462282-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – System- og supporttjenester – Zakup wsparcia producenta dla dwóch urządzeń Dell Data Domain 9400 na okres do 30.06.2028 roku.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelZakup wsparcia producenta dla dwóch urządzeń Dell Data Domain 9400 na okres do 30.06.2028 roku.
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zwanej dalej „Zamawiającym” usługi wsparcia producenta dla dwóch urządzeń Dell Data Domain 9400 od dnia zawarcia Umowy do dnia 30.06.2028r. 2. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przez Wykonawców rozwiązania równoważnego do wskazanego w pkt 2 powyżej, spełniającego wymagania, zgodnie z opisem równoważności wskazanym w Załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy (dalej: „p.p.u”), stanowiących załącznik nr 9.2 do SWZ.
Intern IDDZP.2610.21.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72250000 System- og supporttjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 72220000 Konsulentvirksomhed i forbindelse med systemer og teknik, 30233000 Datalagrings- og -udlæsningsenheder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optioner1. Wykonawca na podstawie Umowy w ramach prawa opcji rozbuduje Posiadany Sprzęt IT o 120 TB dodatkowej przestrzeni użytkowej. Rozbudowa obejmuje: a) dostawę i sprzedaż Sprzętu IT w ramach prawa opcji, który umożliwi rozbudowę każdego Posiadanego Sprzętu IT (urządzenia) b) Wdrożenie Sprzętu IT w ramach prawa opcji wraz z Oprogramowaniem, c) zapewnienie Zamawiającemu prawa do nieograniczonego w czasie korzystania z Oprogramowania wraz z Dokumentacją począwszy od dnia podpisania bez zastrzeżeń przez Zamawiającego Protokołu odbioru zamówienia opcjonalnego, d) zapewnienie Serwisu gwarancyjnego dla Sprzętu w ramach Prawa opcji i Oprogramowania do dnia 30.06.2028 r. na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 2. Możliwość skorzystania z prawa opcji została szczegółowo opisana w ppu stanowiących Załącznik nr 9.1. do SWZ. Realizacja prawa opcji nastąpi po uprzednim zawiadomieniu Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w przypadku, gdy po stronie Zamawiającego zaistnieją potrzeby w tym zakresie a Zamawiający będzie dysponował środkami finansowymi na sfinansowanie zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w Umowie.
462282-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierDZP.2610.21.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72250000 System and support services
Additional classification (cpv): 72220000 Systems and technical consultancy services, 30233000 Media storage and reader devices
5. Lot
LotLOT-0001
Options
462282-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsDZP.2610.21.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72220000 Sistēmu un tehnisko konsultāciju pakalpojumi, 30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
462282-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeDZP.2610.21.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72220000 Systeem- en technisch advies, 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
462282-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDZP.2610.21.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72250000 Sistemske in podporne storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 72220000 Storitve sistemskega in tehničnega svetovanja, 30233000 Pomnilni mediji in čitalniki
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti