2. Procedure
Procedure
Titel: Stipriai sušaldyti produktai (duonos gaminiai, tešla) (11973)
Beskrivelse: Perkančioji organizacija numato įsigyti stipriai sušaldytus produktus (bandelės - šaldytos, keptos, lazanija). Aprašymą žr. pirkimo dokumentuose.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15896000 Dybfrostvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 1. Šaldyta tešla
Beskrivelse: Perkančioji organizacija numato įsigyti stipriai sušaldytus produktus (bandelės - šaldytos, keptos, lazanija): šaldyta tešla. Aprašymą žr. pirkimo dokumentuose.
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Beskrivelse: Perkančioji organizacija numato įsigyti stipriai sušaldytus produktus (bandelės - šaldytos, keptos, lazanija): iškepti gaminiai užšaldyti. Aprašymą žr. pirkimo dokumentuose.
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 3. Gaminiai kepimui
Beskrivelse: Perkančioji organizacija numato įsigyti stipriai sušaldytus produktus (bandelės - šaldytos, keptos, lazanija): gaminiai kepimui. Aprašymą žr. pirkimo dokumentuose.
Intern ID: 3
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Šaldyta tešla
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3. Gaminiai kepimui
Internal identifier: 3
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15896000 Productos congelados
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 1. Šaldyta tešla
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: 3. Gaminiai kepimui
Identificador interno: 3
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15896000 Sügavkülmutatud tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 1. Šaldyta tešla
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: 3. Gaminiai kepimui
Sisemine tunnus: 3
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15896000 Pakasteet
Ilmoituksen nimi: 1. Šaldyta tešla
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: 3. Gaminiai kepimui
Sisäinen tunniste: 3
471382-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 15896000 Produits surgelés
LotLOT-0001
Titre1. Šaldyta tešla
Identifiant interne1
LotLOT-0002
Titre2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Identifiant interne2
LotLOT-0003
Titre3. Gaminiai kepimui
Identifiant interne3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 1. Šaldyta tešla
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: 3. Gaminiai kepimui
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 1. Šaldyta tešla
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: 3. Gaminiai kepimui
Interna identifikacijska oznaka: 3
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15896000 Mélyfagyasztott termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 1. Šaldyta tešla
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: 3. Gaminiai kepimui
Belső azonosító: 3
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 1. Šaldyta tešla
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: 3. Gaminiai kepimui
Vidaus identifikatorius: 3
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 1. Šaldyta tešla
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: 3. Gaminiai kepimui
Identifikatur intern: 3
471382-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Titel1. Šaldyta tešla
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Titel2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Titel3. Gaminiai kepimui
Interne identificatiecode3
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1. Šaldyta tešla
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3. Gaminiai kepimui
Wewnętrzny identyfikator: 3
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15896000 Produtos ultracongelados
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15896000 Produse congelate
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
471382-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Naslov1. Šaldyta tešla
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Naslov2. Iškepti gaminiai užšaldyti
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Naslov3. Gaminiai kepimui
Notranji identifikator3
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15896000 Djupfrysta livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3