2. Procedure
Procedure
Titel: DOSTAWA SUKCESYWNA RÓŻNEGO SPRZĘTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY - UROLOGIA
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnego sprzętu jednorazowego użytku w zakresie urologii dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku przez okres 24 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy z podziałem na 6 części w następującym asortymencie: Część nr 1 - Cewniki urologiczne Część nr 2 - Zestaw do przezskórnej przetoki nerkowej Część nr 3 - Zestaw do nadłonowego drenażu pęcherza moczowego Część nr 4 – Igła do biopsji nerki Część nr 5 – Dren płuczący do RIRS/URSL Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 2.1 do 2.6 (Formularz asortymentowo – cenowy) niniejszej SWZ.
Intern ID: DZP/38/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 33141200 Katetre, 33141620 Medicinske procedure- og samlepakker, 33141320 Nåle til medicinsk brug, 33141323 Biopsinåle
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część nr 1 - Cewniki urologiczne
Beskrivelse: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.1 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Intern ID: Część nr 1
Supplerende klassifikation (cpv): 33141200 Katetre, 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część nr 2 - Zestaw do przezskórnej przetoki nerkowej
Beskrivelse: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Intern ID: Część nr 2
Supplerende klassifikation (cpv): 33141620 Medicinske procedure- og samlepakker, 33141320 Nåle til medicinsk brug
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część nr 3 - Zestaw do nadłonowego drenażu pęcherza moczowego
Beskrivelse: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.3 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Intern ID: Część nr 3
Supplerende klassifikation (cpv): 33141620 Medicinske procedure- og samlepakker
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Część nr 4 – Igła do biopsji nerki
Beskrivelse: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.4 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Intern ID: Część nr 4
Supplerende klassifikation (cpv): 33141323 Biopsinåle
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część nr 5 – Dren płuczący do RIRS/URSL
Beskrivelse: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.5 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Intern ID: Część nr 5
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Beskrivelse: Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2.6 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy).
Intern ID: Część nr 6
Supplerende klassifikation (cpv): 33141200 Katetre
462215-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDZP/38/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141200 Katheter, 33141620 Sanitätspacks, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141323 Biopsienadeln
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 1 - Cewniki urologiczne
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0003
Interne KennungCzęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0004
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 4 – Igła do biopsji nerki
Interne KennungCzęść nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
LosLOT-0006
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Interne KennungCzęść nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
462215-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierDZP/38/2025
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141200 Catheters, 33141620 Medical kits, 33141320 Medical needles, 33141323 Biopsy needles
5. Lot
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 1 - Cewniki urologiczne
Internal identifierCzęść nr 1
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść nr 2
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits, 33141320 Medical needles
LotLOT-0004
Internal identifierCzęść nr 3
Additional classification (cpv): 33141620 Medical kits
LotLOT-0005
TitleCzęść nr 4 – Igła do biopsji nerki
Internal identifierCzęść nr 4
Additional classification (cpv): 33141323 Biopsy needles
LotLOT-0006
Internal identifierCzęść nr 5
LotLOT-0007
TitleCzęść nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Internal identifierCzęść nr 6
Additional classification (cpv): 33141200 Catheters
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZP/38/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted, 33141200 Kateetrid, 33141620 Meditsiinilised komplektid, 33141320 Meditsiinilised nõelad, 33141323 Biopsianõelad
5. Osa
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Część nr 1 - Cewniki urologiczne
Sisemine tunnus: Część nr 1
Täiendav liigitus (cpv): 33141200 Kateetrid, 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część nr 2
Täiendav liigitus (cpv): 33141620 Meditsiinilised komplektid, 33141320 Meditsiinilised nõelad
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Część nr 3
Täiendav liigitus (cpv): 33141620 Meditsiinilised komplektid
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Część nr 4
Täiendav liigitus (cpv): 33141323 Biopsianõelad
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Część nr 5
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Sisemine tunnus: Część nr 6
Täiendav liigitus (cpv): 33141200 Kateetrid
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP/38/2025
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33141200 Katetrit, 33141620 Sairaanhoidossa käytettävät valmispakkaukset, 33141320 Injektioneulat, 33141323 Biopsianeulat
