2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst kap en aanplant bomen en beplanting gemeente Echt-Susteren
Beskrivelse: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Verwijderen bomen, stobben en beplanting; b. Inrichten groeiplaatsen; c. Groeiplaatsverbetering; g. Planten bomen en beplanting; e. Aanleg-, herstel- en renovatiewerkzaamheden grasvegetatie; h. Nazorg en garantie; i. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; j. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. De geraamde maximale waarde van de opdracht bedraagt inclusief verlengingen, opties en een (risico)marge in verband met onvoorziene omstandigheden: € 1.597.200, - (exclusief BTW).
Intern ID: ES-2026-BOR-MP-001
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211500 Pleje af træer
Supplerende klassifikation (cpv): 77211400 Skovning, 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Het bestek betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 2 jaar, met een optie tot verlenging van de looptijd van het contract van 2 keer 1 jaar.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ES-2026-BOR-MP-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ES-2026-BOR-MP-001
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77211500 Υπηρεσίες φροντίδας δένδρων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77211400 Υπηρεσίες κοπής δένδρων, 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ES-2026-BOR-MP-001
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77211500 Puuhooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 77211400 Puulangetamisteenused, 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ES-2026-BOR-MP-001
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77211500 Puiden hoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 77211400 Puunkaato, 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ES-2026-BOR-MP-001
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77211500 Usluge održavanja drveća
Dodatna klasifikacija (cpv): 77211400 Usluge sječe drveća, 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ES-2026-BOR-MP-001
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211500 Faápolási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 77211400 Favágási szolgáltatások, 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ES-2026-BOR-MP-001
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77211500 Servizi di manutenzione alberi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77211400 Servizi di taglio alberi, 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ES-2026-BOR-MP-001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77211500 Audzes uzturēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi, 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ES-2026-BOR-MP-001
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211500 Servizzi tal-manutenzjoni tas-siġar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77211400 Servizzi tal-qtugħ tas-siġar, 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Interne identificatiecode: ES-2026-BOR-MP-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211400 Vellen van bomen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: ES-2026-BOR-MP-001
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211500 Usługi pielęgnacji drzew
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77211400 Usługi wycinania drzew, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77211500 Serviços de manutenção de árvores
Classificação adicional (cpv): 77211400 Serviços de abate de árvores, 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77211500 Servicii de elagaj
Clasificare suplimentară (cpv): 77211400 Servicii de tăiere a arborilor, 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
5. Lot
Lot: LOT-0000
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ES-2026-BOR-MP-001
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211500 Údržba stromov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77211400 Orezávanie stromov, 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti: