2. Procedure
Procedure
Titel: Szentesi Multidiszciplináris Centrum felújítása
Beskrivelse: Szentesi Multidiszciplináris Centrum felújítása
Intern ID: EKR001212882026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45215100 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til sundhedsvæsenet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Mozgásszervi Rehabilitációs Osztály bővítése
Beskrivelse: A beszerzés tárgya: SZTE SZAKK Szentesi Multidiszciplináris Centrum Mozgásszervi Rehabilitációs Osztály 18 férőhellyel történő bővítése Az épület kettő szintes (alagsor + magasföldszint). A tervezéssel éríntett épületszárnyban a meglévő helyiségek területén új alaprajzi sémával 9 db kétágyas, tusolóval, WC-vel ellátott a mai kor gyógyászati igényeinek megfelelő betegszobák kerülnek kialakításra, raktárakkal, nővér pihenővel, személyzeti vizesblokkal, vizsgálóval, multifunkcionális helyiséggel, váróval, orvosi szobával. A betegszobák közül 4 db akadálymentes használatra alkalmas betegszoba létesül a hozzájuk tartozó akadálymentes vizesblokkal, melyek a kerekesszékkel közlekedő betegeket szolgálják ki. Az átalakítással, felújítással érintett épületrész összes nettó alapterülete 466,94 m2. Az alagsori felújítással érintett alapterület 56,79 m2, a magasföldszinti átalakítással, felújítással érintett helyiségek alapterülete összesen 410,35 m2. Az épület a 253/1997. (XII. 20.) Korm. rendeletben meghatározottak szerint egészségügyi rendeltetésű intézmény. A kivitelezés nem építési engedélyköteles. A kórház területén lévő –jelent projekt keretében felújítással érintett - egykori neurológia épülete Szentes Város Önkormányzata Képviselő-testületének 16/2009. (IX.20.) a településkép védelméről szóló önkormányzati rendelete szerint helyi védelem álló épület, ezért a Multidiszciplináris Mozgásrehabilitációs Centrum Mozgásszervi Rehabilitációs Osztály 18 férőhellyel történő bővítésének megvalósításával összefüggő tetőfelújítás településképi bejelentéshez kötött tevékenység. Fő munkanemek: építész; erősáram, gépészet, gyengeáram; orvosi gáz; orvostechnológia; tűzvédelem. Az épületben füstmentes lépcsőház és tűzoltó lift kerül kialakításra. Meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való utalás kizárólag a műszaki leírás kellően pontos és érthető leírása érdekében történt és ajánlatkérő az egyenértékű megajánlást is elfogadja. Az egyenértékűség igazolására vonatkozó előírásokat a Közbeszerzési Dokumentáció tartalmazza. A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.
Intern ID: EKR001212882026/1
Mængde: 410 kvadratmeter
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Gyógyfürdő járóbeteg részlegének felújítása
Beskrivelse: A beszerzés tárgya: SZTE SZAKK Szentesi Multidiszciplináris Centrum Gyógyfürdő járóbeteg részlegének felújítása A járóbeteg-ellátás az épület földszintjén található, és a fürdőrésszel összekapcsolva helyezkedik el. A felújítás keretében a fizioterápiás kezelésekhez 11 betegágy, egy reumatológiai szakrendelő, valamint három gyógytorna helyiség (amelyek egyéni és csoportos kezelésekre egyaránt alkalmasak) kerül kialakításra. Továbbá a projekt részeként két-két női és férfi közösségi WC-mosdó helyiség felújítása is megvalósul. A felújítással érintett helyiségek összes alapterülete 271,54 m² Az épület a 253/1997. (XII. 20.) Korm. rendeletben meghatározottak szerint egészségügyi rendeltetésű intézmény. A kivitelezés nem építési engedélyköteles. A tervezett beszerzés építési engedélyhez nem kötött építési tevékenység, azonban az épület helyi egyedi védelem alatt áll, ezért a homlokzati nyílászárók cseréjét megelőzően településképi bejelentési eljárás lefolytatása szükséges, az opció lehívása és kivitelezése esetén. Meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való utalás kizárólag a műszaki leírás kellően pontos és érthető leírása érdekében történt és ajánlatkérő az egyenértékű megajánlást is elfogadja. Az egyenértékűség igazolására vonatkozó előírásokat a Közbeszerzési Dokumentáció tartalmazza. A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.
Intern ID: EKR001212882026/2
Mængde: 272 kvadratmeter
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EKR001212882026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45215100 Tervishoiuga seotud hoonete ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: EKR001212882026/1
Kogus: 410 ruutmeetrit
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: EKR001212882026/2
Kogus: 272 ruutmeetrit
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EKR001212882026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45215100 Egészségügyi épületek kivitelezése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: EKR001212882026/1
Mennyiség: 410 négyzetméter
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: EKR001212882026/2
Mennyiség: 272 négyzetméter
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EKR001212882026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45215100 Lavori di costruzione di edifici per servizi sanitari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: EKR001212882026/1
Quantità: 410 metri quadrati
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: EKR001212882026/2
Quantità: 272 metri quadrati
463540-2026 - Mededinging
Hongarije – Gebouwen voor de gezondheidszorg – Szentesi Multidiszciplináris Centrum felújítása
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Interne identificatiecodeEKR001212882026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45215100 Gebouwen voor de gezondheidszorg
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeEKR001212882026/1
Hoeveelheid410 vierkante meter
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeEKR001212882026/2
Hoeveelheid272 vierkante meter