See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: »ALL INCLUSIVE« VZDRŽEVANJE VENTILATORJEV (RESPIRATORJEV) IN APARATOV ZA TERAPIJO Z INO
Beskrivelse: »ALL INCLUSIVE« vzdrževanje ventilatorjev (respiratorjev) in aparatov za terapijo z INO
Intern ID: JN-76106
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca COVIDIEN
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca COVIDIEN
Intern ID: 505632
Supplerende klassifikation (cpv): 50421000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca LOWENSTEIN
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca LOWENSTEIN
Intern ID: 505633
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca WILAMED
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca WILAMED
Intern ID: 505634
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca MEDIN MEDICAL INNOVATIONS
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca MEDIN MEDICAL INNOVATIONS
Intern ID: 505635
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca WIENMANN
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca WIENMANN
Intern ID: 505636
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca GE HEALTHCARE
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca GE HEALTHCARE
Intern ID: 505637
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca IMT MEDICAL
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca IMT MEDICAL
Intern ID: 505638
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca MAQUET
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca MAQUET
Intern ID: 505639
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca PHILIPS
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca PHILIPS
Intern ID: 505640
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca SLE
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca SLE
Intern ID: 505641
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca VERSAMED
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca VERSAMED
Intern ID: 505642
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca ANDIC MEDICAL SYSTEM
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca ANDIC MEDICAL SYSTEM
Intern ID: 505643
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca STEPHAN
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca STEPHAN
Intern ID: 505644
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca HAMILTON MEDICAL
Beskrivelse: Respiratorji in ventilatorji proizvajalca HAMILTON MEDICAL
Intern ID: 505645
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Aparati za dovajanje in spremljanje terapije z INO proizvajalca EKU ELEKTRONIC
Beskrivelse: Aparati za dovajanje in spremljanje terapije z INO proizvajalca EKU ELEKTRONIC
Intern ID: 505646
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-76106
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 505632
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 505633
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 505634
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 505635
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 505636
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 505637
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 505638
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 505639
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 505640
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 505641
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 505642
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 505643
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 505644
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 505645
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 505646
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-76106
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505632
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505633
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505634
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505635
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505636
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505637
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505638
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505639
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505640
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505641
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505642
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505643
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505644
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505645
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 505646
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-76106
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 505632
Clasificación adicional (cpv): 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 505633
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 505634
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 505635
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 505636
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 505637
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 505638
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 505639
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 505640
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 505641
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 505642
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 505643
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 505644
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 505645
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 505646
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-76106
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 505632
Täiendav liigitus (cpv): 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 505633
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 505634
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 505635
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 505636
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 505637
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 505638
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 505639
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 505640
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 505641
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 505642
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 505643
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 505644
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 505645
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 505646
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-76106
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
Sisäinen tunniste: 505632
Lisäluokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
Sisäinen tunniste: 505633
Sisäinen tunniste: 505634
Sisäinen tunniste: 505635
Sisäinen tunniste: 505636
Sisäinen tunniste: 505637
Sisäinen tunniste: 505638
Sisäinen tunniste: 505639
Sisäinen tunniste: 505640
Sisäinen tunniste: 505641
Sisäinen tunniste: 505642
Sisäinen tunniste: 505643
Sisäinen tunniste: 505644
Sisäinen tunniste: 505645
Sisäinen tunniste: 505646
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-76106
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 505632
Nomenclature complémentaire (cpv): 50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 505633
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 505634
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 505635
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 505636
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 505637
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: 505638
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: 505639
Lot: LOT-0009
Identifiant interne: 505640
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 505641
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: 505642
Lot: LOT-0012
Identifiant interne: 505643
Lot: LOT-0013
Identifiant interne: 505644
Lot: LOT-0014
Identifiant interne: 505645
Lot: LOT-0015
Identifiant interne: 505646
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-76106
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 505632
Aicmiú breise (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 505633
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 505634
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 505635
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 505636
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 505637
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 505638
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 505639
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 505640
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 505641
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 505642
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 505643
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 505644
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: 505645
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 505646
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-76106
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 505632
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 505633
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 505634
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 505635
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 505636
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 505637
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 505638
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 505639
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 505640
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 505641
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 505642
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 505643
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 505644
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 505645
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 505646
451307-2026 - Konkursas
Slovėnija – Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos – »ALL INCLUSIVE« VZDRŽEVANJE VENTILATORJEV (RESPIRATORJEV) IN APARATOV ZA TERAPIJO Z INO
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusJN-76106
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius505632
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50421000 Medicinos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius505633
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius505634
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius505635
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius505636
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius505637
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius505638
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius505639
Pirkimo dalisLOT-0009
Vidaus identifikatorius505640
Pirkimo dalisLOT-0010
Vidaus identifikatorius505641
Pirkimo dalisLOT-0011
Vidaus identifikatorius505642
Pirkimo dalisLOT-0012
Vidaus identifikatorius505643
Pirkimo dalisLOT-0013
Vidaus identifikatorius505644
Pirkimo dalisLOT-0014
Vidaus identifikatorius505645
Pirkimo dalisLOT-0015
Vidaus identifikatorius505646
Iekšējais identifikators: JN-76106
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 505632
Papildu klasifikācija (cpv): 50421000 Medicīnisko iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 505633
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 505634
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 505635
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 505636
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 505637
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 505638
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 505639
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 505640
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 505641
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 505642
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 505643
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 505644
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 505645
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 505646
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-76106
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 505632
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 505633
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 505634
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 505635
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 505636
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 505637
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 505638
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 505639
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 505640
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 505641
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 505642
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 505643
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 505644
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 505645
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 505646
Wewnętrzny identyfikator: JN-76106
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 505632
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50421000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 505633
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 505634
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 505635
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 505636
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 505637
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 505638
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 505639
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 505640
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 505641
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 505642
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 505643
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 505644
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 505645
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 505646
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 50421000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-76106
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
Identificator intern: 505632
Clasificare suplimentară (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
Identificator intern: 505633
Identificator intern: 505634
Identificator intern: 505635
Identificator intern: 505636
Identificator intern: 505637
Identificator intern: 505638
Identificator intern: 505639
Identificator intern: 505640
Identificator intern: 505641
Identificator intern: 505642
Identificator intern: 505643
Identificator intern: 505644
Identificator intern: 505645
Identificator intern: 505646
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-76106
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 505632
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50421000 Opravy a údržba lekárskych zariadení
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 505633
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 505634
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 505635
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 505636
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 505637
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 505638
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 505639
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 505640
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 505641
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 505642
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 505643
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 505644
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 505645
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 505646
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-76106
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50421000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 505632
Dodatna klasifikacija (cpv): 50421000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 505633
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 505634
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 505635
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 505636
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 505637
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 505638
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 505639
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 505640
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 505641
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 505642
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 505643
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 505644
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 505645
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 505646