Sisäinen tunniste: Część nr 1
Lisäluokitus (cpv): 33141200 Katetrit, 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Sisäinen tunniste: Część nr 2
Lisäluokitus (cpv): 33141620 Sairaanhoidossa käytettävät valmispakkaukset, 33141320 Injektioneulat
Sisäinen tunniste: Część nr 3
Lisäluokitus (cpv): 33141620 Sairaanhoidossa käytettävät valmispakkaukset
Sisäinen tunniste: Część nr 4
Lisäluokitus (cpv): 33141323 Biopsianeulat
Sisäinen tunniste: Część nr 5
Sisäinen tunniste: Część nr 6
Lisäluokitus (cpv): 33141200 Katetrit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZP/38/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers, 33141200 Cathéters, 33141620 Trousses médicales, 33141320 Aiguilles à usage médical, 33141323 Aiguilles de biopsie
Lot: LOT-0002
Titre: Część nr 1 - Cewniki urologiczne
Identifiant interne: Część nr 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141200 Cathéters, 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: Część nr 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141620 Trousses médicales, 33141320 Aiguilles à usage médical
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: Część nr 3
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141620 Trousses médicales
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: Część nr 4
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141323 Aiguilles de biopsie
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: Część nr 5
Lot: LOT-0007
Titre: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Identifiant interne: Część nr 6
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141200 Cathéters
462215-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDZP/38/2025
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33141200 Katéterek, 33141620 Gyógyászati készletek, 33141320 Orvosi tűk, 33141323 Biopsziás tűk
5. Rész
RészLOT-0002
CímCzęść nr 1 - Cewniki urologiczne
Belső azonosítóCzęść nr 1
További osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
RészLOT-0003
Belső azonosítóCzęść nr 2
További osztályozás (cpv): 33141620 Gyógyászati készletek, 33141320 Orvosi tűk
RészLOT-0004
Belső azonosítóCzęść nr 3
További osztályozás (cpv): 33141620 Gyógyászati készletek
RészLOT-0005
CímCzęść nr 4 – Igła do biopsji nerki
Belső azonosítóCzęść nr 4
További osztályozás (cpv): 33141323 Biopsziás tűk
RészLOT-0006
Belső azonosítóCzęść nr 5
RészLOT-0007
CímCzęść nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Belső azonosítóCzęść nr 6
További osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek
462215-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZP/38/2025
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari, 33141200 Cateteri, 33141620 Kit sanitari, 33141320 Aghi per uso medico, 33141323 Aghi per biopsia
5. Lotto
LottoLOT-0002
TitoloCzęść nr 1 - Cewniki urologiczne
Identificativo internoCzęść nr 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141200 Cateteri, 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
LottoLOT-0003
Identificativo internoCzęść nr 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141620 Kit sanitari, 33141320 Aghi per uso medico
LottoLOT-0004
Identificativo internoCzęść nr 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141620 Kit sanitari
LottoLOT-0005
Identificativo internoCzęść nr 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141323 Aghi per biopsia
LottoLOT-0006
Identificativo internoCzęść nr 5
LottoLOT-0007
TitoloCzęść nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Identificativo internoCzęść nr 6
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141200 Cateteri
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP/38/2025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33141200 Kateteriai, 33141620 Medicininiai rinkiniai, 33141320 Medicininės adatos, 33141323 Biopsijos adatos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część nr 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141200 Kateteriai, 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część nr 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141620 Medicininiai rinkiniai, 33141320 Medicininės adatos
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część nr 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141620 Medicininiai rinkiniai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część nr 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141323 Biopsijos adatos
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Część nr 5
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Część nr 6
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141200 Kateteriai
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP/38/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33141200 Kateraturi, 33141620 Settijiet mediċi, 33141320 Labar mediċinali, 33141323 Labar għall-biopsija
5. Lott
Lott: LOT-0002
Titlu: Część nr 1 - Cewniki urologiczne
Identifikatur intern: Część nr 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141200 Kateraturi, 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część nr 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141620 Settijiet mediċi, 33141320 Labar mediċinali
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Część nr 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141620 Settijiet mediċi
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Część nr 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141323 Labar għall-biopsija
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: Część nr 5
