2. Procedure
Procedure
Titel: Vaky na krev k automatickému zpracování 2026
Beskrivelse: Předmětem zakázky jsou dodávky vaků na krev k automatickému zpracování dle následující položkové specifikace a zápůjčka souvisejícího přístrojového vybavení na 8 let. Vaky na krev k automatickému zpracování Předpokládaný roční počet kusů Odběrové čtyřvaky na krev s deleukot. filtrem pro ERD a P 24 000 ks Odběrové čtyřvaky na krev s deleukot. filtrem pro deleuk. PK – ERD, P deleuk. 700 ks Poolovací sety s PLT deleukotizačním filtrem pro přípravu TBSDR 1 000 ks Jako součást dodávek vaků na krev k automatickému zpracování požaduje zadavatel bezplatné poskytnutí nového a nerepasovaného přístrojového vybavení minimálně v počtech a konfiguraci uvedené dále, včetně bezplatného servisu a zaškolení s příslušnými návody (v českém jazyce). Návrh smlouvy o zápůjčce techniky musí být součástí nabídky. Součástí výpůjčka je i závazek servisního zabezpečení, zajištění provozuschopnosti zařízení a prokazatelného provádění preventivních periodických bezpečnostně technických kontrol – PBTK včetně zajištění metrologických náležitostí na náklady uchazeče. Protokoly o provedení PBTK budou pravidelně předávány na OTZ. Podrobnější informace v ZD.
Intern ID: 11/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141613 Blodposer
Supplerende klassifikation (cpv): 33194210 Blodtransfusionsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194210 Ausrüstung für Bluttransfusion
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: 11/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141613 Blood bags
Additional classification (cpv): 33194210 Blood-transfusion devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 11/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141613 Bolsas para sangre
Clasificación adicional (cpv): 33194210 Instrumentos y aparatos para transfusión sanguínea
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 11/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141613 Verekotid
Täiendav liigitus (cpv): 33194210 Vereülekandeseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 11/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141613 Poches à sang
Nomenclature complémentaire (cpv): 33194210 Appareils de transfusion sanguine
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 11/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141613 Blood bags
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 11/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141613 Vrećice za krv
Dodatna klasifikacija (cpv): 33194210 Naprave za transfuziju krvi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 11/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141613 Maišeliai kraujui
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33194210 Kraujo perpylimo prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 11/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141613 Boroż tad-demm
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33194210 Apparati tat-trasfużjoni tad-demm
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 11/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141613 Pojemniki na krew
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33194210 Urządzenia do transfuzji krwi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 11/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141613 Vrečke za kri
Dodatna klasifikacija (cpv): 33194210 Naprave za transfuzijo krvi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 11/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141613 Blodpåsar
Ytterligare klassificering (cpv): 33194210 Utrustning för blodtransfusion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001