2. Procedure
Procedure
Titel: Warme Drankenvoorziening
Beskrivelse: Het plaatsen en verhuren van warme drankenautomaten op alle locaties van VNOG inclusief toebehoren. Betreft ongeveer 67 koffiemachines in 3 verschillende types inclusief toebehoren verspreid over 56 locaties.
Intern ID: 26-75217
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42968100 Drikkevareautomat
Supplerende klassifikation (cpv): 15860000 Kaffe, te og hermed beslægtede produkter, 39711310 Elektriske kaffemaskiner
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: - Waterkoker (los) - Melkopschuimer (los)
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26-75217
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Warme Drankenvoorziening
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26-75217
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42968100 Μηχανές πώλησης ποτών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15860000 Καφές, τσάι και συναφή προϊόντα, 39711310 Ηλεκτρικές καφετιέρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Warme Drankenvoorziening
Identificador interno: 26-75217
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42968100 Distribuidores de bebidas
Clasificación adicional (cpv): 15860000 Café, té y productos conexos, 39711310 Cafeteras eléctricas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Warme Drankenvoorziening
Sisemine tunnus: 26-75217
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42968100 Joogiautomaat
Täiendav liigitus (cpv): 15860000 Kohv, tee ja samalaadsed tooted, 39711310 Elektrilised kohvimasinad
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: - Waterkoker (los) - Melkopschuimer (los)
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Warme Drankenvoorziening
Sisäinen tunniste: 26-75217
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42968100 Juomien jakelulaitteet
Lisäluokitus (cpv): 15860000 Kahvi, tee ja vastaavat tuotteet, 39711310 Sähköiset kahvinkeittimet
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Titre: Warme Drankenvoorziening
Identifiant interne: 26-75217
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42968100 Distributeurs de boissons
Nomenclature complémentaire (cpv): 15860000 Café, thé et produits connexes, 39711310 Cafetières électriques
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 1
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Warme Drankenvoorziening
Aitheantóir inmheánach: 26-75217
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 42968100 Drinks dispensers
Aicmiú breise (cpv): 15860000 Coffee, tea and related products, 39711310 Electric coffee makers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Warme Drankenvoorziening
Identificativo interno: 26-75217
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42968100 Distributori di bevande
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15860000 Caffè, tè e prodotti affini, 39711310 Macchine elettriche per caffè
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Warme Drankenvoorziening
Vidaus identifikatorius: 26-75217
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42968100 Gėrimų išdavimo įtaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15860000 Kava, arbata ir kiti panašūs produktai, 39711310 Elektriniai kavinukai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Warme Drankenvoorziening
Identifikatur intern: 26-75217
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42968100 Dispensaturi tax-xorb
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15860000 Kafe, te u prodotti relatati, 39711310 Magni elettriċi tal-kafe
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
450750-2026 - Mededinging
Nederland – Drankenautomaat – Warme Drankenvoorziening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelWarme Drankenvoorziening
Interne identificatiecode26-75217
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 39711310 Elektrische koffiezetapparaten
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
Opties
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 15860000 Café, chá e produtos afins, 39711310 Aparelhos eléctricos para preparação de café
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26-75217
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42968100 Distribuitoare de băuturi
Clasificare suplimentară (cpv): 15860000 Cafea, ceai şi produse conexe, 39711310 Filtre de cafea electrice
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: Warme Drankenvoorziening
Interný identifikátor: 26-75217
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42968100 Dávkovače nápojov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15860000 Káva, čaj a príbuzné produkty, 39711310 Elektrické kávovary
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26-75217
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42968100 Dryckesautomater
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 39711310 Elektriska kaffebryggare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: