See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst : aankoop van verzorgingsset
Beskrivelse: Raamovereenkomst : aankoop van verzorgingsset
Intern ID: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141624 Indgiftssæt
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Sondageset
Beskrivelse: Inhoud set : 1x doek 70x70 cm 1x anatomisch pincet 12,5 cm blauw (plastic) 1x potje 120 ml 5x gaaskompres 5x5cm 1x doek 70x75cm verpakking : harde blister met 2 compartimenten. volgorde materialen : Bovenaan ligt de doek. Het pincet en de kompressen liggen onderaan. aantal 2025 : 9.136 x 4 = 36.544 => 36.550 st prijs 2025= correct 7/4 mail naar wesley jans en yves depaifve voor goedkeuring 8/4/2026 set is goedgekeurd door Wesley
Intern ID: CS-2026-012_1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Sets voor hemodialyse
Beskrivelse: 14548: verbruik 2025 : 194 dozen x 128 sets= 24.832 x4 jaar = 99328 => 99.350 14550: verbruik 2025 : 328 dz x 70 sets = 22960 x4 jaar = 91.840=> 92.000 14549: verbruik 2025 : 304 ds x 84 sets= 25.536 sets x 4 jaar = 102.144 => 102.150 • Inhoud aansluitset Fistel Dialyse set: 2x 2 zelfklevende strips op één blad. Strip is 148x12,5mm 5x NW kompres 5x5cm, 4 lagen, 30gr 3x Absorberend kompres gaas/katoen/non-woven 10x10cm 1x Steriel veld 38x46cm, 2 lagen blauw opgevouwen 10x11.5 cm verpakking : Harde blister met één compartiment volgorde materialen : bovenaan steriel veld, vervolgens de kompressen van 10x10cm en tot slot de steriele kleefpleisters en de kompressen van 5x5cm (dus onderaan in de set) Sterilisatie : enkel radiation, ETO niet toegestaan • Inhoud aansluitset katheter dialyse: 2x 3-delige spuit 10ml Luer excentrisch 2x 3-delige spuit 10ml Luer Lock 5x Absorberend kompres gaas/katoen/non-woven 10x10cm 1x Steriel veld 38x46cm, 2 lagen blauw gevouwen maat 10x11.5cm 2 paar nitril handschoenen large in enveloppe, poeder vrij Verpakking harde blister met twee compartimenten waarbij aan een zijde de spuiten en aan de andere zijde de kompressen liggen Volgorde materialen : bovenaan 2 paar nitrile handschoenen, vervolgens 1 steriel veld en daarna de spuiten en kompressen. Sterilisatie : enkel radiation, ETO niet toegestaan • Inhoud afsluitset katheter dialyse: 1 paar Nitril handschoenen large in enveloppe, poeder vrij 1x Steriel veld 38x46cm, 2 lagen blauw gevouwen maat 10x11.5cm 1 paar Nitril handschoenen large in enveloppe, poeder vrij 1x Steriel veld 38x46cm, 2 lagen blauw gevouwen maat 10x11.5cm 2x Afsluitdop geel Luer Lock mannelijk/vrouwelijk 4x Absorberend kompres gaas/katoen/non-woven 10x10cm Verpakking : harde blister met één compartiment of meerdere compartimenten Volgorde materialen : bovenaan 1 paar nitril handschoenen, vervolgens 1 steriel veld, daarna opnieuw een paar nitril handschoen gevolgd door een steriel veld. Daarna is de volgorde niet van belang ( 2 afsluitdopjes en 4 kompressen van 10x10cm) Sterilisatie : enkel radiation, ETO niet toegestaan 2/4/2026: naar Kris Claes voor set samenstelling 3/4 akkoord voor samenstelling enkel kompres omschrijving aangepast
Intern ID: CS-2026-012_2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Wondhechting
Beskrivelse: Inhoud set : 1x veld 2-lagig PE 33gr/m2 NW 30gr/m2 blauw 120 x 120 cm of 100x100 cm (ondoordringbaar) 1x gat-laken 2-lagig 45 x 75 cm met kleefstrook rond de opening 18x15cm blauw of 2 U-laken 45x75 cm met kleefstrook rond de opening 18x15 blauw (2-delig)10x kompressen gaas 10x10 cm 8 lg 5x tampons gaas rond 25x25cm of 20x20cm dia 30mm Verpakking: zachte blister volgorde van de materialen : na het openen van de blister zitten de materialen in het blauwe veld van 120x120 cm of 100x100 cm. in de harde PVC moule met 3 compartimenten ligt bovenop het tweedelig gat-laken met daaronder in de compartimenten de tampons en de kompressen. Verbruik 2025 : 2205 st x 4 jaar = 8.820 => 8850 sets 2/4/2026: naar Christine Nollet voor set samenstelling
Intern ID: CS-2026-012_3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: RX arthrografieset
Beskrivelse: Inhoud set : 1x spuit 20 cc excentrisch 1x naald L 18 x 1 1/2 rood ref.303129 (BD) 1x eilandpleister 53 x 70 mm IV 5x kompres 5 x5 cm 8lg 1x verlengleiding 30 cm diameter 3 x 4,1 mm LL Male/Female bevat phtalaten 1x veld PE/cell blauw 50 x60cm de verpakking is niet van belang, mag zachte blister zijn. volgorde van de materialen is niet belangrijk verbruik 2025 : 36 doos x 50 = 1800 x 4 jaar = 7.200 st 2/4/2026 : gemaild aan bart smolders, sofie vandormael en dominic moermans en 2/4 goedgekeurd door Bart
