2. Procedure
Procedure
Titel: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Beskrivelse: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Intern ID: MORS 182/2026-ODP
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39000000 Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Beskrivelse: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Intern ID: 505989
Supplerende klassifikation (cpv): 39122100 Skabe
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Beskrivelse: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Intern ID: 505990
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: KARTOGRAFSKE OMARE
Beskrivelse: KARTOGRAFSKE OMARE
Intern ID: 505991
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: KOVINSKI POGRAD
Beskrivelse: KOVINSKI POGRAD
Intern ID: 505992
Supplerende klassifikation (cpv): 39100000 Møbler
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: DEPOJSKE OMARE
Beskrivelse: DEPOJSKE OMARE
Intern ID: 505993
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Kirjeldus: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Sisemine tunnus: MORS 182/2026-ODP
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39000000 Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Kirjeldus: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Sisemine tunnus: 505989
Täiendav liigitus (cpv): 39122100 Kapid
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 505990
Osa: LOT-0003
Pealkiri: KARTOGRAFSKE OMARE
Kirjeldus: KARTOGRAFSKE OMARE
Sisemine tunnus: 505991
Osa: LOT-0004
Pealkiri: KOVINSKI POGRAD
Kirjeldus: KOVINSKI POGRAD
Sisemine tunnus: 505992
Täiendav liigitus (cpv): 39100000 Mööbel
Osa: LOT-0005
Pealkiri: DEPOJSKE OMARE
Kirjeldus: DEPOJSKE OMARE
Sisemine tunnus: 505993
2. Postupak
Postupak
Naslov: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Opis: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Interna identifikacijska oznaka: MORS 182/2026-ODP
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Opis: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Interna identifikacijska oznaka: 505989
Dodatna klasifikacija (cpv): 39122100 Ormari
Grupa: LOT-0002
Naslov: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Opis: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Interna identifikacijska oznaka: 505990
Grupa: LOT-0003
Naslov: KARTOGRAFSKE OMARE
Opis: KARTOGRAFSKE OMARE
Interna identifikacijska oznaka: 505991
Grupa: LOT-0004
Naslov: KOVINSKI POGRAD
Opis: KOVINSKI POGRAD
Interna identifikacijska oznaka: 505992
Dodatna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj
Grupa: LOT-0005
Naslov: DEPOJSKE OMARE
Opis: DEPOJSKE OMARE
Interna identifikacijska oznaka: 505993
2. Eljárás
Eljárás
Cím: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Leírás: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Belső azonosító: MORS 182/2026-ODP
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39000000 Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Leírás: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Belső azonosító: 505989
További osztályozás (cpv): 39122100 Szekrények
Rész: LOT-0002
Cím: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Leírás: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Belső azonosító: 505990
Rész: LOT-0003
Cím: KARTOGRAFSKE OMARE
Leírás: KARTOGRAFSKE OMARE
Belső azonosító: 505991
Rész: LOT-0004
Cím: KOVINSKI POGRAD
Leírás: KOVINSKI POGRAD
Belső azonosító: 505992
További osztályozás (cpv): 39100000 Bútorok
Rész: LOT-0005
Cím: DEPOJSKE OMARE
Leírás: DEPOJSKE OMARE
Belső azonosító: 505993
2. Procedura
Procedura
Titolo: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Descrizione: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Identificativo interno: MORS 182/2026-ODP
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39000000 Mobili (incluso mobili da ufficio), arredamento, apparecchi elettrodomestici (escluso illuminazione) e prodotti per pulizie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Descrizione: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Identificativo interno: 505989
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39122100 Armadi
Lotto: LOT-0002
Titolo: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Identificativo interno: 505990
Lotto: LOT-0003
Titolo: KARTOGRAFSKE OMARE
Descrizione: KARTOGRAFSKE OMARE
Identificativo interno: 505991
Lotto: LOT-0004
Titolo: KOVINSKI POGRAD
Descrizione: KOVINSKI POGRAD
Identificativo interno: 505992
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39100000 Mobili
Lotto: LOT-0005
Titolo: DEPOJSKE OMARE
Descrizione: DEPOJSKE OMARE
Identificativo interno: 505993
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Aprašymas: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Vidaus identifikatorius: MORS 182/2026-ODP
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39000000 Baldai (įskaitant biuro baldus), dekoratyviniai patalpų objektai, buitiniai prietaisai (išskyrus apšvietimo) ir valikliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Aprašymas: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Vidaus identifikatorius: 505989
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39122100 Indaujos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 505990
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: KARTOGRAFSKE OMARE
