470092-2026 - Konkurrencevilkår
Slovenien – Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje – Nakup medicinske opreme za kardiološki in ORL oddelek
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelNakup medicinske opreme za kardiološki in ORL oddelek
BeskrivelsePredmet, ki je razdeljen na 10 sklopov in obsega: - dobavo opreme - dobavo potrošnega materiala za obdobje 7 let po primopredaji opreme (velja za sklop 5,6,7,8,9 ter 10) - kompletno vzdrževanje opreme za obdobje 6 let po poteku garancijske dobe, ki znaša najmanj 12 mesecev od primopredaje opreme..
Intern IDJN-74712
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelUZ APARAT 1
BeskrivelseDobavo opreme, kompletno vzdrževanje opreme za obdobje 6 let po poteku garancijske dobe, ki znaša najmanj 12 mesecev od primopredaje opreme.
Intern ID507146
Supplerende klassifikation (cpv): 33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
DelkontraktLOT-0002
TitelUZ APARATI 2
Intern ID507147
DelkontraktLOT-0003
TitelUZ APARATI 3
Intern ID507148
DelkontraktLOT-0004
TitelUZ APARATI 4
Intern ID507149
DelkontraktLOT-0005
TitelINTRAOPERATIVNI SISTEM ZA NEVROMONITORING
BeskrivelseDobavo opreme, dobavo potrošnega materiala za obdobje 7 let po primopredaji opreme,kompletno vzdrževanje opreme za obdobje 6 let po poteku garancijske dobe, ki znaša najmanj 12 mesecev od primopredaje opreme.
Intern ID507150
DelkontraktLOT-0006
TitelLASER
Intern ID507151
DelkontraktLOT-0007
TitelEKSOSKOP
Intern ID507152
DelkontraktLOT-0008
TitelNavigacijski aparat (navigacija)
Intern ID507153
DelkontraktLOT-0009
TitelMIKROSKOP 1
Intern ID507154
DelkontraktLOT-0010
TitelMIKROSKOP 2
Intern ID507155
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74712
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: UZ APARAT 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507146
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33000000 Ιατρικές συσκευές, φαρμακευτικά προϊόντα και προϊόντα ατομικής περιποίησης
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: UZ APARATI 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507147
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: UZ APARATI 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507148
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: UZ APARATI 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507149
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507150
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: LASER
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507151
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: EKSOSKOP
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507152
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Navigacijski aparat (navigacija)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507153
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: MIKROSKOP 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507154
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: MIKROSKOP 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507155
Internal identifier: JN-74712
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: UZ APARAT 1
Internal identifier: 507146
Additional classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Lot: LOT-0002
Title: UZ APARATI 2
Internal identifier: 507147
Lot: LOT-0003
Title: UZ APARATI 3
Internal identifier: 507148
Lot: LOT-0004
Title: UZ APARATI 4
Internal identifier: 507149
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 507150
Lot: LOT-0006
Title: LASER
Internal identifier: 507151
Lot: LOT-0007
Title: EKSOSKOP
Internal identifier: 507152
Lot: LOT-0008
Title: Navigacijski aparat (navigacija)
Internal identifier: 507153
Lot: LOT-0009
Title: MIKROSKOP 1
Internal identifier: 507154
Lot: LOT-0010
Title: MIKROSKOP 2
Internal identifier: 507155
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-74712
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33000000 Lääketieteelliset laitteet, farmaseuttiset valmisteet ja henkilökohtaiseen hygieniaan liittyvät tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: UZ APARAT 1
Sisäinen tunniste: 507146
Lisäluokitus (cpv): 33000000 Lääketieteelliset laitteet, farmaseuttiset valmisteet ja henkilökohtaiseen hygieniaan liittyvät tuotteet
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: UZ APARATI 2
Sisäinen tunniste: 507147
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: UZ APARATI 3
Sisäinen tunniste: 507148
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: UZ APARATI 4
Sisäinen tunniste: 507149
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 507150
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: LASER
Sisäinen tunniste: 507151
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: EKSOSKOP
Sisäinen tunniste: 507152
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 507153
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: MIKROSKOP 1
Sisäinen tunniste: 507154
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: MIKROSKOP 2
Sisäinen tunniste: 507155
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74712
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33000000 Matériels médicaux, pharmaceutiques et produits de soins personnnels
