See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Sukcesywna dostawa opatrunków i obłożeń operacyjnych
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków i obłożeń operacyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – cenowy. 2. Ilości przedmiotu zamówienia określone w załączniku do umowy są wielkościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, jako wyrób medyczny - dotyczy tylko wyrobów medycznych. Przez wyroby medyczne stanowiące przedmiot zamówienia, należy rozumieć wyroby medyczne w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski na zasadach określonych w ustawie o wyrobach medycznych. 4. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-cenowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 26 części. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części.
Intern ID: 09/PN/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141110 Forbindsstoffer
Supplerende klassifikation (cpv): 33199000 Beklædning til medicinsk personale
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa opatrunków i obłożeń operacyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – cenowy. 2. Ilości przedmiotu zamówienia określone w załączniku do umowy są wielkościami szacunkowymi i mogą ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 3. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania, jako wyrób medyczny - dotyczy tylko wyrobów medycznych. Przez wyroby medyczne stanowiące przedmiot zamówienia, należy rozumieć wyroby medyczne w rozumieniu ustawy o wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych oraz z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5.04.2017 r. w sprawie wyrobów medycznych. Zaoferowane wyroby medyczne muszą być dopuszczone do obrotu i używania na terenie Polski na zasadach określonych w ustawie o wyrobach medycznych.
Intern ID: cz. 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2
Intern ID: cz. 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3
Intern ID: cz. 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część 4
Intern ID: cz. 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Część 5
Intern ID: cz.5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część 6
Intern ID: cz.6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część 7
Intern ID: cz.7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Część 8
Intern ID: cz.8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Część 9
Intern ID: cz.9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Część 10
Intern ID: cz.10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Część 11
Intern ID: cz.11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Część 12
Intern ID: cz.12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Część 13
Intern ID: cz.13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Część 14
Intern ID: cz.14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Część 15
Intern ID: cz.15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Część 16
Intern ID: cz.16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Część 17
Intern ID: cz.17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Część 18
Intern ID: cz.18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Część 19
Intern ID: cz.19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Część 20
Intern ID: cz.20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Część 21
Intern ID: cz.21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Część 22
Intern ID: cz.22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Część 23
Intern ID: cz.23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Część 24
Intern ID: cz.24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Część 25
Intern ID: cz.25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Część 26
Intern ID: cz.26
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 09/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: cz. 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: cz. 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: cz. 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: cz. 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: cz.5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: cz.6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: cz.7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: cz.8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: cz.9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: cz.10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: cz.11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: cz.12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: cz.13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: cz.14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: cz.15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: cz.16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: cz.17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: cz.18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: cz.19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: cz.20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: cz.21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: cz.22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: cz.23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: cz.24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: cz.25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: cz.26
Internal identifier: 09/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
