2. Procedure
Procedure
Titel: ROZSZERZENIE I USPRAWNIENIE ISTNIEJĄCEGO SYSTEMU DO EWIDENCJI I ZARZĄDZANIA ZBIORAMI ORAZ ICH PUBLIKACJI (PRACE PROGRAMISTYCZNE, WDROŻENIE) W RAMACH PROJEKTU: „APOLLO"
Beskrivelse: Rozszerzenie i usprawnienie istniejącego systemu do ewidencji i zarządzania zbiorami oraz ich publikacji (prace programistyczne, wdrożenie) w ramach projektu: „APOLLO. DIGITALIZACJA I UDOSTĘPNIANIE ZBIORÓW MUZEUM NARODOWEGO W WARSZAWIE” Projekt realizowany z dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji”.
Intern ID: 21P/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72211000 Programmeringsservice i forbindelse med systemer og brugerprogrammel
Supplerende klassifikation (cpv): 72416000 Applikationsudbydere, 48612000 System til databasestyring, 72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support, 72210000 Programmeringsservice i forbindelse med programmelpakker, 72243000 Programmeringstjenester, 72260000 Programmelrelaterede tjenester, 72263000 Implementering af programmel, 72268000 Levering af programmel, 72265000 Konfigurering af programmel, 48000000 Programpakker og informationssystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Rozszerzenie i usprawnienie istniejącego systemu do ewidencji i zarządzania zbiorami oraz ich publikacji (prace programistyczne, wdrożenie) w ramach projektu: „APOLLO. DIGITALIZACJA I UDOSTĘPNIANIE ZBIORÓW MUZEUM NARODOWEGO W WARSZAWIE”
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest Rozszerzenie i usprawnienie istniejącego systemu do ewidencji i zarządzania zbiorami oraz ich publikacji (prace programistyczne, wdrożenie) w ramach projektu: „APOLLO. DIGITALIZACJA I UDOSTĘPNIANIE ZBIORÓW MUZEUM NARODOWEGO W WARSZAWIE” Projekt realizowany z dofinansowaniem z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 w ramach działania 2.3 „Cyfrowa dostępność i ponowne wykorzystanie informacji”. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy, sposobu wykonania oraz wymagań technicznych i funkcjonalnych przedmiotu zamówienia został wyspecyfikowany w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 21P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72243000 Programmierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21P/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72211000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικών συστήματος και χρήστη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72416000 Παροχείς υπηρεσιών εφαρμογών, 48612000 Σύστημα διαχείρισης βάσης δεδομένων, 72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη, 72210000 Υπηρεσίες προγραμματισμού πακέτων λογισμικού, 72243000 Υπηρεσίες προγραμματισμού, 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά, 72263000 Υπηρεσίες υλοποίησης λογισμικού, 72268000 Υπηρεσίες προμήθειας λογισμικού, 72265000 Υπηρεσίες σύνθεσης λογισμικού, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 21P/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72211000 Servicios de programación de sistemas y software de usuario
Clasificación adicional (cpv): 72416000 Proveedores de servicio de aplicaciones, 48612000 Sistema de gestión de base de datos, 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo, 72210000 Servicios de programación de paquetes de software, 72243000 Servicios de programación, 72260000 Servicios relacionados con el software, 72263000 Servicios de implementación de software, 72268000 Servicios de suministro de software, 72265000 Servicios de configuración de software, 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 21P/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72211000 Süsteemide ja kasutajatarkvara programmeerimine
Täiendav liigitus (cpv): 72416000 Kasutajateenuste pakkujad, 48612000 Andmebaasihaldurid, 72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused, 72210000 Tarkvarapakettide programmeerimisteenused, 72243000 Programmeerimisteenused, 72260000 Tarkvaraga seotud teenused, 72263000 Tarkvara rakendusteenused, 72268000 Tarkvara tarnimisteenused, 72265000 Tarkvara komplekteerimisteenused, 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 21P/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72211000 Usluge programiranja sustava i korisničke podrške
Dodatna klasifikacija (cpv): 72416000 Pružatelji aplikacijskih usluga, 48612000 Sustav upravljanja podatkovnom bazom, 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška, 72210000 Usluge programiranja paketa programske podrške (softverskih paketa), 72243000 Usluge programiranja, 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom, 72263000 Usluge izvođenja programske podrške, 72268000 Usluge dobave programske podrške, 72265000 Usluge konfiguracije programske podrške, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 21P/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72211000 Rendszer- és felhasználói szoftverek programozási szolgáltatásai
További osztályozás (cpv): 72416000 Alkalmazásszolgáltatás nyújtása, 48612000 Adatbázis-kezelési rendszerek, 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás, 72210000 Szoftvercsomag-programozási szolgáltatások, 72243000 Programozási szolgáltatások, 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások, 72263000 Szoftvermegvalósítási szolgáltatások, 72268000 Szoftverellátási szolgáltatások, 72265000 Szoftverkonfigurálási szolgáltatások, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 21P/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72211000 Programavimo paslaugos, susijusios su sistemomis ir vartotojo programine įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72416000 Taikomųjų programų paslaugų teikėjai, 48612000 Duomenų bazių valdymo sistema, 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos, 72210000 Programavimo paslaugos, susijusios su programinės įrangos produktų paketais, 72243000 Programavimo paslaugos, 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos, 72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos, 72268000 Programinės įrangos tiekimo paslaugos, 72265000 Programinės įrangos sąrankos paslaugos, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 21P/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72211000 Sistēmu un lietotāju programmatūras programmēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72416000 Lietojumprogrammu pakalpojumu piegādātāji, 48612000 Datu bāzu pārvaldības sistēma, 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts, 72210000 Programmatūras pakešu programmēšanas pakalpojumi, 72243000 Programmēšanas pakalpojumi, 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi, 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 72268000 Programmatūras piegādes pakalpojumi, 72265000 Programmatūras konfigurēšanas pakalpojumi, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 21P/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72211000 Servizzi ta' programmizzar tas-sistemi u tas-software ta' l-utenti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72416000 Provvedituri ta' servizzi ta' programmi, 48612000 Sistemi ta’ l-amministrazzjoni tad-database, 72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ, 72210000 Servizzi ta' programmizzar tal-pakkeġġi tal-prodotti tas-software, 72243000 Servizzi tal-programizzar, 72260000 Servizzi relatati mas-software, 72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software, 72268000 Servizzi tal-forniment tas-software, 72265000 Servizzi tal-konfigurazzjoni tas-software, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: 21P/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72211000 Programmering van systeem- en gebruikerssoftware
Aanvullende classificatie (cpv): 72416000 Providerdiensten van applicatieservice, 48612000 Databasebeheerssysteem, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72210000 Programmering van softwarepakketten, 72243000 Programmeringsdiensten, 72260000 Diensten in verband met software, 72263000 Software-implementatiediensten, 72268000 Leveren van software, 72265000 Softwareconfiguratiediensten, 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 21P/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72211000 Servicii de programare de sisteme informatice şi software utilitare
Clasificare suplimentară (cpv): 72416000 Furnizori de servicii de aplicaţii, 48612000 Sistem de gestiune a bazelor de date, 72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă, 72210000 Servicii de programare a pachetelor de produse software, 72243000 Servicii de programare, 72260000 Servicii de software, 72263000 Servicii de aplicare de software, 72268000 Servicii de furnizare de software, 72265000 Servicii de configurare de software, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
5. Lot
Lot: LOT-0001