2. Procedure
Procedure
Titel: Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Beskrivelse: Mitybinių terpių (Mueller Hinton terpių ir antimikrobiniai diskų) pirkimas. Pirkimas skaidomas į 2 atskiras pirkimo dalis. Prekių tiekimo trukmė - 36 mėn. Daugiau žr. pirkimo dokumentuose.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696000 Reagenser og kontrastmidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33793000 Laboratorieartikler af glas
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Mueller Hinton terpės
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Antimikrobiniai diskai
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33793000 Glaswaren für Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696000 Reactivos y medios de contraste
Clasificación adicional (cpv): 33793000 Artículos de vidrio para laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Mueller Hinton terpės
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Antimikrobiniai diskai
Identificador interno: 2
2. Procédure
Procédure
Titre: Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696000 Réactifs et produits de contraste
Nomenclature complémentaire (cpv): 33793000 Verrerie de laboratoire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Mueller Hinton terpės
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: Antimikrobiniai diskai
Identifiant interne: 2
463137-2026 - Nadmetanje
Litva – Reagensi i kontrastna sredstva – Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovMitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696000 Reagensi i kontrastna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 33793000 Stakleni proizvodi za laboratorijske namjene
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovMueller Hinton terpės
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
NaslovAntimikrobiniai diskai
Interna identifikacijska oznaka2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696000 Reagensek és kontrasztanyagok
További osztályozás (cpv): 33793000 Laboratóriumi üvegáru
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Mueller Hinton terpės
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Antimikrobiniai diskai
Belső azonosító: 2
463137-2026 - Gara
Lituania – Reagenti e mezzi di contrasto – Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloMitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696000 Reagenti e mezzi di contrasto
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33793000 Articoli di vetro per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloMueller Hinton terpės
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
TitoloAntimikrobiniai diskai
Identificativo interno2
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33793000 Laboratorijų reikmenys iš stiklo
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Mueller Hinton terpės
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Antimikrobiniai diskai
Vidaus identifikatorius: 2
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
Papildu klasifikācija (cpv): 33793000 Stikla izstrādājumi laboratorijas vajadzībām
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mueller Hinton terpės
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Antimikrobiniai diskai
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696000 Reaġenti u medja kontrastanti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33793000 Oġġetti tal-ħġieġ għal-laboratorju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Mueller Hinton terpės
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Antimikrobiniai diskai
Identifikatur intern: 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696000 Reagentia en contraststoffen
Aanvullende classificatie (cpv): 33793000 Glaswerk voor laboratoria
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Tytuł: Mitybinės terpės (Nr. 10914-4)
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33793000 Laboratoryjne wyroby szklane
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Mueller Hinton terpės
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Antimikrobiniai diskai
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696000 Reactivi şi produse de contrast
Clasificare suplimentară (cpv): 33793000 Sticlărie pentru laborator
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
463137-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696000 Reagenti in kontrastna sredstva
Dodatna klasifikacija (cpv): 33793000 Stekleni izdelki za laboratorijske namene
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2