Additional classification (cpv): 33199000 Medical clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Internal identifier: cz. 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Internal identifier: cz. 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Internal identifier: cz. 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Internal identifier: cz. 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Internal identifier: cz.5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Internal identifier: cz.6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Internal identifier: cz.7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Internal identifier: cz.8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Internal identifier: cz.9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Internal identifier: cz.10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11
Internal identifier: cz.11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12
Internal identifier: cz.12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13
Internal identifier: cz.13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14
Internal identifier: cz.14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15
Internal identifier: cz.15
Lot: LOT-0016
Title: Część 16
Internal identifier: cz.16
Lot: LOT-0017
Title: Część 17
Internal identifier: cz.17
Lot: LOT-0018
Title: Część 18
Internal identifier: cz.18
Lot: LOT-0019
Title: Część 19
Internal identifier: cz.19
Lot: LOT-0020
Title: Część 20
Internal identifier: cz.20
Lot: LOT-0021
Title: Część 21
Internal identifier: cz.21
Lot: LOT-0022
Title: Część 22
Internal identifier: cz.22
Lot: LOT-0023
Title: Część 23
Internal identifier: cz.23
Lot: LOT-0024
Title: Część 24
Internal identifier: cz.24
Lot: LOT-0025
Title: Część 25
Internal identifier: cz.25
Lot: LOT-0026
Title: Część 26
Internal identifier: cz.26
451648-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno09/PN/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33141110 Apósitos
Clasificación adicional (cpv): 33199000 Vestuario médico
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloCzęść 1
Identificador internocz. 1
LoteLOT-0002
TítuloCzęść 2
Identificador internocz. 2
LoteLOT-0003
TítuloCzęść 3
Identificador internocz. 3
LoteLOT-0004
TítuloCzęść 4
Identificador internocz. 4
LoteLOT-0005
TítuloCzęść 5
Identificador internocz.5
LoteLOT-0006
TítuloCzęść 6
Identificador internocz.6
LoteLOT-0007
TítuloCzęść 7
Identificador internocz.7
LoteLOT-0008
TítuloCzęść 8
Identificador internocz.8
LoteLOT-0009
TítuloCzęść 9
Identificador internocz.9
LoteLOT-0010
TítuloCzęść 10
Identificador internocz.10
LoteLOT-0011
TítuloCzęść 11
Identificador internocz.11
LoteLOT-0012
TítuloCzęść 12
Identificador internocz.12
LoteLOT-0013
TítuloCzęść 13
Identificador internocz.13
LoteLOT-0014
TítuloCzęść 14
Identificador internocz.14
LoteLOT-0015
TítuloCzęść 15
Identificador internocz.15
LoteLOT-0016
TítuloCzęść 16
Identificador internocz.16
LoteLOT-0017
TítuloCzęść 17
Identificador internocz.17
LoteLOT-0018
TítuloCzęść 18
Identificador internocz.18
LoteLOT-0019
TítuloCzęść 19
Identificador internocz.19
LoteLOT-0020
TítuloCzęść 20
Identificador internocz.20
LoteLOT-0021
TítuloCzęść 21
Identificador internocz.21
LoteLOT-0022
TítuloCzęść 22
Identificador internocz.22
LoteLOT-0023
TítuloCzęść 23
Identificador internocz.23
LoteLOT-0024
TítuloCzęść 24
Identificador internocz.24
LoteLOT-0025
TítuloCzęść 25
Identificador internocz.25
LoteLOT-0026
TítuloCzęść 26
Identificador internocz.26
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 09/PN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141110 Sidumismaterjalid
Täiendav liigitus (cpv): 33199000 Meditsiinitöötajate rõivad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Część 1
Sisemine tunnus: cz. 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Część 2
Sisemine tunnus: cz. 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Część 3
Sisemine tunnus: cz. 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Część 4
Sisemine tunnus: cz. 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Część 5
Sisemine tunnus: cz.5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Część 6
Sisemine tunnus: cz.6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Część 7
Sisemine tunnus: cz.7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Część 8
Sisemine tunnus: cz.8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Część 9
Sisemine tunnus: cz.9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Część 10
Sisemine tunnus: cz.10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Część 11
Sisemine tunnus: cz.11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Część 12
Sisemine tunnus: cz.12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Część 13
Sisemine tunnus: cz.13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Część 14
Sisemine tunnus: cz.14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Część 15
Sisemine tunnus: cz.15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Część 16
Sisemine tunnus: cz.16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Część 17
Sisemine tunnus: cz.17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Część 18
Sisemine tunnus: cz.18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Część 19
Sisemine tunnus: cz.19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Część 20
Sisemine tunnus: cz.20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Część 21
Sisemine tunnus: cz.21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Część 22
Sisemine tunnus: cz.22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Część 23
Sisemine tunnus: cz.23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: Część 24
Sisemine tunnus: cz.24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Część 25
Sisemine tunnus: cz.25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: Część 26
Sisemine tunnus: cz.26