Aprašymas: KARTOGRAFSKE OMARE
Vidaus identifikatorius: 505991
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: KOVINSKI POGRAD
Aprašymas: KOVINSKI POGRAD
Vidaus identifikatorius: 505992
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 39100000 Baldai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: DEPOJSKE OMARE
Aprašymas: DEPOJSKE OMARE
Vidaus identifikatorius: 505993
Nosaukums: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Apraksts: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Iekšējais identifikators: MORS 182/2026-ODP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Apraksts: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Iekšējais identifikators: 505989
Papildu klasifikācija (cpv): 39122100 Trauku skapji
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 505990
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: KARTOGRAFSKE OMARE
Apraksts: KARTOGRAFSKE OMARE
Iekšējais identifikators: 505991
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: KOVINSKI POGRAD
Apraksts: KOVINSKI POGRAD
Iekšējais identifikators: 505992
Papildu klasifikācija (cpv): 39100000 Mēbeles
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: DEPOJSKE OMARE
Apraksts: DEPOJSKE OMARE
Iekšējais identifikators: 505993
469443-2026 - Mededinging
Slovenië – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelNAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
BeschrijvingNAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Interne identificatiecodeMORS 182/2026-ODP
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelGARDEROBNE KOVINSKE OMARE
BeschrijvingGARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Interne identificatiecode505989
Aanvullende classificatie (cpv): 39122100 Kasten
PerceelLOT-0002
TitelOMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Interne identificatiecode505990
PerceelLOT-0003
TitelKARTOGRAFSKE OMARE
BeschrijvingKARTOGRAFSKE OMARE
Interne identificatiecode505991
PerceelLOT-0004
TitelKOVINSKI POGRAD
BeschrijvingKOVINSKI POGRAD
Interne identificatiecode505992
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
PerceelLOT-0005
TitelDEPOJSKE OMARE
BeschrijvingDEPOJSKE OMARE
Interne identificatiecode505993
Tytuł: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Wewnętrzny identyfikator: MORS 182/2026-ODP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39000000 Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Wewnętrzny identyfikator: 505989
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39122100 Kredensy
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Wewnętrzny identyfikator: 505990
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: KARTOGRAFSKE OMARE
Wewnętrzny identyfikator: 505991
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: KOVINSKI POGRAD
Wewnętrzny identyfikator: 505992
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39100000 Meble
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: DEPOJSKE OMARE
Wewnętrzny identyfikator: 505993
2. Procedură
Procedură
Titlu: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Descriere: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Identificator intern: MORS 182/2026-ODP
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 39000000 Mobilă (inclusiv mobilă de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) şi produse de curăţat
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Descriere: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Identificator intern: 505989
Clasificare suplimentară (cpv): 39122100 Dulapuri
Lot: LOT-0002
Titlu: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Identificator intern: 505990
Lot: LOT-0003
Titlu: KARTOGRAFSKE OMARE
Descriere: KARTOGRAFSKE OMARE
Identificator intern: 505991
Lot: LOT-0004
Titlu: KOVINSKI POGRAD
Descriere: KOVINSKI POGRAD
Identificator intern: 505992
Clasificare suplimentară (cpv): 39100000 Mobilier
Lot: LOT-0005
Titlu: DEPOJSKE OMARE
Descriere: DEPOJSKE OMARE
Identificator intern: 505993
2. Postup
Postup
Názov: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Interný identifikátor: MORS 182/2026-ODP
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39000000 Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Interný identifikátor: 505989
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39122100 Príborníky
Časť: LOT-0002
Názov: OMARE ZA SHRANJEVANJE TELEFONOV
Interný identifikátor: 505990
Časť: LOT-0003
Názov: KARTOGRAFSKE OMARE
Interný identifikátor: 505991
Časť: LOT-0004
Názov: KOVINSKI POGRAD
Interný identifikátor: 505992
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
Časť: LOT-0005
Názov: DEPOJSKE OMARE
Interný identifikátor: 505993
2. Förfarande
Förfarande
Beskrivning: NAKUP KOVINSKEGA POHIŠTVA
Intern identifierare: MORS 182/2026-ODP
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: GARDEROBNE KOVINSKE OMARE
Intern identifierare: 505989
Ytterligare klassificering (cpv): 39122100 Skåp
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 505990
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: KARTOGRAFSKE OMARE
Intern identifierare: 505991
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: KOVINSKI POGRAD
Intern identifierare: 505992
Ytterligare klassificering (cpv): 39100000 Möbler
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: DEPOJSKE OMARE
Intern identifierare: 505993