2. Procedure
Procedure
Titel: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek střeliva pro potřeby Českého střeleckého svazu.
Intern ID: 02_ČSS
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 35331500 Patroner
Supplerende klassifikation (cpv): 35331200 Granathylstre
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Diabolky, ráže .177
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek střeliva Diabolky, ráže .177.
Intern ID: 01_Diabolky, ráže .177
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Brokové střelivo – SKEET, ráže 12/70
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek brokového střeliva – SKEET, ráže 12/70.
Intern ID: 04_Brokové střelivo – SKEET, ráže 12/70
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Brokové střelivo – TRAP, ráže 12/70
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek brokového střeliva – TRAP, ráže 12/707.
Intern ID: 03_Brokové střelivo – TRAP, ráže 12/70
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Kulové střelivo, ráže .22 LR
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek střeliva kulové střelivo, ráže .22 LR.
Intern ID: 2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
463421-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Patronen – NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Interne Kennung02_ČSS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331500 Patronen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35331200 Geschützgranaten
5. Los
LosLOT-0001
TitelDiabolky, ráže .177
Interne Kennung01_Diabolky, ráže .177
LosLOT-0007
LosLOT-0006
LosLOT-0005
TitelKulové střelivo, ráže .22 LR
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 02_ČSS
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 35331500 Φυσίγγια
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 35331200 Βλήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Diabolky, ráže .177
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 01_Diabolky, ráže .177
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Kulové střelivo, ráže .22 LR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
Title: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Internal identifier: 02_ČSS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35331500 Cartridges
Additional classification (cpv): 35331200 Shells
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Diabolky, ráže .177
Internal identifier: 01_Diabolky, ráže .177
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0005
Title: Kulové střelivo, ráže .22 LR
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Sisäinen tunniste: 02_ČSS
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 35331500 Patruunat
Lisäluokitus (cpv): 35331200 Kranaatit ja ammukset
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Diabolky, ráže .177
Sisäinen tunniste: 01_Diabolky, ráže .177
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0005
463421-2026 - Nadmetanje
Češka – Naboji – NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovNÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Interna identifikacijska oznaka02_ČSS
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 35331500 Naboji
Dodatna klasifikacija (cpv): 35331200 Topovski meci
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovDiabolky, ráže .177
Interna identifikacijska oznaka01_Diabolky, ráže .177
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka04_Brokové střelivo – SKEET, ráže 12/70
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka03_Brokové střelivo – TRAP, ráže 12/70
GrupaLOT-0005
NaslovKulové střelivo, ráže .22 LR
Interna identifikacijska oznaka2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
2. Eljárás
Eljárás
Cím: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Belső azonosító: 02_ČSS
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 35331500 Töltények
További osztályozás (cpv): 35331200 Töltényhüvelyek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Diabolky, ráže .177
Belső azonosító: 01_Diabolky, ráže .177
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0005
Cím: Kulové střelivo, ráže .22 LR
2. Procedura
Procedura
Titolo: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Identificativo interno: 02_ČSS
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 35331500 Cartucce
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35331200 Proiettili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Diabolky, ráže .177
Identificativo interno: 01_Diabolky, ráže .177
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0005
Titolo: Kulové střelivo, ráže .22 LR
Identificativo interno: 2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Vidaus identifikatorius: 02_ČSS
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 35331500 Šoviniai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35331200 Artilerijos sviediniai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Diabolky, ráže .177
Vidaus identifikatorius: 01_Diabolky, ráže .177
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
463421-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
NosaukumsNÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Iekšējais identifikators02_ČSS
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35331500 Patronas
Papildu klasifikācija (cpv): 35331200 Lādiņi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsDiabolky, ráže .177
Iekšējais identifikators01_Diabolky, ráže .177
DaļaLOT-0007
DaļaLOT-0006
DaļaLOT-0005
NosaukumsKulové střelivo, ráže .22 LR
Iekšējais identifikators2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
463421-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Skrataċ – NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluNÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Identifikatur intern02_ČSS
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 35331500 Skrataċ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35331200 Balal
5. Lott
LottLOT-0001
TitluDiabolky, ráže .177
Identifikatur intern01_Diabolky, ráže .177
LottLOT-0007
LottLOT-0006
LottLOT-0005
TitluKulové střelivo, ráže .22 LR
463421-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode02_ČSS
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35331500 Patronen
Aanvullende classificatie (cpv): 35331200 Mortiergranaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode01_Diabolky, ráže .177
PerceelLOT-0007
PerceelLOT-0006
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
463421-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułNÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Wewnętrzny identyfikator02_ČSS
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 35331500 Naboje
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 35331200 Łuski
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułDiabolky, ráže .177
Wewnętrzny identyfikator01_Diabolky, ráže .177
Część zamówieniaLOT-0007
Część zamówieniaLOT-0006
Część zamówieniaLOT-0005
TytułKulové střelivo, ráže .22 LR
Wewnętrzny identyfikator2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
463421-2026 - Concurso
Chéquia – Cartuchos – NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloNÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Identificador interno02_ČSS
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 35331500 Cartuchos
Classificação adicional (cpv): 35331200 Obuses
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloDiabolky, ráže .177
Identificador interno01_Diabolky, ráže .177
LoteLOT-0007
LoteLOT-0006
LoteLOT-0005
TítuloKulové střelivo, ráže .22 LR
Identificador interno2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
2. Procedură
Procedură
Titlu: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Identificator intern: 02_ČSS
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 35331500 Cartuşe
Clasificare suplimentară (cpv): 35331200 Obuze
Titlu: Diabolky, ráže .177
Identificator intern: 01_Diabolky, ráže .177
Titlu: Kulové střelivo, ráže .22 LR
2. Postopek
Postopek
Naslov: NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Notranji identifikator: 02_ČSS
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 35331500 Naboji
Dodatna klasifikacija (cpv): 35331200 Topovske granate
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Diabolky, ráže .177
Notranji identifikator: 01_Diabolky, ráže .177
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0005
Naslov: Kulové střelivo, ráže .22 LR
Notranji identifikator: 2_Kulové střelivo, ráže .22 LR
463421-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Patroner – NÁKUP STŘELIVA ČSS 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare02_ČSS
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35331500 Patroner
Ytterligare klassificering (cpv): 35331200 Artillerigranater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare01_Diabolky, ráže .177
Del (anbudsområde)LOT-0007
Del (anbudsområde)LOT-0006
Del (anbudsområde)LOT-0005