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 09/PN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141110 Siteet
Lisäluokitus (cpv): 33199000 Sairaalahenkilöstön työasut
Ilmoituksen nimi: Część 1
Sisäinen tunniste: cz. 1
Ilmoituksen nimi: Część 2
Sisäinen tunniste: cz. 2
Ilmoituksen nimi: Część 3
Sisäinen tunniste: cz. 3
Ilmoituksen nimi: Część 4
Sisäinen tunniste: cz. 4
Ilmoituksen nimi: Część 5
Sisäinen tunniste: cz.5
Ilmoituksen nimi: Część 6
Sisäinen tunniste: cz.6
Ilmoituksen nimi: Część 7
Sisäinen tunniste: cz.7
Ilmoituksen nimi: Część 8
Sisäinen tunniste: cz.8
Ilmoituksen nimi: Część 9
Sisäinen tunniste: cz.9
Ilmoituksen nimi: Część 10
Sisäinen tunniste: cz.10
Ilmoituksen nimi: Część 11
Sisäinen tunniste: cz.11
Ilmoituksen nimi: Część 12
Sisäinen tunniste: cz.12
Ilmoituksen nimi: Część 13
Sisäinen tunniste: cz.13
Ilmoituksen nimi: Część 14
Sisäinen tunniste: cz.14
Ilmoituksen nimi: Część 15
Sisäinen tunniste: cz.15
Ilmoituksen nimi: Część 16
Sisäinen tunniste: cz.16
Ilmoituksen nimi: Część 17
Sisäinen tunniste: cz.17
Ilmoituksen nimi: Część 18
Sisäinen tunniste: cz.18
Ilmoituksen nimi: Część 19
Sisäinen tunniste: cz.19
Ilmoituksen nimi: Część 20
Sisäinen tunniste: cz.20
Ilmoituksen nimi: Część 21
Sisäinen tunniste: cz.21
Ilmoituksen nimi: Część 22
Sisäinen tunniste: cz.22
Ilmoituksen nimi: Część 23
Sisäinen tunniste: cz.23
Ilmoituksen nimi: Część 24
Sisäinen tunniste: cz.24
Ilmoituksen nimi: Część 25
Sisäinen tunniste: cz.25
Ilmoituksen nimi: Część 26
Sisäinen tunniste: cz.26
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 09/PN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141110 Pansements
Nomenclature complémentaire (cpv): 33199000 Vêtements pour personnel médical
Titre: Część 1
Identifiant interne: cz. 1
Titre: Część 2
Identifiant interne: cz. 2
Titre: Część 3
Identifiant interne: cz. 3
Titre: Część 4
Identifiant interne: cz. 4
Titre: Część 5
Identifiant interne: cz.5
Titre: Część 6
Identifiant interne: cz.6
Titre: Część 7
Identifiant interne: cz.7
Titre: Część 8
Identifiant interne: cz.8
Titre: Część 9
Identifiant interne: cz.9
Titre: Część 10
Identifiant interne: cz.10
Titre: Część 11
Identifiant interne: cz.11
Titre: Część 12
Identifiant interne: cz.12
Titre: Część 13
Identifiant interne: cz.13
Titre: Część 14
Identifiant interne: cz.14
Titre: Część 15
Identifiant interne: cz.15
Titre: Część 16
Identifiant interne: cz.16
Titre: Część 17
Identifiant interne: cz.17
Titre: Część 18
Identifiant interne: cz.18
Titre: Część 19
Identifiant interne: cz.19
Titre: Część 20
Identifiant interne: cz.20
Titre: Część 21
Identifiant interne: cz.21
Titre: Część 22
Identifiant interne: cz.22
Titre: Część 23
Identifiant interne: cz.23
Titre: Część 24
Identifiant interne: cz.24
Titre: Część 25
Identifiant interne: cz.25
Titre: Część 26
Identifiant interne: cz.26
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 09/PN/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141110 Zavojni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33199000 Odjeća za medicinsko osoblje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Część 1
Interna identifikacijska oznaka: cz. 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Część 2
Interna identifikacijska oznaka: cz. 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Część 3
Interna identifikacijska oznaka: cz. 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Część 4
Interna identifikacijska oznaka: cz. 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Część 5
Interna identifikacijska oznaka: cz.5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Część 6
Interna identifikacijska oznaka: cz.6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Część 7
Interna identifikacijska oznaka: cz.7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Część 8
Interna identifikacijska oznaka: cz.8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Część 9
Interna identifikacijska oznaka: cz.9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Część 10
Interna identifikacijska oznaka: cz.10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Część 11
Interna identifikacijska oznaka: cz.11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Część 12
Interna identifikacijska oznaka: cz.12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Część 13
Interna identifikacijska oznaka: cz.13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Część 14
Interna identifikacijska oznaka: cz.14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Część 15
Interna identifikacijska oznaka: cz.15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Część 16
Interna identifikacijska oznaka: cz.16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Część 17
Interna identifikacijska oznaka: cz.17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Część 18
Interna identifikacijska oznaka: cz.18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Część 19
Interna identifikacijska oznaka: cz.19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Część 20
Interna identifikacijska oznaka: cz.20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Część 21
Interna identifikacijska oznaka: cz.21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Część 22
Interna identifikacijska oznaka: cz.22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Część 23
Interna identifikacijska oznaka: cz.23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Część 24
Interna identifikacijska oznaka: cz.24
Grupa: LOT-0025
Naslov: Część 25
Interna identifikacijska oznaka: cz.25
Grupa: LOT-0026
Naslov: Część 26
Interna identifikacijska oznaka: cz.26
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 09/PN/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141110 Kötszerek
