469690-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Diverse gødningsstoffer – Nawóz dolistny ADOB 2.0 Mn lub równoważny
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelNawóz dolistny ADOB 2.0 Mn lub równoważny
BeskrivelseNawóz dolistny ADOB 2.0 Mn lub równoważny w ilości 500 litrów. Pakowany w opakowania o pojemności 20 litrów. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Przedmiot zamówienia stanowi płynny nawóz dolistny z technologią 2.0. Zawartość: azot całkowity (N) 6,5% (91 g/l) azot azotanowy (N-NO₃) 6,5% (91 g/l) tlenek magnezu (MgO) 2,0% (28 g/l) - rozpuszczalny w wodzie mangan (Mn) 10,1% (141 g/l) - rozpuszczalny w wodzie Na potwierdzenie informacji dotyczących wyżej wymienionych parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub innego dokumentu potwierdzającego spełnianie wymaganych parametrów produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Intern ID125/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 24440000 Diverse gødningsstoffer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
469690-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Düngemittel – Nawóz dolistny ADOB 2.0 Mn lub równoważny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung125/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 125/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24440000 Διάφορα λιπάσματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 125/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 24440000 Razna gnojiva
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 125/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 24440000 Įvairios trąšos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 125/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24440000 Razna gnojila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001