See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: DEK-1654 DE KK részére aneszt. fogyóa. besz. II.
Beskrivelse: 1. rész: Tracheaváladék mintavevő készlet Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 10 000 2. rész: Zárt leszívó katéter Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1720 3. rész: Infúziós terápia eszközei Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 344 400 4. rész: Tűmentes csatlakozók 1. Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 55 900 5. rész: Trachea tubus vezetők Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 900 6. rész: Plexus anesztéziás tűk Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1700 7. rész: Mellkascsapoló szettek Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1110 8. rész: Tubus összekötők Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 6800 9. rész: Porlasztó szett összekötővel légzőkörbe Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 3500 10. rész: Venturi szelepek és maszkok Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 4390 11. rész: Lélegeztető ballonok Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 575 12. rész: Lélegeztető kör kompatibilis Oxylog készülékekkel Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 230 13. rész: Lélegeztető kihúzható körök Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 3775 14. rész: Lélegeztető kör antibakteriális bevonattal Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1860 15. rész: Lélegeztető kör gyermek Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 520 16. rész: Lélegeztető kör Mapleson C Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 260 17. rész: Lélegeztető kör coaxialis Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1600 18. rész: Óradiurézis-mérő szett Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 4050 19. rész: Infúziós terápia eszközei Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 23 250
Intern ID: EKR001058372026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Tracheaváladék mintavevő készlet
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 1. rész: Tracheaváladék mintavevő készlet Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 10 000 Törésbiztos tracheaváladék mintavevő készlet Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Intern ID: EKR001058372026/1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: A mennyiségi opció maximálisan igénybe vehető mennyisége a teljes keretmennyiség 30%-a, figyelemmel a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére. Az opció igénybevételének feltételeit a Szerződés tervezet tartalmazza.
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zárt leszívó katéter
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 2. rész: Zárt leszívó katéter Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1720 Több méretű zárt leszívó katéter. Zárt leszívó katéter géppel lélegeztetett felnőtt betegeknél keletkező trachea váladék leszívására. Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Intern ID: EKR001058372026/2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Infúziós terápia eszközei
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 3. rész: Infúziós terápia eszközei -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 344 400 -Infúziós összekötő -Perfúziós összekötő -Visszafolyást gátló csatlakozó -Kanülzáró dugó -Háromirányú csap Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. Az áruk a leszállításkor még legalább 24 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Intern ID: EKR001058372026/3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Tűmentes csatlakozók 1.
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 4. rész: Tűmentes csatlakozók 1. Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 55 900 -Tűmentes csatlakozó -Y összekötő két tűmentes csatlakozóval -Y összekötő három tűmentes csatlakozóval Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Trachea tubus vezetők
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 5. rész: Trachea tubus vezetők -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 900 -Egyszerhasználatos Bougie Coudé véggel -Tubusvezető nyárs tubusokhoz Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Plexus anesztéziás tűk
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 6. rész: Plexus anesztéziás tűk Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1700 -Plexus anesztéziás tűk, amelyek kompatibilisek Stimuplex idegstimulátorral. Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Intern ID: EKR001058372026/6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Mellkascsapoló szettek
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 7. rész: Mellkascsapoló szettek -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1110 -Mellkascsapoló egy-palackos rendszer -Mellkascsapoló két-palackos rendszer -Mellkascsapoló szetthez csőkészlet -Mellkascsapoló szetthez csere-palack Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Intern ID: EKR001058372026/7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Tubus összekötők
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 8. rész: Tubus összekötők -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 6800 -Tubus összekötők kihúzható típus - Tubus összekötő kihúzható csővel az endotracheális tubus és a légzőkör összekötésére -Tubus összekötő kihúzható típus - Tubus összekötő smooth-bore csővel az endotracheális tubus és a légzőkör összekötésére Gyári tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Porlasztó szett összekötővel légzőkörbe
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 9. rész: Porlasztó szett összekötővel légzőkörbe -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 3500 -Légzőkörbe iktatható porlasztó szet Ajánlatkérő gyári tiszta termékeket kér. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Venturi szelepek és maszkok