További osztályozás (cpv): 33199000 Egészségügyi munkaruházat
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część 1
Belső azonosító: cz. 1
Rész: LOT-0002
Cím: Część 2
Belső azonosító: cz. 2
Rész: LOT-0003
Cím: Część 3
Belső azonosító: cz. 3
Rész: LOT-0004
Cím: Część 4
Belső azonosító: cz. 4
Rész: LOT-0005
Cím: Część 5
Belső azonosító: cz.5
Rész: LOT-0006
Cím: Część 6
Belső azonosító: cz.6
Rész: LOT-0007
Cím: Część 7
Belső azonosító: cz.7
Rész: LOT-0008
Cím: Część 8
Belső azonosító: cz.8
Rész: LOT-0009
Cím: Część 9
Belső azonosító: cz.9
Rész: LOT-0010
Cím: Część 10
Belső azonosító: cz.10
Rész: LOT-0011
Cím: Część 11
Belső azonosító: cz.11
Rész: LOT-0012
Cím: Część 12
Belső azonosító: cz.12
Rész: LOT-0013
Cím: Część 13
Belső azonosító: cz.13
Rész: LOT-0014
Cím: Część 14
Belső azonosító: cz.14
Rész: LOT-0015
Cím: Część 15
Belső azonosító: cz.15
Rész: LOT-0016
Cím: Część 16
Belső azonosító: cz.16
Rész: LOT-0017
Cím: Część 17
Belső azonosító: cz.17
Rész: LOT-0018
Cím: Część 18
Belső azonosító: cz.18
Rész: LOT-0019
Cím: Część 19
Belső azonosító: cz.19
Rész: LOT-0020
Cím: Część 20
Belső azonosító: cz.20
Rész: LOT-0021
Cím: Część 21
Belső azonosító: cz.21
Rész: LOT-0022
Cím: Część 22
Belső azonosító: cz.22
Rész: LOT-0023
Cím: Część 23
Belső azonosító: cz.23
Rész: LOT-0024
Cím: Część 24
Belső azonosító: cz.24
Rész: LOT-0025
Cím: Część 25
Belső azonosító: cz.25
Rész: LOT-0026
Cím: Część 26
Belső azonosító: cz.26
451648-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius09/PN/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141110 Tvarsliava
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33199000 Medikų drabužiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasCzęść 1
Vidaus identifikatoriuscz. 1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasCzęść 2
Vidaus identifikatoriuscz. 2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasCzęść 3
Vidaus identifikatoriuscz. 3
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasCzęść 4
Vidaus identifikatoriuscz. 4
Pirkimo dalisLOT-0005
PavadinimasCzęść 5
Vidaus identifikatoriuscz.5
Pirkimo dalisLOT-0006
PavadinimasCzęść 6
Vidaus identifikatoriuscz.6
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasCzęść 7
Vidaus identifikatoriuscz.7
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasCzęść 8
Vidaus identifikatoriuscz.8
Pirkimo dalisLOT-0009
PavadinimasCzęść 9
Vidaus identifikatoriuscz.9
Pirkimo dalisLOT-0010
PavadinimasCzęść 10
Vidaus identifikatoriuscz.10
Pirkimo dalisLOT-0011
PavadinimasCzęść 11
Vidaus identifikatoriuscz.11
Pirkimo dalisLOT-0012
PavadinimasCzęść 12
Vidaus identifikatoriuscz.12
Pirkimo dalisLOT-0013
PavadinimasCzęść 13
Vidaus identifikatoriuscz.13
Pirkimo dalisLOT-0014
PavadinimasCzęść 14
Vidaus identifikatoriuscz.14
Pirkimo dalisLOT-0015
PavadinimasCzęść 15
Vidaus identifikatoriuscz.15
Pirkimo dalisLOT-0016
PavadinimasCzęść 16
Vidaus identifikatoriuscz.16
Pirkimo dalisLOT-0017
PavadinimasCzęść 17
Vidaus identifikatoriuscz.17
Pirkimo dalisLOT-0018
PavadinimasCzęść 18
Vidaus identifikatoriuscz.18
Pirkimo dalisLOT-0019
PavadinimasCzęść 19
Vidaus identifikatoriuscz.19
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasCzęść 20
Vidaus identifikatoriuscz.20
Pirkimo dalisLOT-0021
PavadinimasCzęść 21
Vidaus identifikatoriuscz.21
Pirkimo dalisLOT-0022
PavadinimasCzęść 22
Vidaus identifikatoriuscz.22
Pirkimo dalisLOT-0023
PavadinimasCzęść 23
Vidaus identifikatoriuscz.23
Pirkimo dalisLOT-0024
PavadinimasCzęść 24
Vidaus identifikatoriuscz.24
Pirkimo dalisLOT-0025
PavadinimasCzęść 25
Vidaus identifikatoriuscz.25
Pirkimo dalisLOT-0026
PavadinimasCzęść 26
Vidaus identifikatoriuscz.26
Iekšējais identifikators: 09/PN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141110 Pārsēji
Papildu klasifikācija (cpv): 33199000 Medicīnas darbinieku apģērbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Część 1
Iekšējais identifikators: cz. 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Część 2
Iekšējais identifikators: cz. 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Część 3
Iekšējais identifikators: cz. 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Część 4
Iekšējais identifikators: cz. 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Część 5
Iekšējais identifikators: cz.5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Część 6
Iekšējais identifikators: cz.6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Część 7
Iekšējais identifikators: cz.7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Część 8
Iekšējais identifikators: cz.8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Część 9
Iekšējais identifikators: cz.9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Część 10
Iekšējais identifikators: cz.10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Część 11
Iekšējais identifikators: cz.11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Część 12
Iekšējais identifikators: cz.12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Część 13
Iekšējais identifikators: cz.13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Część 14
Iekšējais identifikators: cz.14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Część 15
Iekšējais identifikators: cz.15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Część 16
Iekšējais identifikators: cz.16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Część 17
Iekšējais identifikators: cz.17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Część 18
Iekšējais identifikators: cz.18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Część 19
Iekšējais identifikators: cz.19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Część 20
Iekšējais identifikators: cz.20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Część 21
