451273-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Specialiseret personbefordring ad vej – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelŚwiadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego, obejmującego 3 części zwane zadaniami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na dowolną liczbę zadań. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość zakresu usług objętych danym zadaniem. ZADANIE NR 1: Transport sanitarny zespołem Podstawowym, zwanym „Zespołem P” oraz zespołem Specjalistycznym, zwanym „Zespołem S”; ZADANIE NR 2 Transport sanitarny zespołem Transportowym, zwanym „Zespołem T”; ZADANIE NR 3: Transport materiałów biologicznych oraz dokumentacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ (zwany OPZ).
Intern ID9/PZP/2026/PN
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Supplerende klassifikation (cpv): 60100000 Vejtransport
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelTransport sanitarny zespołem Podstawowym, zwanym dalej „Zespołem P” oraz zespołem Specjalistycznym, zwanym dalej „Zespołem S”
Beskrivelse1.1. Transport sanitarny zespołem Podstawowym, zwany dalej „Zespołem P” -przewóz pacjenta na konsultacje medyczne wraz z oczekiwaniem na niego w miejscu wykonywania konsultacji oraz powrót; przewóz pacjenta wraz z przekazaniem go do innych podmiotów leczniczych. 1.2. Transport sanitarny zespołem Specjalistycznym, zwany dalej „Zespołem S” – przewóz pacjenta na konsultacje medyczne wraz z oczekiwaniem na niego w miejscu wykonywania konsultacji oraz powrót; przewóz pacjenta wraz z przekazaniem go do innych podmiotów leczniczych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia: 18 miesięcy od dnia następującego po dniu podpisania umowy.
Intern IDZADANIE NR 1.
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego wielkość i wartość przedmiotu zamówienia może ulec zwiększeniu, w zależności od rzeczywistych potrzeb wynikających z działalności Zamawiającego, jednak nie więcej niż o 20% wartości zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 2.1 do SWZ — Formularze cenowe. Szczegółowy opis znajduje się we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8.1 do SWZ.
DelkontraktLOT-0002
TitelTransport sanitarny zespołem Transportowym, zwanym dalej „Zespołem T”
Beskrivelse1.Transport sanitarny zespołem Transportowym, zwanym dalej „Zespołem T” – przewóz pacjenta wraz z jego bagażem i/lub wózkiem inwalidzkim w pozycji siedzącej lub leżącej do jego miejsca zamieszkania; przewóz pacjenta na konsultacje medyczne wraz z oczekiwaniem na niego w miejscu wykonywania konsultacji oraz powrót; przewóz pacjenta wraz z jego bagażem i/lub wózkiem inwalidzkim i przekazanie go do innych podmiotów leczniczych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia: 18 miesięcy od dnia następującego po dniu podpisania umowy.
Intern IDZADANIE NR 2.
Beskrivelse af optionerZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego wielkość i wartość przedmiotu zamówienia może ulec zwiększeniu, w zależności od rzeczywistych potrzeb wynikających z działalności Zamawiającego, jednak nie więcej niż o 20% wartości zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 2.2 do SWZ — Formularze cenowe. Szczegółowy opis znajduje się we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8.2 do SWZ.
DelkontraktLOT-0003
TitelTransport materiałów biologicznych oraz dokumentacji.
Beskrivelse1. Transport materiałów biologicznych (w tym krwi, preparatów krwiopochodnych, wycinków, odczynników) oraz dokumentacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Termin wykonania zamówienia: 18 miesięcy od dnia następującego po dniu podpisania umowy.
Intern IDZADANIE NR 3.
Beskrivelse af optionerZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego wielkość i wartość przedmiotu zamówienia może ulec zwiększeniu, w zależności od rzeczywistych potrzeb wynikających z działalności Zamawiającego, jednak nie więcej niż o 20% wartości zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 2.3 do SWZ — Formularze cenowe. Szczegółowy opis znajduje się we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8.3 do SWZ.
451273-2026 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung9/PZP/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZADANIE NR 1.
Optionen
LosLOT-0002
Interne KennungZADANIE NR 2.
LosLOT-0003
Interne KennungZADANIE NR 3.
451273-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό9/PZP/2026/PN
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόZADANIE NR 1.
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόZADANIE NR 2.
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόZADANIE NR 3.
451273-2026 - Licitación
Polonia – Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno9/PZP/2026/PN
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Clasificación adicional (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZADANIE NR 1.
Opciones
LoteLOT-0002
Identificador internoZADANIE NR 2.
LoteLOT-0003
Identificador internoZADANIE NR 3.
451273-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services spécialisés de transport routier de passagers – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne9/PZP/2026/PN
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
Nomenclature complémentaire (cpv): 60100000 Services de transport routier
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneZADANIE NR 1.
Options
LotLOT-0002
Identifiant interneZADANIE NR 2.
LotLOT-0003
Identifiant interneZADANIE NR 3.
451273-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Special-purpose road passenger-transport services – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach9/PZP/2026/PN
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Aicmiú breise (cpv): 60100000 Road transport services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZADANIE NR 1.
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachZADANIE NR 2.
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachZADANIE NR 3.
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
Dodatna klasifikacija (cpv): 60100000 Usluge cestovnog prijevoza
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Wrocławski (PL518)
Zemlja: Poljska
Opće informacije
451273-2026 - Verseny
Lengyelország – Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító9/PZP/2026/PN
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóZADANIE NR 1.
Opciók
RészLOT-0002
Belső azonosítóZADANIE NR 2.
RészLOT-0003
Belső azonosítóZADANIE NR 3.
451273-2026 - Gara
Polonia – Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno9/PZP/2026/PN
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 60130000 Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada
Classificazione aggiuntiva (cpv): 60100000 Servizi di trasporto terrestre
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoZADANIE NR 1.
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo internoZADANIE NR 2.
LottoLOT-0003
Identificativo internoZADANIE NR 3.
451273-2026 - Konkursas
Lenkija – Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius9/PZP/2026/PN
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 60100000 Kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZADANIE NR 1.
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusZADANIE NR 2.
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusZADANIE NR 3.
451273-2026 - Mededinging
Polen – Diensten voor speciaal personenvervoer over land – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode9/PZP/2026/PN
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZADANIE NR 1.
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZADANIE NR 2.
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeZADANIE NR 3.
451273-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator9/PZP/2026/PN
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorZADANIE NR 1.
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorZADANIE NR 2.
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorZADANIE NR 3.
451273-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
Classificação adicional (cpv): 60100000 Serviços de transporte rodoviário
Opções
451273-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de transport rutier specializat de pasageri – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern9/PZP/2026/PN
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Clasificare suplimentară (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier
Identificator internZADANIE NR 1.
Opțiuni
Identificator internZADANIE NR 2.
Identificator internZADANIE NR 3.
451273-2026 - Súťaž
Poľsko – Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor9/PZP/2026/PN
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60100000 Služby cestnej dopravy
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZADANIE NR 1.
Možnosti
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorZADANIE NR 2.
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorZADANIE NR 3.
451273-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene – Świadczenie usług w zakresie transportu sanitarnego
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator9/PZP/2026/PN
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Dodatna klasifikacija (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZADANIE NR 1.
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorZADANIE NR 2.
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorZADANIE NR 3.