Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45213150 Opførelse af kontorhuse
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Madrid (ES300)
Land: Spanien
Værdi
Anslået værdi eksklusiv moms: 7 484 280,29 EUR
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Madrid (ES300)
Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 7 484 280,29 EUR
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45213150 Κατασκευαστικές εργασίες για συγκροτήματα γραφείων
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Madrid (ES300)
Χώρα: Ισπανία
Αξία
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 7 484 280,29 EUR
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45213150 Kontorihoonete ehitustööd
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Madrid (ES300)
Riik: Hispaania
Maksumus
Eeldatav maksumus käibemaksuta: 7 484 280,29 EUR
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45213150 Toimistorakennusten rakennustyöt
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Madrid (ES300)
Maa: Espanja
Arvo
Ennakoitu arvo ilman arvonlisäveroa: 7 484 280,29 EUR
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45213150 Građevinski radovi na uredskim zgradama
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Madrid (ES300)
Zemlja: Španjolska
Vrijednost
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 7 484 280,29 EUR
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45213150 Irodaház építése
A teljesítés helye
Ország alegysége (NUTS): Madrid (ES300)
Ország: Spanyolország
Érték
A becsült érték héa (áfa) nélkül: 7 484 280,29 EUR
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45213150 Lavori di costruzione di complessi di uffici
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Madrid (ES300)
Paese: Spagna
Valore
Valore stimato al netto dell'IVA: 7 484 280,29 EUR
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45213150 Biurų pastatų statybos darbai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Madrid (ES300)
Šalis: Ispanija
Vertė
Numatoma vertė be PVM: 7 484 280,29 EUR
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45213150 Biroju ēkas celtniecības darbi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Madrid (ES300)
Valsts: Spānija
Vērtība
Paredzamā vērtība bez PVN: 7 484 280,29 EUR
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45213150 Bouwen van kantoorpand
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Madrid (ES300)
Land: Spanje
Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 7 484 280,29 EUR
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45213150 Roboty budowlane w zakresie biurowców
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Madrid (ES300)
Kraj: Hiszpania
Wartość
Szacunkowa wartość bez VAT: 7 484 280,29 EUR
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45213150 Construção de edifício de escritórios
Local de execução
Subdivisão do país (NUTS): Madrid (ES300)
País: Espanha
Valor
Valor estimado, sem IVA: 7 484 280,29 EUR
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45213150 Lucrări de construcţii de complexe de birouri
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Madrid (ES300)
Țara: Spania
Valoare
Valoarea estimată fără TVA: 7 484 280,29 EUR
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45213150 Stavebné práce na kancelárskych budovách
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Madrid (ES300)
Krajina: Španielsko
Hodnota
Predpokladaná hodnota bez DPH: 7 484 280,29 EUR
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45213150 Gradbena dela na pisarniškem poslopju
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Madrid (ES300)
Država: Španija
Vrednost
Ocenjena vrednost brez DDV: 7 484 280,29 EUR