Iekšējais identifikators: cz.21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Część 22
Iekšējais identifikators: cz.22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Część 23
Iekšējais identifikators: cz.23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Część 24
Iekšējais identifikators: cz.24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Część 25
Iekšējais identifikators: cz.25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Część 26
Iekšējais identifikators: cz.26
Interne identificatiecode: 09/PN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141110 Verband
Aanvullende classificatie (cpv): 33199000 Kleding voor medisch personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: cz. 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: cz. 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: cz. 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: cz. 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: cz.5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: cz.6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: cz.7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: cz.8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: cz.9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: cz.10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: cz.11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: cz.12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: cz.13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: cz.14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: cz.15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: cz.16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: cz.17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: cz.18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: cz.19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: cz.20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: cz.21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: cz.22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: cz.23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: cz.24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: cz.25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: cz.26
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 09/PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33199000 Odzież medyczna
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1
Wewnętrzny identyfikator: cz. 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2
Wewnętrzny identyfikator: cz. 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Część 3
Wewnętrzny identyfikator: cz. 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Część 4
Wewnętrzny identyfikator: cz. 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Część 5
Wewnętrzny identyfikator: cz.5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Część 6
Wewnętrzny identyfikator: cz.6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część 7
Wewnętrzny identyfikator: cz.7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Część 8
Wewnętrzny identyfikator: cz.8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Część 9
Wewnętrzny identyfikator: cz.9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Część 10
Wewnętrzny identyfikator: cz.10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Część 11
Wewnętrzny identyfikator: cz.11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Część 12
Wewnętrzny identyfikator: cz.12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Część 13
Wewnętrzny identyfikator: cz.13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Część 14
Wewnętrzny identyfikator: cz.14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Część 15
Wewnętrzny identyfikator: cz.15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Część 16
Wewnętrzny identyfikator: cz.16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Część 17
Wewnętrzny identyfikator: cz.17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Część 18
Wewnętrzny identyfikator: cz.18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Część 19
Wewnętrzny identyfikator: cz.19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Część 20
Wewnętrzny identyfikator: cz.20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Część 21
Wewnętrzny identyfikator: cz.21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Część 22
Wewnętrzny identyfikator: cz.22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Część 23
Wewnętrzny identyfikator: cz.23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Część 24
Wewnętrzny identyfikator: cz.24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Część 25
Wewnętrzny identyfikator: cz.25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Część 26
Wewnętrzny identyfikator: cz.26
451648-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141110 Pensos
Classificação adicional (cpv): 33199000 Vestuário para pessoal médico
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 09/PN/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141110 Pansamente
Clasificare suplimentară (cpv): 33199000 Îmbrăcăminte pentru personalul medical
Titlu: Część 1
Identificator intern: cz. 1
Titlu: Część 2
Identificator intern: cz. 2
Titlu: Część 3
Identificator intern: cz. 3
Titlu: Część 4
Identificator intern: cz. 4
Titlu: Część 5
Identificator intern: cz.5
Titlu: Część 6
Identificator intern: cz.6
Titlu: Część 7
Identificator intern: cz.7
Titlu: Część 8
Identificator intern: cz.8
Titlu: Część 9
Identificator intern: cz.9
Titlu: Część 10
Identificator intern: cz.10
Titlu: Część 11
Identificator intern: cz.11
Titlu: Część 12
Identificator intern: cz.12
Titlu: Część 13
Identificator intern: cz.13
Titlu: Część 14
Identificator intern: cz.14
