464266-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Laboratoriereagenser – DZ.271.118.2026 „Dostawa odczynników dla grupy Badawczej Wirusologii Ilościowej na podstawie umów ramowych w podziale na 3 części”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDZ.271.118.2026 „Dostawa odczynników dla grupy Badawczej Wirusologii Ilościowej na podstawie umów ramowych w podziale na 3 części”
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników dla grupy Badawczej Wirusologii Ilościowej na podstawie umowy ramowej w podziale na 3 części dla Sieci Badawczej Łukasiewicz - PORT Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników do biologii komórkowej niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części, zwane również w dalszej części SWZ zadaniami: 1 Odczynniki do hodowli 2 Etanol do cytometrii 3 Odczynniki do FACS Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz wyceny oraz w załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy.
Intern IDDZ.271.118.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0002
TitelOdczynniki do hodowli
BeskrivelseCzęść 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników do biologii komórkowej niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerBrak wznowień i opcji
DelkontraktLOT-0003
TitelEtanol do cytometrii
BeskrivelseCzęść 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników do biologii komórkowej niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
DelkontraktLOT-0004
TitelOdczynniki do FACS
BeskrivelseCzęść 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników na podstawie umowy ramowej. Zamawiający będzie udzielał, na podstawie umów ramowych zawartych w wyniku rozstrzygnięcia Postępowania, zamówień na dostawy odczynników do biologii komórkowej niezbędnych do realizacji zadań badawczych w ramach środków własnych oraz projektów realizowanych przez Zamawiającego.
464266-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZ.271.118.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςOdczynniki do hodowli
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνBrak wznowień i opcji
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςEtanol do cytometrii
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςOdczynniki do FACS
464266-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierDZ.271.118.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
LotLOT-0002
TitleOdczynniki do hodowli
Options
Description of the optionsBrak wznowień i opcji
LotLOT-0003
TitleEtanol do cytometrii
LotLOT-0004
TitleOdczynniki do FACS
464266-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZ.271.118.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0002
PealkiriOdczynniki do hodowli
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusBrak wznowień i opcji
OsaLOT-0003
PealkiriEtanol do cytometrii
OsaLOT-0004
PealkiriOdczynniki do FACS
464266-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZ.271.118.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Ilmoituksen nimiOdczynniki do hodowli
Optiot
Optioiden kuvausBrak wznowień i opcji
Ilmoituksen nimiEtanol do cytometrii
Ilmoituksen nimiOdczynniki do FACS
464266-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDZ.271.118.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
TitreOdczynniki do hodowli
TitreEtanol do cytometrii
TitreOdczynniki do FACS
464266-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDZ.271.118.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0002
TeidealOdczynniki do hodowli
Roghanna
Cur síos ar na roghannaBrak wznowień i opcji
LuchtógLOT-0003
TeidealEtanol do cytometrii
LuchtógLOT-0004
TeidealOdczynniki do FACS
464266-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZ.271.118.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0002
NaslovOdczynniki do hodowli
Opcije
Opis opcijaBrak wznowień i opcji
GrupaLOT-0003
NaslovEtanol do cytometrii
GrupaLOT-0004
NaslovOdczynniki do FACS
464266-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDZ.271.118.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
RészLOT-0002
CímOdczynniki do hodowli
Opciók
A lehetőségek leírásaBrak wznowień i opcji
RészLOT-0003
CímEtanol do cytometrii
RészLOT-0004
CímOdczynniki do FACS
464266-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZ.271.118.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0002
TitoloOdczynniki do hodowli
Opzioni
Descrizione delle opzioniBrak wznowień i opcji
LottoLOT-0003
TitoloEtanol do cytometrii
LottoLOT-0004
TitoloOdczynniki do FACS
464266-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDZ.271.118.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
LottLOT-0002
TitluOdczynniki do hodowli
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietBrak wznowień i opcji
LottLOT-0003
TitluEtanol do cytometrii
LottLOT-0004
TitluOdczynniki do FACS
464266-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeDZ.271.118.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
PerceelLOT-0002
Opties
Beschrijving van de optiesBrak wznowień i opcji
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
464266-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorDZ.271.118.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0002
TytułOdczynniki do hodowli
Opcje
Opis opcjiBrak wznowień i opcji
Część zamówieniaLOT-0003
TytułEtanol do cytometrii
Część zamówieniaLOT-0004
TytułOdczynniki do FACS
464266-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDZ.271.118.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
5. Lote
LoteLOT-0002
TítuloOdczynniki do hodowli
Opções
Descrição das opçõesBrak wznowień i opcji
LoteLOT-0003
TítuloEtanol do cytometrii
LoteLOT-0004
TítuloOdczynniki do FACS
464266-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZ.271.118.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Opțiuni
Descrierea opțiunilorBrak wznowień i opcji
464266-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDZ.271.118.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0002
Možnosti
Opis možnostiBrak wznowień i opcji
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004