Lott: LOT-0007
Titlu: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Identifikatur intern: Część nr 6
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141200 Kateraturi
Interne identificatiecode: DZP/38/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33141200 Katheters, 33141620 Medische sets, 33141320 Naalden voor medisch gebruik, 33141323 Biopsienaalden
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część nr 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33141200 Katheters, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część nr 2
Aanvullende classificatie (cpv): 33141620 Medische sets, 33141320 Naalden voor medisch gebruik
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część nr 3
Aanvullende classificatie (cpv): 33141620 Medische sets
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część nr 4
Aanvullende classificatie (cpv): 33141323 Biopsienaalden
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część nr 5
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część nr 6
Aanvullende classificatie (cpv): 33141200 Katheters
Wewnętrzny identyfikator: DZP/38/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33141200 Cewniki, 33141620 Zestawy medyczne, 33141320 Igły medyczne, 33141323 Igły do biopsji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część nr 1 - Cewniki urologiczne
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne, 33141320 Igły medyczne
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141323 Igły do biopsji
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 5
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DZP/38/2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados, 33141200 Cateteres, 33141620 Kits médicos, 33141320 Agulhas para fins médicos, 33141323 Agulhas de biópsia
5. Lote
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część nr 1
Classificação adicional (cpv): 33141200 Cateteres, 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część nr 2
Classificação adicional (cpv): 33141620 Kits médicos, 33141320 Agulhas para fins médicos
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część nr 3
Classificação adicional (cpv): 33141620 Kits médicos
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Część nr 4
Classificação adicional (cpv): 33141323 Agulhas de biópsia
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Część nr 5
Lote: LOT-0007
Título: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Identificador interno: Część nr 6
Classificação adicional (cpv): 33141200 Cateteres
462215-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZP/38/2025
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33141200 Catetere, 33141620 Truse medicale, 33141320 Ace medicale, 33141323 Ace de biopsie
TitluCzęść nr 1 - Cewniki urologiczne
Identificator internCzęść nr 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33141200 Catetere, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
Identificator internCzęść nr 2
Clasificare suplimentară (cpv): 33141620 Truse medicale, 33141320 Ace medicale
Identificator internCzęść nr 3
Clasificare suplimentară (cpv): 33141620 Truse medicale
TitluCzęść nr 4 – Igła do biopsji nerki
Identificator internCzęść nr 4
Clasificare suplimentară (cpv): 33141323 Ace de biopsie
Identificator internCzęść nr 5
TitluCzęść nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Identificator internCzęść nr 6
Clasificare suplimentară (cpv): 33141200 Catetere
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZP/38/2025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33141200 Katétre, 33141620 Lekárske kufríky, 33141320 Lekárske ihly, 33141323 Ihly na biopsiu
5. Časť
Časť: LOT-0002
Názov: Część nr 1 - Cewniki urologiczne
Interný identifikátor: Część nr 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141200 Katétre, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część nr 2
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141620 Lekárske kufríky, 33141320 Lekárske ihly
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Część nr 3
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141620 Lekárske kufríky
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Część nr 4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141323 Ihly na biopsiu
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: Część nr 5
Časť: LOT-0007
Názov: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Interný identifikátor: Część nr 6
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141200 Katétre
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP/38/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi, 33141200 Katetri, 33141620 Medicinski kompleti, 33141320 Medicinske igle, 33141323 Igle za biopsijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część nr 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141200 Katetri, 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część nr 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141620 Medicinski kompleti, 33141320 Medicinske igle
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część nr 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141620 Medicinski kompleti
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część nr 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141323 Igle za biopsijo
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część nr 5
Sklop: LOT-0007
Naslov: Część nr 6 - Cewnik zewnętrzny
Notranji identifikator: Część nr 6
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141200 Katetri