2. Procedure
Procedure
Titel: Dowożenie i odwożenie uczniów, w tym uczniów z niepełnosprawnościami, zamieszkałych na terenie Gminy Jabłonna na zajęcia przedszkolne i szkolne w roku szkolnym 2026/2027.
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów, zamieszkałych na terenie Gminy Jabłonna, do szkół gminnych oraz do przedszkoli i szkół prowadzących kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym w roku szkolnym 2026/2027
Intern ID: ZP.271.1.38.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Begrundelse for hasteproceduren: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp, wyznacza skrócony termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia przed dniem 1 września 2026 r. tj. przed rozpoczęciem roku szkolnego 2026/2027, ponieważ dotyczy dowozu uczniów do przedszkoli i szkół w roku szkolnym 2026/2027, a jego realizacja jest niezbędna dla zapewnienia ciągłości wykonywania ustawowych obowiązków Gminy Jabłonna w zakresie organizacji dowozu uczniów. Zamawiający wskazuje ponadto, że prowadzenie postępowania w trybie przetargu nieograniczonego wiąże się z koniecznością zachowania terminów przewidzianych dla postępowań o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, które są istotnie dłuższe od terminów obowiązujących w trybie podstawowym. Uwzględniając czas niezbędny na publikację ogłoszenia, składanie ofert, ich ocenę, badanie podmiotowych środków dowodowych, wybór najkorzystniejszej oferty oraz zawarcie umowy z zachowaniem ustawowych terminów, zastosowanie podstawowego terminu składania ofert mogłoby uniemożliwić zakończenie postępowania i zawarcie umowy przed rozpoczęciem roku szkolnego 2026/2027. Jednocześnie skrócenie terminu składania ofert nie utrudni wykonawcom udziału w postępowaniu. Przedmiot zamówienia ma charakter powtarzalny, został opisany w sposób jednoznaczny i wyczerpujący, a zamówienie zostało podzielone na części, co ułatwia wykonawcom przygotowanie ofert pomimo skróconego terminu ich składania.
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60100000 Vejtransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dowożenie i odwożenie uczniów do szkół gminnych SP1 i SP2 Chotomów
Beskrivelse: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie dowożenia i odwożenia uczniów na zajęcia szkolne i pozaszkolne do szkół gminnych: Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie, ul. Partyzantów 124 i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie, ul. Partyzantów 23, z opiekunami zapewnionymi przez Zamawiającego.
Intern ID: Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dowożenie i odwożenie uczniów z niepełnosprawnościami do PZSiPS Legionowo i ZPE Nowy Dwór Mazowiecki
Beskrivelse: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie dowożenia i odwożenie uczniów z niepełnosprawnościami, z terenu Gminy Jabłonna do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych ul. Jagiellońska 69 w Legionowie oraz Zespołu Placówek Edukacyjnych w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Mazowiecka 10 z zapewnieniem opiekuna, pojazdem przystosowanym do przewozu osób z niepełnosprawnościami, z odebraniem i odwiezieniem dzieci zamieszkałych we wsiach: Jabłonna - Skierdy - Rajszew - Boża Wola - Janówek Drugi - Dąbrowa Chotomowska - Chotomów.
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dowożenie i odwożenie uczniów z niepełnosprawnościami do przedszkoli i szkół w Warszawie.
Beskrivelse: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie dowożenia i odwożenia uczniów z niepełnosprawnościami, z terenu Gminy Jabłonna do przedszkoli i szkół w Warszawie, pojazdami dostosowanym do przewozów osób z niepełnosprawnościami, z zapewnieniem opiekuna, według podanych tras: Chotomów - Jabłonna - Warszawa Śródmieście oraz Warszawa Śródmieście - Jabłonna - Chotomów.
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dowożenie i odwożenie ucznia z niepełnosprawnością ruchową do Branżowej Szkoły w Serocku.
Beskrivelse: Wykonywanie usług przewozowych w zakresie dowożenia i odwożenia ucznia z niepełnosprawnością z terenu Gminy Jabłonna do Branżowej Szkoły w Serocku, ul. Wolska 8, pojazdem dostosowanym do przewozów osób z niepełnosprawnością ruchową, z zapewnieniem opieki sprawowanej przez kierowcę, według podanej trasy: Jabłonna - Serock oraz Serock - Jabłonna.
Intern ID: Część 4
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP.271.1.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.271.1.38.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Internal identifier: ZP.271.1.38.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.271.1.38.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część 4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.271.1.38.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60100000 Maanteetransporditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Część 4
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.271.1.38.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60100000 Tieliikennepalvelut
Sisäinen tunniste: Część 1
Sisäinen tunniste: Część 2
Sisäinen tunniste: Część 3
Sisäinen tunniste: Część 4
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.271.1.38.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60100000 Services de transport routier
Identifiant interne: Część 1
Identifiant interne: Część 2
Identifiant interne: Część 3
Identifiant interne: Część 4
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.1.38.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część 4
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP.271.1.38.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60100000 Servizi di trasporto terrestre
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część 4
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP.271.1.38.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60100000 Kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP.271.1.38.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60100000 Servizzi ta' trasport bit-triq
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Część 4
Interne identificatiecode: ZP.271.1.38.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.38.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60100000 Serviços de transporte rodoviário
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.271.1.38.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier
Identificator intern: Część 1
Identificator intern: Część 2
Identificator intern: Część 3
Identificator intern: Część 4
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.271.1.38.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.271.1.38.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4