalogos közlekedési felületek szabványosítása és szükség szerinti felújítása, valamint az útépítéshez kapcsolódó közműkiváltások és csapadékvíz elvezetés is megtervezendő. Ajánlattevő feladata a tervek egyesített engedélyezési és kiviteli szintű tervének, illetve tervkiegészítések elkészítése, valamint esetleges hiánypótlások teljesítése. Kapcsolódó feladat: biológiai aktivitás megőrzésével kapcsolatos dokumentáció elkészítése; a tervező művezetési feladatok ellátása. A tervezéssel érintett terület: cca. 1685 fm. Nyertes AT a teljesítés során köteles figyelembe venni a hivatkozott TOP_PLUSZ pályázati felhívás és mellékletei dokumentációjában foglalt előírásokat. A közbeszerzés tárgyának részletes ismertetését a Közbeszerzési Dokumentumok (továbbiakban: KD) részét képező tervezési program tartalmazza.
Intern IDEKR000078252026/1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EKR000078252026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: EKR000078252026/1