Intern ID: CS-2026-012_4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: PAC set
Beskrivelse: set om port-a-cath aan te prikken Inhoud set : 4x wattenbol 0,6 gr 1 paar handschoenen nitril large , poedervrij + omgeplooide manchet 1x of 2x kompres gaas 5 x 5 cm 8lg 1x veld pe/cell blauw 38 x 43 cm 1x pincet groen plastic (bovenaan liggend) verpakking: harde blister met 2 compartimenten de volgorde na openen is bovenaan het veld gevolgd door de handschoenen; de volgorde van de rest van de materialen is niet meer belangrijk verbruik 2025 : 16.712 st x 4 jaar = 66848 => 66.850 2/4/2026 sylvana gemaild en 3/4 goedgekeurd
Intern ID: CS-2026-012_5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: CAPD set
Beskrivelse: Inhoud CAPD set: 7x tampons gaas rond 20 x 20 1x plastiek wattenstaaf 150 x2,2 mm 1 kleine tip => schrappen 1x pincet groen 12.5 cm (bovenaan liggend, apart in zijvak) 2x kompres Non Woven 5 x 5 cm 30 g 4lg 2x split kompres Non Woven 5 x 5 cm 30 g 4 lg ; split is niet voldoende - moet opening zijn verpakking: harde blister met 3 compartimenten, de compartimenten zijn voldoende groot zodat er ontsmettingsvloeistof op de kompressen kan toegevoegd worden. De blister moet gemakkelijk te openen zijn voor de patiënt. Volgorde van materialen: Beneden ligt het volledige kompres en daarboven het splitkompres alsook het pincet. Verbruik 2025 : 1.655 st x4jaar = 6.620 st => 6.650 st 7/4/2026 mail naar dialyse ter goedkeuring 8/3 akkoord van PD maar wattenstaafje eruit halen inhoud verbandset: 2x non woven kompres 10x10xcm 4-laags 1x non woven splitkompres 5x5cm 1x non woven kompres 5x5cm 4-laags De verpakking is niet van belang. De volgorde van de materialen is niet belangrijk. verbruik 2025: 800st* 4 jaar= 3200 st 24/4 foto en inhoud opgevraagd aan kristien
Intern ID: CS-2026-012_6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Set anesthesie kleine ingrepen
Beskrivelse: Inhoud set : 1x tafelveld PEe/spp 100x120cm of 100x150cm 1x veld PE/nw baluw 75x90cm + kleefstrook 5x kompres gaas 10x10cm 8lg 1x godet alu diameter 80 x H40mm 125 cc 1x handdoek versterkt 30.5x34cm 4lg 2x spuiten 5 ml Luer 1 x Hypo-dermische naald - 23 G 1" - 0,6 x 25 mm - blauw 1x Optrek naald stomp 18G x 1 ½ Verpakking : mag zachte blister zijn de volgorde van de materialen is niet belangrijk. 2/4/20026 : naar fre en ines geamild
Intern ID: CS-2026-012_7
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141624 Verabreichungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CS-2026-012_1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: CS-2026-012_2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: CS-2026-012_3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: CS-2026-012_4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: CS-2026-012_5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: CS-2026-012_6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: CS-2026-012_7
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141624 Εξοπλισμοί χορήγησης φαρμάκων με ορρό
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Sondageset
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS-2026-012_1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Sets voor hemodialyse
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS-2026-012_2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Wondhechting
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS-2026-012_3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: RX arthrografieset
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS-2026-012_4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: PAC set
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS-2026-012_5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: CAPD set
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS-2026-012_6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Set anesthesie kleine ingrepen
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CS-2026-012_7
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141624 Kits para administración
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Sondageset
Identificador interno: CS-2026-012_1
Lote: LOT-0002
Título: Sets voor hemodialyse
Identificador interno: CS-2026-012_2
Lote: LOT-0003
Título: Wondhechting
Identificador interno: CS-2026-012_3