Titlu: Część 15
Identificator intern: cz.15
Titlu: Część 16
Identificator intern: cz.16
Titlu: Część 17
Identificator intern: cz.17
Titlu: Część 18
Identificator intern: cz.18
Titlu: Część 19
Identificator intern: cz.19
Titlu: Część 20
Identificator intern: cz.20
Titlu: Część 21
Identificator intern: cz.21
Titlu: Część 22
Identificator intern: cz.22
Titlu: Część 23
Identificator intern: cz.23
Titlu: Część 24
Identificator intern: cz.24
Titlu: Część 25
Identificator intern: cz.25
Titlu: Część 26
Identificator intern: cz.26
451648-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor09/PN/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141110 Chirurgické obväzy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33199000 Lekárske odevy
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCzęść 1
Interný identifikátorcz. 1
ČasťLOT-0002
NázovCzęść 2
Interný identifikátorcz. 2
ČasťLOT-0003
NázovCzęść 3
Interný identifikátorcz. 3
ČasťLOT-0004
NázovCzęść 4
Interný identifikátorcz. 4
ČasťLOT-0005
NázovCzęść 5
Interný identifikátorcz.5
ČasťLOT-0006
NázovCzęść 6
Interný identifikátorcz.6
ČasťLOT-0007
NázovCzęść 7
Interný identifikátorcz.7
ČasťLOT-0008
NázovCzęść 8
Interný identifikátorcz.8
ČasťLOT-0009
NázovCzęść 9
Interný identifikátorcz.9
ČasťLOT-0010
NázovCzęść 10
Interný identifikátorcz.10
ČasťLOT-0011
NázovCzęść 11
Interný identifikátorcz.11
ČasťLOT-0012
NázovCzęść 12
Interný identifikátorcz.12
ČasťLOT-0013
NázovCzęść 13
Interný identifikátorcz.13
ČasťLOT-0014
NázovCzęść 14
Interný identifikátorcz.14
ČasťLOT-0015
NázovCzęść 15
Interný identifikátorcz.15
ČasťLOT-0016
NázovCzęść 16
Interný identifikátorcz.16
ČasťLOT-0017
NázovCzęść 17
Interný identifikátorcz.17
ČasťLOT-0018
NázovCzęść 18
Interný identifikátorcz.18
ČasťLOT-0019
NázovCzęść 19
Interný identifikátorcz.19
ČasťLOT-0020
NázovCzęść 20
Interný identifikátorcz.20
ČasťLOT-0021
NázovCzęść 21
Interný identifikátorcz.21
ČasťLOT-0022
NázovCzęść 22
Interný identifikátorcz.22
ČasťLOT-0023
NázovCzęść 23
Interný identifikátorcz.23
ČasťLOT-0024
NázovCzęść 24
Interný identifikátorcz.24
ČasťLOT-0025
NázovCzęść 25
Interný identifikátorcz.25
ČasťLOT-0026
NázovCzęść 26
Interný identifikátorcz.26
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 09/PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141110 Obvezilni material
Dodatna klasifikacija (cpv): 33199000 Zdravniška oblačila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: cz. 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: cz. 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: cz. 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: cz. 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: cz.5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: cz.6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: cz.7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: cz.8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: cz.9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: cz.10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: cz.11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: cz.12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: cz.13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: cz.14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: cz.15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: cz.16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: cz.17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: cz.18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: cz.19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: cz.20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: cz.21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: cz.22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: cz.23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: cz.24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: cz.25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: cz.26
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 09/PN/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141110 Förbandsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33199000 Sjukvårdskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: cz. 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: cz. 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: cz. 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: cz. 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: cz.5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: cz.6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: cz.7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: cz.8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: cz.9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: cz.10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: cz.11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: cz.12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: cz.13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: cz.14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: cz.15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: cz.16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: cz.17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: cz.18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: cz.19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: cz.20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: cz.21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: cz.22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: cz.23
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: cz.24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: cz.25
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: cz.26