451011-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Programpakker og informationssystemer – Zvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelZvýšení kyberbezpečnosti PNJ
BeskrivelsePředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace technického a programového vybavení za účelem zvýšení kybernetické bezpečnosti a posílení ochrany dat v Psychiatrické nemocnici Jihlava. Podrobně je rozpracováno v zadávací dokumentaci.
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenOtevřené řízení, nadlimitní režim
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 48000000 Programpakker og informationssystemer
Supplerende klassifikation (cpv): 72300000 Datatjenester, 72511000 Tjenesteydelser i forbindelse med netstyringsprogrammel
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelsePředmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace technického a programového vybavení za účelem zvýšení kybernetické bezpečnosti a posílení ochrany dat v Psychiatrické nemocnici Jihlava.
Intern ID1
Supplerende klassifikation (cpv): 72300000 Datatjenester, 72511000 Tjenesteydelser i forbindelse med netstyringsprogrammel, 72263000 Implementering af programmel
451011-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Zvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení, nadlimitní režim
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72263000 Software-Implementierung
451011-2026 - Competition
Czechia – Software package and information systems – Zvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
TitleZvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtevřené řízení, nadlimitní režim
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72300000 Data services, 72511000 Network management software services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
Additional classification (cpv): 72300000 Data services, 72511000 Network management software services, 72263000 Software implementation services
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72300000 Servicios relacionados con datos, 72511000 Servicios de software de gestión de redes, 72263000 Servicios de implementación de software
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Kraj Vysočina (CZ063)
País: Chequia
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 72300000 Services de commutation de données, 72511000 Services de logiciels de gestion de réseau, 72263000 Services d'implémentation de logiciels
Lieu d’exécution
Pays: Tchéquie
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 48000000 Software package and information systems
Aicmiú breise (cpv): 72300000 Data services, 72511000 Network management software services, 72263000 Software implementation services
An áit feidhmíochta
Tír: An tSeicia
451011-2026 - Konkurss
Čehija – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Zvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsZvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesOtevřené řízení, nadlimitní režim
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72300000 Datu pakalpojumi, 72511000 Tīkla vadības programmatūras pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
Papildu klasifikācija (cpv): 72300000 Datu pakalpojumi, 72511000 Tīkla vadības programmatūras pakalpojumi, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
Titel: Zvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otevřené řízení, nadlimitní režim
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72300000 Uitwerken van gegevens, 72511000 Software voor netwerkbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72300000 Uitwerken van gegevens, 72511000 Software voor netwerkbeheer, 72263000 Software-implementatiediensten
2. Postopek
Postopek
Naslov: Zvýšení kyberbezpečnosti PNJ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otevřené řízení, nadlimitní režim
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72300000 Podatkovne storitve, 72511000 Storitve, povezane s programsko opremo za upravljanje omrežij
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 72300000 Podatkovne storitve, 72511000 Storitve, povezane s programsko opremo za upravljanje omrežij, 72263000 Storitve izvajanja programske opreme