2. Procedure
Procedure
Titel: Podpora energetickej efektívnosti a využívania obnoviteľných zdrojov energie v budove MSKS v Trebišove
Beskrivelse: Predmetom zákazky je realizácia stavebných prác súvisiacich so zákazkou „Podpora energetickej efektívnosti a využívania obnoviteľných zdrojov energie v budove MSKS v Trebišove“ v rozsahu stavebných objektov podľa projektovej dokumentácie (Príloha č. 2 súťažných podkladov) a Cenovej kalkulácie – Výkaz výmer (Príloha č. 1 súťažných podkladov): SO 01 - Hlavný objekt SO 02 - Reštaurácia SO 03 - Profesie
Intern ID: ID:553884
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45321000 Varmeisoleringsarbejde, 45212300 Arbejder i forbindelse med kunst- og kulturbygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 45212300 Arbejder i forbindelse med kunst- og kulturbygninger, 45321000 Varmeisoleringsarbejde
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ID:553884
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude, 45321000 Wärmedämmarbeiten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ID:553884
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45321000 Εργασίες θερμομόνωσης, 45212300 Κατασκευαστικές εργασίες για καλλιτεχνικά και πολιτιστικά κτίρια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45212300 Κατασκευαστικές εργασίες για καλλιτεχνικά και πολιτιστικά κτίρια, 45321000 Εργασίες θερμομόνωσης
Internal identifier: ID:553884
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45321000 Thermal insulation work, 45212300 Construction work for art and cultural buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45212300 Construction work for art and cultural buildings, 45321000 Thermal insulation work
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ID:553884
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45321000 Soojusisolatsioonitööd, 45212300 Kunsti- ja kultuurihoonete ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 45212300 Kunsti- ja kultuurihoonete ehitustööd, 45321000 Soojusisolatsioonitööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ID:553884
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45321000 Lämpöeristystyöt, 45212300 Taide- ja kulttuurirakennusten rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45212300 Taide- ja kulttuurirakennusten rakennustyöt, 45321000 Lämpöeristystyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ID:553884
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45321000 Travaux d'isolation thermique, 45212300 Travaux de construction de bâtiments à usage artistique et culturel
Nomenclature complémentaire (cpv): 45212300 Travaux de construction de bâtiments à usage artistique et culturel, 45321000 Travaux d'isolation thermique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ID:553884
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ID:553884
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 45321000 Radovi na toplinskoj izolaciji, 45212300 Građevinski radovi na zgradi za umjetnost i kulturu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45212300 Građevinski radovi na zgradi za umjetnost i kulturu, 45321000 Radovi na toplinskoj izolaciji
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ID:553884
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45321000 Hőszigetelési munka, 45212300 Művészeti és kulturális épületek kivitelezése
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 45212300 Művészeti és kulturális épületek kivitelezése, 45321000 Hőszigetelési munka
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ID:553884
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45321000 Šiluminės izoliacijos darbai, 45212300 Meno ir kultūros pastatų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45212300 Meno ir kultūros pastatų statybos darbai, 45321000 Šiluminės izoliacijos darbai
Iekšējais identifikators: ID:553884
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45321000 Siltumizolācijas darbi, 45212300 Mākslas un kultūras ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45212300 Mākslas un kultūras ēku celtniecības darbi, 45321000 Siltumizolācijas darbi
Interne identificatiecode: ID:553884
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45212300 Bouwen van gebouwen voor kunst en cultuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45212300 Bouwen van gebouwen voor kunst en cultuur, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ID:553884
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45321000 Izolacja cieplna, 45212300 Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45212300 Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych, 45321000 Izolacja cieplna
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ID:553884
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45321000 Obras de isolamento térmico, 45212300 Construção de edifícios para usos culturais e artísticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Classificação adicional (cpv): 45212300 Construção de edifícios para usos culturais e artísticos, 45321000 Obras de isolamento térmico
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ID:553884
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45212300 Stavebné práce na stavbe budov určených pre umenie a kultúru
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45212300 Stavebné práce na stavbe budov určených pre umenie a kultúru, 45321000 Tepelnoizolačné práce