See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych koparko-ładowarek rok produkcji 2026 w ilości 2 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 2 części: Część 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem, Część 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Intern ID: DPZP/271/581/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 43260000 Gravemaskiner, gravkøer og gummigeder samt maskiner til udvindingsindustrien
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki wraz z osprzętem, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Intern ID: DPZP/271/581/2026 część 1
Mængde: 1 styk
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki wraz z osprzętem
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki wraz z osprzętem, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Intern ID: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DPZP/271/581/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DPZP/271/581/2026 część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DPZP/271/581/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 43260000 Αυτοκινούμενα μηχανικά πτύα, εκσκαφείς, πτυοφόροι φορτωτές και αυτοκινούμενα μηχανήματα ορυχείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DPZP/271/581/2026 część 1
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DPZP/271/581/2026 część 2
462490-2026 - Competition
Poland – Mechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machinery – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierDPZP/271/581/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 43260000 Mechanical shovels, excavators and shovel loaders, and mining machinery
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierDPZP/271/581/2026 część 1
Quantity1 piece
LotLOT-0002
Internal identifierDPZP/271/581/2026 część 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DPZP/271/581/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 43260000 Palas mecánicas, excavadoras y palas cargadoras, y otras máquinas para la minería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: DPZP/271/581/2026 część 1
Cantidad: 1 pieza
Lote: LOT-0002
Identificador interno: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DPZP/271/581/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 43260000 Mehaanilised kopad, ekskavaatorid ja kopplaadurid ning kaevandusmasinad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kogus: 1 tükk
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DPZP/271/581/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43260000 Kaivinkoneet, kauhakuormaajat ja kaivoskoneet
Määrä: 1 kappale
462490-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Pelles mécaniques, excavateurs, chouleurs et machines de mines – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDPZP/271/581/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 43260000 Pelles mécaniques, excavateurs, chouleurs et machines de mines
Identifiant interneDPZP/271/581/2026 część 1
Quantité1 pièce
Identifiant interneDPZP/271/581/2026 część 2
462490-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDPZP/271/581/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachDPZP/271/581/2026 część 1
Cainníocht1 píosa
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachDPZP/271/581/2026 część 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DPZP/271/581/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 43260000 Mehaničke žlice, bageri ekskavatori i utovarivači te strojevi za rudarstvo
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: DPZP/271/581/2026 część 1
Količina: 1 komad
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DPZP/271/581/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 43260000 Mechanikus lapátos kotró, exkavátor és kanalas rakodó, valamint bányagépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Mennyiség: 1 darab
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 43260000 Pale meccaniche, escavatori, pale caricatrici e macchinari per l'industria mineraria
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Quantità: 1 pezzo
Lotto: LOT-0002
462490-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Pali mekkaniċi, eskavaturi u t-tagħbija bil-pala u makkinarju tal-minieri – Dostawa koparko-ładowarek wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w częściach
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDPZP/271/581/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 43260000 Pali mekkaniċi, eskavaturi u t-tagħbija bil-pala u makkinarju tal-minieri
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internDPZP/271/581/2026 część 1
Kwantità1 biċċa
LottLOT-0002
Identifikatur internDPZP/271/581/2026 część 2
Wewnętrzny identyfikator: DPZP/271/581/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 43260000 Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DPZP/271/581/2026 część 1
Ilość: 1 sztuka
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 43260000 Pás, escavadoras e pás carregadoras mecânicas, e máquinas para minas
Quantidade: 1 artigo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DPZP/271/581/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 43260000 Cupe mecanice, excavatoare, încărcătoare mecanice cu lopată şi utilaje miniere
Lot: LOT-0001
Identificator intern: DPZP/271/581/2026 część 1
Cantitate: 1 unitate
Lot: LOT-0002
Identificator intern: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DPZP/271/581/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 43260000 Mechanické lopaty, rýpadlá (exkavátory) a lopatové nakladače a banské mechanizmy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: DPZP/271/581/2026 część 1
Množstvo: 1 kus
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: DPZP/271/581/2026 część 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 43260000 Strojne žlice, bagri in nakladalniki z žlico ter rudarski stroji
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Količina: 1 kos
Sklop: LOT-0002
462490-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDPZP/271/581/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDPZP/271/581/2026 część 1
Mängd1 stycke
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareDPZP/271/581/2026 część 2