470111-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Toner til laserprintere/faxmaskiner – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i ploterów, dostawa drobnego sprzętu oraz dostawa technicznych środków materiałowych z podziałem na 3 zadania.
Tidligere bekendtgørelse40364-2026
Intern IDINF/468/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Begrundelse for hasteprocedurenZamawiający opublikował w dniu 20.01.2026 r. ogłoszenie wstępne, zatem uprawniony jest do zastosowania procedury przyspieszonej.
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30125110 Toner til laserprintere/faxmaskiner
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelDOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i ploterów.
Intern IDZadanie nr 1
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp – w zakresie zadania nr 1 – do 200% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Ceny jednostkowe w zamówieniu opcjonalnym muszą być takie same jak ceny asortymentu w zamówieniu podstawowym.
DelkontraktLOT-0002
TitelDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu.
Intern IDZadanie nr 2
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
DelkontraktLOT-0003
TitelDOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa technicznych środków materiałowych.
Intern IDZadanie nr 3
Primær klassifikation (cpv): 30230000 Computerrelateret udstyr
470111-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung40364-2026
Interne KennungINF/468/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
470111-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Previous notice40364-2026
Internal identifierINF/468/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30125110 Toner for laser printers/fax machines
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierZadanie nr 1
Options
LotLOT-0002
TitleDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Internal identifierZadanie nr 2
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
LotLOT-0003
Internal identifierZadanie nr 3
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
470111-2026 - Hange
Poola – Värvikassetid laserprinteritele/faksimasinatele – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade40364-2026
Sisemine tunnusINF/468/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30125110 Värvikassetid laserprinteritele/faksimasinatele
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusZadanie nr 1
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
PealkiriDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Sisemine tunnusZadanie nr 2
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusZadanie nr 3
Peamine liigitus (cpv): 30230000 Arvutiga seotud seadmed
470111-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Encre pour imprimantes laser/télécopieurs – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Avis précédent40364-2026
Identifiant interneINF/468/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30125110 Encre pour imprimantes laser/télécopieurs
Identifiant interneZadanie nr 1
TitreDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Identifiant interneZadanie nr 2
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Identifiant interneZadanie nr 3
Nomenclature principale (cpv): 30230000 Matériel informatique
470111-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Toner for laser printers/fax machines – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo40364-2026
Aitheantóir inmheánachINF/468/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 1
Roghanna
LuchtógLOT-0002
TeidealDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachZadanie nr 3
470111-2026 - Nadmetanje
Poljska – Toner za laserske pisače/faksimil uređaje – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest40364-2026
Interna identifikacijska oznakaINF/468/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanda
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30125110 Toner za laserske pisače/faksimil uređaje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaZadanie nr 1
Opcije
GrupaLOT-0002
NaslovDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Interna identifikacijska oznakaZadanie nr 2
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaZadanie nr 3
Glavna klasifikacija (cpv): 30230000 Računalna oprema
470111-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums40364-2026
Iekšējais identifikatorsINF/468/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30125110 Lāzerprinteru/faksa aparātu toneris
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 1
Iespējas
DaļaLOT-0002
NosaukumsDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsZadanie nr 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 30230000 Datoru iekārtas
470111-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Towner għall-printers bil-lejżer/feksijiet – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti40364-2026
Identifikatur internINF/468/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30125110 Towner għall-printers bil-lejżer/feksijiet
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internZadanie nr 1
Għażliet
LottLOT-0002
TitluDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Identifikatur internZadanie nr 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
LottLOT-0003
Identifikatur internZadanie nr 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30230000 Tagħmir relatat mal-kompjuter
470111-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Eerdere aankondiging40364-2026
Interne identificatiecodeINF/468/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldja
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30125110 Toner voor laserprinters/faxapparaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZadanie nr 1
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeZadanie nr 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeZadanie nr 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
470111-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie40364-2026
Wewnętrzny identyfikatorINF/468/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30125110 Toner do drukarek laserowych/faksów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
TytułDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 2
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorZadanie nr 3
Główna klasyfikacja (cpv): 30230000 Sprzęt związany z komputerami
470111-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior40364-2026
Identificator internINF/468/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30125110 Toner pentru imprimantele laser/faxuri
Identificator internZadanie nr 1
Opțiuni
Identificator internZadanie nr 2
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Identificator internZadanie nr 3
Clasificarea principală (cpv): 30230000 Material informatic
470111-2026 - Súťaž
Poľsko – Toner do laserových tlačiarní/faxových prístrojov – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 zadania)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Predchádzajúce oznámenie40364-2026
Interný identifikátorINF/468/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30125110 Toner do laserových tlačiarní/faxových prístrojov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZadanie nr 1
Možnosti
ČasťLOT-0002
NázovDOSTAWA DROBNEGO SPRZĘTU
Interný identifikátorZadanie nr 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorZadanie nr 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi