2. Procedure
Procedure
Titel: Sukcesywna dostawa leków
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, zwanych dalej „towarem” w ramach 4 pakietów, szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Sukcesywna dostawa leków
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, zwanych dalej „towarem”, szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie pakietu nr 1.
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: 1. Prawo opcji: 1.1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości zamawianych dostaw w okresie realizacji umowy, w zależności od jego rzeczywistych potrzeb (zmniejszenia lub zwiększenia ilości pacjentów), przy czym: 1.1.1. wzrost zapotrzebowania nie będzie większy niż 30% wielkości zamówienia wycenionego przez Wykonawcę w formularzu cenowym, zarówno w zakresie poszczególnego asortymentu, jak i całego wolumenu zamówienia w danym zamówieniu, 1.1.2. zmniejszenie zapotrzebowania do 70% zamówienia wycenionego przez Wykonawcę w formularzu cenowym, zarówno w zakresie poszczególnego asortymentu, jak i całego wolumenu zamówienia w danym zamówieniu. 1.1.3. W zakresie prawa opcji, o którym mowa w ust. 1.1. powyżej, przy rozliczeniu wynagrodzenia Wykonawcy obowiązują ceny jednostkowe zaoferowane przez Wykonawcę w jego formularzu cenowym. 1.2. Strony wspólnie oświadczają i uzgadniają, że: 1.2.1. Zamawiającemu przysługuje prawo do korzystania z prawa opcji wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości zamówienia. 1.2.2. Zamawiającemu przysługuje prawo do korzystania z prawa opcji w całości lub z części, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu jakiekolwiek roszczenia. 1.2.3. O skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający powiadomi wykonawcę z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem poprzez złożenie oświadczenia o wykonaniu opcji na adres mailowy Wykonawcy. 1.2.4. Powyższe uprawnienie Zamawiającego nie stanowi zmiany umowy na podstawie art. 454 ust. 1 Pzp.
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Sukcesywna dostawa leków
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, zwanych dalej „towarem”, szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie pakietu nr 2.
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Sukcesywna dostawa leków
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, zwanych dalej „towarem”, szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie pakietu nr 3.
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Sukcesywna dostawa leków
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, zwanych dalej „towarem”, szczegółowo opisanych w zał. nr 2 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia w zakresie pakietu nr 4.
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Sukcesywna dostawa leków
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Title: Sukcesywna dostawa leków
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Sukcesywna dostawa leków
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Sukcesywna dostawa leków
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Titre: Sukcesywna dostawa leków
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Sukcesywna dostawa leków
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Sukcesywna dostawa leków
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
2. Procedura
Procedura
Titolo: Sukcesywna dostawa leków
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Sukcesywna dostawa leków
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Sukcesywna dostawa leków
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
471022-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Produse farmaceutice – Sukcesywna dostawa leków
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluSukcesywna dostawa leków
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
LotLOT-0001
Opțiuni
LotLOT-0002
LotLOT-0003
LotLOT-0004
2. Postup
Postup
Názov: Sukcesywna dostawa leków
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004