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 10. rész: Venturi szelepek és maszkok -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 4390 -Venturi maszk szett 40%-os oxigén koncentrációt biztosító szeleppel -Venturi maszk szett 60%-os oxigén koncentrációt biztosító szeleppel -Venturi 40%-os oxigén koncentrációt biztosító szelep -Venturi 60%-os oxigén koncentrációt biztosító szelep Ajánlatkérő gyári tiszta termékeket kér. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Lélegeztető ballonok
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 11. rész: Lélegeztető ballonok Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 575 -Lélegeztető ballon -Anesztéziás lélegeztető ballon Gyári tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Lélegeztető kör kompatibilis Oxylog készülékekkel
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 12. rész: Lélegeztető kör kompatibilis Oxylog készülékekkel -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 230 -Lélegeztető kör kompatibilis Oxylog készülékekkel -Flexibilis egyszerhasználatos lélegeztető kör, amely kompatibilis Oxilog 2000 plus/3000/3000 plus készülékekkel Orvosi tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszai leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Lélegeztető kihúzható körök
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 13. rész: Lélegeztető kihúzható körök -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 3775 -Légzőkör anesztéziai ellátáshoz -Légzőkör intenzív ellátáshoz Gyári tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Lélegeztető kör antibakteriális bevonattal
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 14. rész: Lélegeztető kör antibakteriális bevonattal -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1860 -Lélegeztető kör antibakteriális bevonattal -Egyszerhasználatos antibakteriális bevonattal ellátott lélegeztető kör intenzív ellátáshoz Gyári tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Lélegeztető kör gyermek
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 15. rész: Lélegeztető kör gyermek -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 520 -Egyszerhasználatos gyermek harmonika lélegeztető kör aneszteziológiai felhasználásra Gyári tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: élegeztető kör Mapleson C
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 16. rész: Lélegeztető kör Mapleson C -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 260 -Lélegeztető kör Mapleson C típus -Egyszerhasználatos Mapleson C típusú felnőtt lélegeztető kör Gyári tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Intern ID: EKR001058372026/16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Lélegeztető kör coaxialis
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 17. rész: Lélegeztető kör coaxialis -Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 1600 -Lélegeztető kör 2 az 1-ben típus -Egyszerhasználatos coaxialis (2 az 1-ben) lélegeztető kör anesztéziológiai felhasználásra Gyári tiszta, vagy steril terméket kér az Ajánlatkérő. A steril áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Óradiurézis-mérő szet
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 18. rész: Óradiurézis-mérő szett Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 4050 -Óradiurézis-mérő szett, amely az időegység alatt ürített vizelet pontos mérésére alkalmas eszköz Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése
Intern ID: EKR001058372026/18
Delkontrakt: LOT-0019
Beskrivelse: DEK-1654 DE KK részére aneszteziológiai fogyóanyagok beszerzése II. 19. rész: Infúziós terápia eszközei Tervezett mennyiség 24 hónapra összesen (db): 23 250 -Gyomorszonda mandrinnal -Gyomorszonda -Gyomorcső több méret Az áruk a leszállításkor még legalább 12 hónap sterilitási idővel rendelkeznek. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A beszerzés magában foglalja a felhasználó egységig történő szállítást is. A részleteket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő a keretmennyiség 70%-ig lehívási kötelezettséget vállal, ezen lehívási kötelezettségen túlmenően Ajánlatkérő nem köteles a keretmennyiséget kimeríteni és a lehívási kötelezettségen túl a fel nem használt keretmennyiséget Ajánlattevő kárként nem érvényesítheti Vevővel szemben. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a dokumentáció (közbeszerzési műszaki leírás) meghatározott szabványra, műszaki engedélyre, műszaki előírásokra, műszaki ajánlásra, illetve gyártmányra, eredetű vagy típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást, stb. kíván megajánlani ajánlatában - ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Intern ID: EKR001058372026/19
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Tracheaváladék mintavevő készlet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zárt leszívó katéter
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Infúziós terápia eszközei
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Tűmentes csatlakozók 1.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Trachea tubus vezetők
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Plexus anesztéziás tűk
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Mellkascsapoló szettek
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Tubus összekötők
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Venturi szelepek és maszkok
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Lélegeztető ballonok
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Lélegeztető kihúzható körök
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Lélegeztető kör gyermek
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: élegeztető kör Mapleson C
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Lélegeztető kör coaxialis
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Óradiurézis-mérő szet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EKR001058372026/19
450947-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierEKR001058372026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
TitleTracheaváladék mintavevő készlet
Internal identifierEKR001058372026/1
Options
LotLOT-0002
TitleZárt leszívó katéter
Internal identifierEKR001058372026/2
LotLOT-0003
TitleInfúziós terápia eszközei
Internal identifierEKR001058372026/3
LotLOT-0004
TitleTűmentes csatlakozók 1.
Internal identifierEKR001058372026/4
LotLOT-0005
TitleTrachea tubus vezetők
Internal identifierEKR001058372026/5
LotLOT-0006
TitlePlexus anesztéziás tűk
Internal identifierEKR001058372026/6
LotLOT-0007
TitleMellkascsapoló szettek
Internal identifierEKR001058372026/7
LotLOT-0008
TitleTubus összekötők
Internal identifierEKR001058372026/8
LotLOT-0009
Internal identifierEKR001058372026/9
LotLOT-0010
TitleVenturi szelepek és maszkok
Internal identifierEKR001058372026/10
LotLOT-0011
TitleLélegeztető ballonok
Internal identifierEKR001058372026/11
LotLOT-0012
Internal identifierEKR001058372026/12
LotLOT-0013
TitleLélegeztető kihúzható körök
Internal identifierEKR001058372026/13
LotLOT-0014
Internal identifierEKR001058372026/14
LotLOT-0015
TitleLélegeztető kör gyermek
Internal identifierEKR001058372026/15
LotLOT-0016
Titleélegeztető kör Mapleson C
Internal identifierEKR001058372026/16
LotLOT-0017
TitleLélegeztető kör coaxialis
Internal identifierEKR001058372026/17
LotLOT-0018
TitleÓradiurézis-mérő szet
Internal identifierEKR001058372026/18
LotLOT-0019
Internal identifierEKR001058372026/19
450947-2026 - Licitación
Hungría – Material médico fungible – DEK-1654 DE KK részére aneszt. fogyóa. besz. II.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoEKR001058372026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloTracheaváladék mintavevő készlet
Identificador internoEKR001058372026/1
Opciones
LoteLOT-0002
TítuloZárt leszívó katéter
Identificador internoEKR001058372026/2
LoteLOT-0003
TítuloInfúziós terápia eszközei
Identificador internoEKR001058372026/3
LoteLOT-0004
TítuloTűmentes csatlakozók 1.
Identificador internoEKR001058372026/4
LoteLOT-0005
TítuloTrachea tubus vezetők
Identificador internoEKR001058372026/5
LoteLOT-0006
TítuloPlexus anesztéziás tűk
Identificador internoEKR001058372026/6
LoteLOT-0007
TítuloMellkascsapoló szettek
Identificador internoEKR001058372026/7
LoteLOT-0008
TítuloTubus összekötők
Identificador internoEKR001058372026/8
LoteLOT-0009
Identificador internoEKR001058372026/9
LoteLOT-0010
TítuloVenturi szelepek és maszkok
Identificador internoEKR001058372026/10
LoteLOT-0011
TítuloLélegeztető ballonok
Identificador internoEKR001058372026/11
LoteLOT-0012
Identificador internoEKR001058372026/12
LoteLOT-0013
TítuloLélegeztető kihúzható körök
Identificador internoEKR001058372026/13
LoteLOT-0014
Identificador internoEKR001058372026/14
LoteLOT-0015
TítuloLélegeztető kör gyermek
Identificador internoEKR001058372026/15
LoteLOT-0016
Títuloélegeztető kör Mapleson C
Identificador internoEKR001058372026/16
LoteLOT-0017
TítuloLélegeztető kör coaxialis
Identificador internoEKR001058372026/17
LoteLOT-0018
TítuloÓradiurézis-mérő szet
Identificador internoEKR001058372026/18
LoteLOT-0019
Identificador internoEKR001058372026/19
450947-2026 - Kilpailu
Unkari – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – DEK-1654 DE KK részére aneszt. fogyóa. besz. II.
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteEKR001058372026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/1
Optiot
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimiZárt leszívó katéter
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/2
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimiInfúziós terápia eszközei
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimiTűmentes csatlakozók 1.
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/4
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimiTrachea tubus vezetők
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/5
OsaLOT-0006
Ilmoituksen nimiPlexus anesztéziás tűk
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/6
OsaLOT-0007
Ilmoituksen nimiMellkascsapoló szettek
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/7
OsaLOT-0008
Ilmoituksen nimiTubus összekötők
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/8
OsaLOT-0009
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/9
OsaLOT-0010
Ilmoituksen nimiVenturi szelepek és maszkok
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/10
OsaLOT-0011
Ilmoituksen nimiLélegeztető ballonok
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/12
OsaLOT-0013
Ilmoituksen nimiLélegeztető kihúzható körök
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/14
OsaLOT-0015
Ilmoituksen nimiLélegeztető kör gyermek
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/15
OsaLOT-0016
Ilmoituksen nimiélegeztető kör Mapleson C
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/16
OsaLOT-0017
Ilmoituksen nimiLélegeztető kör coaxialis
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/17
OsaLOT-0018
Ilmoituksen nimiÓradiurézis-mérő szet
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/18
OsaLOT-0019
Sisäinen tunnisteEKR001058372026/19
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EKR001058372026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Tracheaváladék mintavevő készlet
Belső azonosító: EKR001058372026/1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: Zárt leszívó katéter
Belső azonosító: EKR001058372026/2
Rész: LOT-0003
Cím: Infúziós terápia eszközei
Belső azonosító: EKR001058372026/3
Rész: LOT-0004
Cím: Tűmentes csatlakozók 1.
Belső azonosító: EKR001058372026/4
Rész: LOT-0005
Cím: Trachea tubus vezetők
Belső azonosító: EKR001058372026/5
Rész: LOT-0006
Cím: Plexus anesztéziás tűk
Belső azonosító: EKR001058372026/6
Rész: LOT-0007
Cím: Mellkascsapoló szettek
Belső azonosító: EKR001058372026/7
Rész: LOT-0008
Cím: Tubus összekötők
Belső azonosító: EKR001058372026/8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: EKR001058372026/9
Rész: LOT-0010
Cím: Venturi szelepek és maszkok
Belső azonosító: EKR001058372026/10
Rész: LOT-0011
Cím: Lélegeztető ballonok
Belső azonosító: EKR001058372026/11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: EKR001058372026/12
Rész: LOT-0013
Cím: Lélegeztető kihúzható körök
Belső azonosító: EKR001058372026/13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: EKR001058372026/14
Rész: LOT-0015
Cím: Lélegeztető kör gyermek
Belső azonosító: EKR001058372026/15
Rész: LOT-0016
Cím: élegeztető kör Mapleson C
Belső azonosító: EKR001058372026/16
Rész: LOT-0017
Cím: Lélegeztető kör coaxialis
Belső azonosító: EKR001058372026/17
Rész: LOT-0018
Cím: Óradiurézis-mérő szet
Belső azonosító: EKR001058372026/18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: EKR001058372026/19
450947-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/1
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasZárt leszívó katéter
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasInfúziós terápia eszközei
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasTűmentes csatlakozók 1.
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasTrachea tubus vezetők
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasPlexus anesztéziás tűk
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasMellkascsapoló szettek
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasTubus összekötők
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/8
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasVenturi szelepek és maszkok
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasLélegeztető ballonok
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/11
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasLélegeztető kihúzható körök
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/13
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasLélegeztető kör gyermek
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/15
Pirkimo dalisLOT-0016
Pavadinimasélegeztető kör Mapleson C
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/16
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasLélegeztető kör coaxialis
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/17
Pirkimo dalisLOT-0018
PavadinimasÓradiurézis-mérő szet
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/18
Pirkimo dalisLOT-0019
Vidaus identifikatoriusEKR001058372026/19
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EKR001058372026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Tracheaváladék mintavevő készlet
Identifikatur intern: EKR001058372026/1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Zárt leszívó katéter
Identifikatur intern: EKR001058372026/2
Lott: LOT-0003
Titlu: Infúziós terápia eszközei
Identifikatur intern: EKR001058372026/3
Lott: LOT-0004
Titlu: Tűmentes csatlakozók 1.
Identifikatur intern: EKR001058372026/4
Lott: LOT-0005
Titlu: Trachea tubus vezetők
Identifikatur intern: EKR001058372026/5
Lott: LOT-0006
Titlu: Plexus anesztéziás tűk
Identifikatur intern: EKR001058372026/6
Lott: LOT-0007
Titlu: Mellkascsapoló szettek
Identifikatur intern: EKR001058372026/7
Lott: LOT-0008
Titlu: Tubus összekötők
Identifikatur intern: EKR001058372026/8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: EKR001058372026/9
Lott: LOT-0010
Titlu: Venturi szelepek és maszkok
Identifikatur intern: EKR001058372026/10
Lott: LOT-0011
Titlu: Lélegeztető ballonok
Identifikatur intern: EKR001058372026/11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: EKR001058372026/12
Lott: LOT-0013
Titlu: Lélegeztető kihúzható körök
Identifikatur intern: EKR001058372026/13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: EKR001058372026/14
Lott: LOT-0015
Titlu: Lélegeztető kör gyermek
Identifikatur intern: EKR001058372026/15
Lott: LOT-0016
Titlu: élegeztető kör Mapleson C
Identifikatur intern: EKR001058372026/16
Lott: LOT-0017
Titlu: Lélegeztető kör coaxialis
Identifikatur intern: EKR001058372026/17
Lott: LOT-0018
Titlu: Óradiurézis-mérő szet
Identifikatur intern: EKR001058372026/18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: EKR001058372026/19
450947-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułTracheaváladék mintavevő készlet
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
TytułZárt leszívó katéter
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułInfúziós terápia eszközei
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułTűmentes csatlakozók 1.
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułTrachea tubus vezetők
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/5
Część zamówieniaLOT-0006
TytułPlexus anesztéziás tűk
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/6
Część zamówieniaLOT-0007
TytułMellkascsapoló szettek
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/7
Część zamówieniaLOT-0008
TytułTubus összekötők
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/8
Część zamówieniaLOT-0009
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/9
Część zamówieniaLOT-0010
TytułVenturi szelepek és maszkok
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/10
Część zamówieniaLOT-0011
TytułLélegeztető ballonok
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/11
Część zamówieniaLOT-0012
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/12
Część zamówieniaLOT-0013
TytułLélegeztető kihúzható körök
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/13
Część zamówieniaLOT-0014
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/14
Część zamówieniaLOT-0015
TytułLélegeztető kör gyermek
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/15
Część zamówieniaLOT-0016
Tytułélegeztető kör Mapleson C
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/16
Część zamówieniaLOT-0017
TytułLélegeztető kör coaxialis
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/17
Część zamówieniaLOT-0018
TytułÓradiurézis-mérő szet
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/18
Część zamówieniaLOT-0019
Wewnętrzny identyfikatorEKR001058372026/19
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: EKR001058372026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Lote: LOT-0001
Identificador interno: EKR001058372026/1
Opções:
Lote: LOT-0002
Título: Zárt leszívó katéter
Identificador interno: EKR001058372026/2
Lote: LOT-0003
Título: Infúziós terápia eszközei
Identificador interno: EKR001058372026/3
Lote: LOT-0004
Título: Tűmentes csatlakozók 1.
Identificador interno: EKR001058372026/4
Lote: LOT-0005
Título: Trachea tubus vezetők
Identificador interno: EKR001058372026/5
Lote: LOT-0006
Título: Plexus anesztéziás tűk
Identificador interno: EKR001058372026/6
Lote: LOT-0007
Título: Mellkascsapoló szettek
Identificador interno: EKR001058372026/7
Lote: LOT-0008
Título: Tubus összekötők
Identificador interno: EKR001058372026/8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: EKR001058372026/9
Lote: LOT-0010
Título: Venturi szelepek és maszkok
Identificador interno: EKR001058372026/10
Lote: LOT-0011
Título: Lélegeztető ballonok
Identificador interno: EKR001058372026/11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: EKR001058372026/12
Lote: LOT-0013
Título: Lélegeztető kihúzható körök
Identificador interno: EKR001058372026/13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: EKR001058372026/14
Lote: LOT-0015
Título: Lélegeztető kör gyermek
Identificador interno: EKR001058372026/15
Lote: LOT-0016
Título: élegeztető kör Mapleson C
Identificador interno: EKR001058372026/16
Lote: LOT-0017
Título: Lélegeztető kör coaxialis
Identificador interno: EKR001058372026/17
Lote: LOT-0018
Título: Óradiurézis-mérő szet
Identificador interno: EKR001058372026/18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: EKR001058372026/19