Lote: LOT-0004
Título: RX arthrografieset
Identificador interno: CS-2026-012_4
Lote: LOT-0005
Título: PAC set
Identificador interno: CS-2026-012_5
Lote: LOT-0006
Título: CAPD set
Identificador interno: CS-2026-012_6
Lote: LOT-0007
Título: Set anesthesie kleine ingrepen
Identificador interno: CS-2026-012_7
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141624 Ravimi manustamise komplektid (infusioonikomplektid)
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Sondageset
Sisemine tunnus: CS-2026-012_1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Sets voor hemodialyse
Sisemine tunnus: CS-2026-012_2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Wondhechting
Sisemine tunnus: CS-2026-012_3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: RX arthrografieset
Sisemine tunnus: CS-2026-012_4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: PAC set
Sisemine tunnus: CS-2026-012_5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: CAPD set
Sisemine tunnus: CS-2026-012_6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Set anesthesie kleine ingrepen
Sisemine tunnus: CS-2026-012_7
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141624 Infuusiopakkaukset
Ilmoituksen nimi: Sondageset
Sisäinen tunniste: CS-2026-012_1
Ilmoituksen nimi: Sets voor hemodialyse
Sisäinen tunniste: CS-2026-012_2
Ilmoituksen nimi: Wondhechting
Sisäinen tunniste: CS-2026-012_3
Ilmoituksen nimi: RX arthrografieset
Sisäinen tunniste: CS-2026-012_4
Ilmoituksen nimi: PAC set
Sisäinen tunniste: CS-2026-012_5
Ilmoituksen nimi: CAPD set
Sisäinen tunniste: CS-2026-012_6
Sisäinen tunniste: CS-2026-012_7
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141624 Kits d'administration
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Sondageset
Identifiant interne: CS-2026-012_1
Lot: LOT-0002
Titre: Sets voor hemodialyse
Identifiant interne: CS-2026-012_2
Lot: LOT-0003
Titre: Wondhechting
Identifiant interne: CS-2026-012_3
Lot: LOT-0004
Titre: RX arthrografieset
Identifiant interne: CS-2026-012_4
Lot: LOT-0005
Titre: PAC set
Identifiant interne: CS-2026-012_5
Lot: LOT-0006
Titre: CAPD set
Identifiant interne: CS-2026-012_6
Lot: LOT-0007
Titre: Set anesthesie kleine ingrepen
Identifiant interne: CS-2026-012_7
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141624 Kompleti za davanje lijekova
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Sondageset
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-012_1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Sets voor hemodialyse
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-012_2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Wondhechting
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-012_3
Grupa: LOT-0004
Naslov: RX arthrografieset
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-012_4
Grupa: LOT-0005
Naslov: PAC set
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-012_5
Grupa: LOT-0006
Naslov: CAPD set
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-012_6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Set anesthesie kleine ingrepen
Interna identifikacijska oznaka: CS-2026-012_7
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141624 Gyógyszerbeadó készletek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Sondageset
Belső azonosító: CS-2026-012_1
Rész: LOT-0002
Cím: Sets voor hemodialyse
Belső azonosító: CS-2026-012_2
Rész: LOT-0003
Cím: Wondhechting
Belső azonosító: CS-2026-012_3
Rész: LOT-0004
Cím: RX arthrografieset
Belső azonosító: CS-2026-012_4
Rész: LOT-0005
Cím: PAC set
Belső azonosító: CS-2026-012_5
Rész: LOT-0006
Cím: CAPD set
Belső azonosító: CS-2026-012_6
Rész: LOT-0007
Cím: Set anesthesie kleine ingrepen
Belső azonosító: CS-2026-012_7
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141624 Materiale di somministrazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Sondageset
Identificativo interno: CS-2026-012_1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Sets voor hemodialyse
Identificativo interno: CS-2026-012_2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Wondhechting
Identificativo interno: CS-2026-012_3
Lotto: LOT-0004
Titolo: RX arthrografieset
Identificativo interno: CS-2026-012_4
Lotto: LOT-0005
Titolo: PAC set
Identificativo interno: CS-2026-012_5
Lotto: LOT-0006
Titolo: CAPD set
Identificativo interno: CS-2026-012_6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Set anesthesie kleine ingrepen