Titre: UZ APARAT 1
Identifiant interne: 507146
Nomenclature complémentaire (cpv): 33000000 Matériels médicaux, pharmaceutiques et produits de soins personnnels
Titre: UZ APARATI 2
Identifiant interne: 507147
Titre: UZ APARATI 3
Identifiant interne: 507148
Titre: UZ APARATI 4
Identifiant interne: 507149
Identifiant interne: 507150
Titre: LASER
Identifiant interne: 507151
Titre: EKSOSKOP
Identifiant interne: 507152
Titre: Navigacijski aparat (navigacija)
Identifiant interne: 507153
Titre: MIKROSKOP 1
Identifiant interne: 507154
Titre: MIKROSKOP 2
Identifiant interne: 507155
470092-2026 - Iomaíocht
An tSlóivéin – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Nakup medicinske opreme za kardiološki in ORL oddelek
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachJN-74712
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealUZ APARAT 1
Aitheantóir inmheánach507146
LuchtógLOT-0002
TeidealUZ APARATI 2
Aitheantóir inmheánach507147
LuchtógLOT-0003
TeidealUZ APARATI 3
Aitheantóir inmheánach507148
LuchtógLOT-0004
TeidealUZ APARATI 4
Aitheantóir inmheánach507149
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach507150
LuchtógLOT-0006
TeidealLASER
Aitheantóir inmheánach507151
LuchtógLOT-0007
TeidealEKSOSKOP
Aitheantóir inmheánach507152
LuchtógLOT-0008
TeidealNavigacijski aparat (navigacija)
Aitheantóir inmheánach507153
LuchtógLOT-0009
TeidealMIKROSKOP 1
Aitheantóir inmheánach507154
LuchtógLOT-0010
TeidealMIKROSKOP 2
Aitheantóir inmheánach507155
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74712
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: UZ APARAT 1
Interna identifikacijska oznaka: 507146
Dodatna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
Grupa: LOT-0002
Naslov: UZ APARATI 2
Interna identifikacijska oznaka: 507147
Grupa: LOT-0003
Naslov: UZ APARATI 3
Interna identifikacijska oznaka: 507148
Grupa: LOT-0004
Naslov: UZ APARATI 4
Interna identifikacijska oznaka: 507149
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 507150
Grupa: LOT-0006
Naslov: LASER
Interna identifikacijska oznaka: 507151
Grupa: LOT-0007
Naslov: EKSOSKOP
Interna identifikacijska oznaka: 507152
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 507153
Grupa: LOT-0009
Naslov: MIKROSKOP 1
Interna identifikacijska oznaka: 507154
Grupa: LOT-0010
Naslov: MIKROSKOP 2
Interna identifikacijska oznaka: 507155
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74712
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33000000 Apparecchiature mediche, prodotti farmaceutici e per la cura personale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: UZ APARAT 1
Identificativo interno: 507146
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33000000 Apparecchiature mediche, prodotti farmaceutici e per la cura personale
Lotto: LOT-0002
Titolo: UZ APARATI 2
Identificativo interno: 507147
Lotto: LOT-0003
Titolo: UZ APARATI 3
Identificativo interno: 507148
Lotto: LOT-0004
Titolo: UZ APARATI 4
Identificativo interno: 507149
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 507150
Lotto: LOT-0006
Titolo: LASER
Identificativo interno: 507151
Lotto: LOT-0007
Titolo: EKSOSKOP
Identificativo interno: 507152
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 507153
Lotto: LOT-0009
Titolo: MIKROSKOP 1
Identificativo interno: 507154
Lotto: LOT-0010
Titolo: MIKROSKOP 2
Identificativo interno: 507155
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-74712
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: UZ APARAT 1
Identifikatur intern: 507146
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
Lott: LOT-0002
Titlu: UZ APARATI 2
Identifikatur intern: 507147
Lott: LOT-0003
Titlu: UZ APARATI 3
Identifikatur intern: 507148
Lott: LOT-0004
Titlu: UZ APARATI 4
Identifikatur intern: 507149
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 507150
Lott: LOT-0006
Titlu: LASER
Identifikatur intern: 507151
Lott: LOT-0007
Titlu: EKSOSKOP
Identifikatur intern: 507152
Lott: LOT-0008
Titlu: Navigacijski aparat (navigacija)
Identifikatur intern: 507153
Lott: LOT-0009
Titlu: MIKROSKOP 1
Identifikatur intern: 507154
Lott: LOT-0010
Titlu: MIKROSKOP 2
Identifikatur intern: 507155
Wewnętrzny identyfikator: JN-74712
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: UZ APARAT 1
Wewnętrzny identyfikator: 507146
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: UZ APARATI 2
Wewnętrzny identyfikator: 507147
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: UZ APARATI 3
Wewnętrzny identyfikator: 507148
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: UZ APARATI 4
Wewnętrzny identyfikator: 507149
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 507150
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: LASER
Wewnętrzny identyfikator: 507151
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: EKSOSKOP
Wewnętrzny identyfikator: 507152
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Navigacijski aparat (navigacija)
Wewnętrzny identyfikator: 507153
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: MIKROSKOP 1
Wewnętrzny identyfikator: 507154
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: MIKROSKOP 2
Wewnętrzny identyfikator: 507155