2. Procedure
Procedure
Titel: ,,Zakup, dostawa i montaż systemu audiowizualnego dla ciechanowskiego HUBu dyskusyjnego w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”.
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż, uruchomienie i konfiguracja kompletnego systemu audiowizualnego dla ciechanowskiego HUB-u dyskusyjnego w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie wraz z systemem digital signage przeznaczonym do wyświetlania treści informacyjnych w przestrzeni korytarzowej. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności dostawę i instalację systemu projekcyjnego, nagłośnienia, bezprzewodowych systemów mikrofonowych, kamer do transmisji i wideokonferencji, urządzeń do prezentacji przewodowej i bezprzewodowej, procesora audio DSP, systemu sterowania AV, infrastruktury sieciowej, monitora informacyjnego wraz z odtwarzaczem treści multimedialnych oraz wszelkich elementów niezbędnych do prawidłowego działania systemu.
Intern ID: KAI.260.14.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32000000 Radio-, fjernsyns-, kommunikations- og telekommunikationsudstyr og beslægtet udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: KAI.260.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KAI.260.14.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32000000 Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: KAI.260.14.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: KAI.260.14.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: KAI.260.14.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 32000000 Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: KAI.260.14.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32000000 Radio-, televisio- ja viestintä- ja teleliikennelaitteet ja niihin liittyvät laitteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: KAI.260.14.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 32000000 Équipements et appareils de radio, de télévision, de communication, de télécommunication et équipements connexes
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: KAI.260.14.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: KAI.260.14.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 32000000 Radijska, televizijska, komunikacijska i srodna oprema
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: KAI.260.14.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32000000 Rádiós, televíziós, hírközlési, távközlési és kapcsolódó berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: KAI.260.14.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32000000 Radijo, televizijos, komunikacijų, telekomunikacijų ir susijusi įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: KAI.260.14.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32000000 Radio, televīzijas, komunikāciju, telekomunikāciju un saistītās iekārtas un aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: KAI.260.14.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: KAI.260.14.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 32000000 Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 32000000 Equipamento de rádio, televisão, comunicação, telecomunicações e afins
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: KAI.260.14.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32000000 Rozhlas, televízia, komunikácie, telekomunikácie a príbuzné zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: KAI.260.14.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32000000 Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
461311-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – ,,Zakup, dostawa i montaż systemu audiowizualnego dla ciechanowskiego HUBu dyskusyjnego w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareKAI.260.14.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001