Identificativo interno: CS-2026-012_7
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141624 Dėžutės gydytojo skirtiems vaistams sudėti
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Sondageset
Vidaus identifikatorius: CS-2026-012_1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Sets voor hemodialyse
Vidaus identifikatorius: CS-2026-012_2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Wondhechting
Vidaus identifikatorius: CS-2026-012_3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: RX arthrografieset
Vidaus identifikatorius: CS-2026-012_4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: PAC set
Vidaus identifikatorius: CS-2026-012_5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: CAPD set
Vidaus identifikatorius: CS-2026-012_6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: CS-2026-012_7
Interne identificatiecode: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141624 Toedieningssets
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CS-2026-012_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: CS-2026-012_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: CS-2026-012_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: CS-2026-012_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: CS-2026-012_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: CS-2026-012_6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: CS-2026-012_7
Wewnętrzny identyfikator: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141624 Zestawy do podawania leków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sondageset
Wewnętrzny identyfikator: CS-2026-012_1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Sets voor hemodialyse
Wewnętrzny identyfikator: CS-2026-012_2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Wondhechting
Wewnętrzny identyfikator: CS-2026-012_3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: RX arthrografieset
Wewnętrzny identyfikator: CS-2026-012_4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: PAC set
Wewnętrzny identyfikator: CS-2026-012_5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: CAPD set
Wewnętrzny identyfikator: CS-2026-012_6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Set anesthesie kleine ingrepen
Wewnętrzny identyfikator: CS-2026-012_7
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141624 Kits para perfusão
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141624 Truse de administrare
Titlu: Sondageset
Identificator intern: CS-2026-012_1
Titlu: Sets voor hemodialyse
Identificator intern: CS-2026-012_2
Titlu: Wondhechting
Identificator intern: CS-2026-012_3
Titlu: RX arthrografieset
Identificator intern: CS-2026-012_4
Titlu: PAC set
Identificator intern: CS-2026-012_5
Titlu: CAPD set
Identificator intern: CS-2026-012_6
Titlu: Set anesthesie kleine ingrepen
Identificator intern: CS-2026-012_7
472066-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorPPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141624 Aplikačné sady
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovSondageset
Interný identifikátorCS-2026-012_1
ČasťLOT-0002
NázovSets voor hemodialyse
Interný identifikátorCS-2026-012_2
ČasťLOT-0003
NázovWondhechting
Interný identifikátorCS-2026-012_3
ČasťLOT-0004
NázovRX arthrografieset
Interný identifikátorCS-2026-012_4
ČasťLOT-0005
NázovPAC set
Interný identifikátorCS-2026-012_5
ČasťLOT-0006
NázovCAPD set
Interný identifikátorCS-2026-012_6
ČasťLOT-0007
NázovSet anesthesie kleine ingrepen
Interný identifikátorCS-2026-012_7
472066-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierarePPP0LQ-824/6191/CS-2026-012
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141624 Infusionsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSondageset
Intern identifierareCS-2026-012_1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSets voor hemodialyse
Intern identifierareCS-2026-012_2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelWondhechting
Intern identifierareCS-2026-012_3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelRX arthrografieset
Intern identifierareCS-2026-012_4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelPAC set
Intern identifierareCS-2026-012_5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelCAPD set
Intern identifierareCS-2026-012_6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelSet anesthesie kleine ingrepen
Intern identifierareCS-2026-012_7