473165-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Mikroskoper – Доставка на микроскопски системи
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelДоставка на микроскопски системи
Beskrivelse„Доставка на микроскопски системи“ Поръчката е разделена на 3 (три) обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 с предмет „Доставка на един брой спининг диск (spinning disk) микроскопска система“ Обособена позиция № 2 с предмет „Доставка на пет броя микроскопи за клетъчни култури“ Обособена позиция № 3 с предмет „Доставка на един брой флуоресцентен микроскоп за клетъчни култури”
Intern ID593744
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38510000 Mikroskoper
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelДоставка на един брой спининг диск (spinning disk) микроскопска система
BeskrivelseДоставеното оборудване трябва да е фабрично ново, неупотребявано и произведено в съответствие с европейските норми за безопасност. Доставените към оборудването програмни продукти (пакети) трябва да са лицензирани. Апаратурата трябва да бъде доставена окомплектована с всички части, принадлежности и консумативи, необходими за правилната работа и безпроблемна експлоатация. Предлаганата апаратура трябва да бъде с параметри идентични или по-добри от минималните изисквания на Възложителя, посочени в техническата спецификация. Всички предложени от Участника технически характеристики, отнасящи се до минималните технически изисквания на Възложителя към съответните модули трябва да могат да бъдат постигнати с цялостната предложена конфигурация на апаратурата без да е необходимо закупуване на допълнителни модули към апаратурата, които не са включени в офертата. Предметът на обособената позиция е подробно описан в техническата спецификация, неразделна част от документацията на обществената поръчка.
Intern ID593792
Primær klassifikation (cpv): 38515200 Fluorescensmikroskoper
Mængde1 styk
DelkontraktLOT-0002
TitelДоставка на пет броя микроскопи за клетъчни култури
Intern ID593795
Primær klassifikation (cpv): 38518100 Vidvinkelmikroskoper
Mængde5 stykker
DelkontraktLOT-0003
TitelДоставка на един брой флуоресцентен микроскоп за клетъчни култури
Intern ID593796
473165-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung593744
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung593792
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Interne Kennung593795
Haupteinstufung (cpv): 38518100 Weitfeldmikroskope
Menge5 Stück
LosLOT-0003
Interne Kennung593796
473165-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςДоставка на микроскопски системи
Εσωτερικό αναγνωριστικό593744
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38510000 Μικροσκόπια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό593792
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38515200 Πολωτικά μικροσκόπια
Ποσότητα1 τεμάχιο
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό593795
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38518100 Φωτομικροσκόπια ευρέος πεδίου
Ποσότητα5 τεμάχια
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό593796
473165-2026 - Hange
Bulgaaria – Mikroskoobid – Доставка на микроскопски системи
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriДоставка на микроскопски системи
Sisemine tunnus593744
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38510000 Mikroskoobid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus593792
Peamine liigitus (cpv): 38515200 Luminofoormikroskoobid
Kogus1 tükk
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus593795
Peamine liigitus (cpv): 38518100 Laiaväljalised valgusmikroskoobid
Kogus5 tükki
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus593796
473165-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste593744
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38510000 Mikroskoopit
Sisäinen tunniste593792
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38515200 Fluoresenssimikroskoopit
Määrä1 kappale
Sisäinen tunniste593795
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38518100 Laajakenttämikroskoopit
Määrä5 kappaletta
Sisäinen tunniste593796
473165-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreДоставка на микроскопски системи
Identifiant interne593744
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38510000 Microscopes
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne593792
Nomenclature principale (cpv): 38515200 Microscope à fluorescence
Quantité1 pièce
LotLOT-0002
Identifiant interne593795
Nomenclature principale (cpv): 38518100 Microscopes à grand champ
Quantité5 pièces
LotLOT-0003
Identifiant interne593796
473165-2026 - Iomaíocht
An Bhulgáir – Microscopes – Доставка на микроскопски системи
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealДоставка на микроскопски системи
Aitheantóir inmheánach593744
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38510000 Microscopes
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach593792
Príomhaicmiú (cpv): 38515200 Fluorescent microscopes
Cainníocht1 píosa
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach593795
Príomhaicmiú (cpv): 38518100 Wide field microscopes
Cainníocht5 píosa
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach593796
473165-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovДоставка на микроскопски системи
Interna identifikacijska oznaka593744
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38510000 Mikroskopi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka593792
Glavna klasifikacija (cpv): 38515200 Fluorescentni mikroskopi
Količina1 komad
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka593795
Glavna klasifikacija (cpv): 38518100 Mikroskopi širokog polja
Količina5 komadi
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka593796
473165-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloДоставка на микроскопски системи
Identificativo interno593744
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38510000 Microscopi
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno593792
Classificazione principale (cpv): 38515200 Microscopi fluorescenti
Quantità1 pezzo
LottoLOT-0002
Identificativo interno593795
Classificazione principale (cpv): 38518100 Microscopi a campo ampio
Quantità5 pezzi
LottoLOT-0003
Identificativo interno593796
473165-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius593744
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38510000 Mikroskopai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius593792
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38515200 Fluorescenciniai mikroskopai
Kiekis1 vienetas
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius593795
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38518100 Plataus spektro mikroskopai
Kiekis5 víenetai
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius593796
473165-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Mikroskopji – Доставка на микроскопски системи
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluДоставка на микроскопски системи
Identifikatur intern593744
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38510000 Mikroskopji
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern593792
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38515200 Mikroskopji fluworexxenti
Kwantità1 biċċa
LottLOT-0002
Identifikatur intern593795
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38518100 Mikroskopji widefield
Kwantità5 bċejjeċ
LottLOT-0003
Identifikatur intern593796
473165-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode593744
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38510000 Microscopen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode593792
Belangrijkste classificatie (cpv): 38515200 Fluorescentiemicroscopen
Hoeveelheid1 stuk
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode593795
Belangrijkste classificatie (cpv): 38518100 Breedveldmicroscopen
Hoeveelheid5 stuks
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode593796
473165-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
TytułДоставка на микроскопски системи
Wewnętrzny identyfikator593744
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38510000 Mikroskopy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator593792
Główna klasyfikacja (cpv): 38515200 Mikroskopy fluorescencyjne
Ilość1 sztuka
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator593795
Główna klasyfikacja (cpv): 38518100 Mikroskopy szerokokątne
Ilość5 sztuki
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator593796
473165-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern593744
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38510000 Microscoape
Identificator intern593792
Clasificarea principală (cpv): 38515200 Microscoape cu fluorescenţă
Cantitate1 unitate
Identificator intern593795
Clasificarea principală (cpv): 38518100 Microscoape cu câmp larg de cuprindere
Cantitate5 unități
Identificator intern593796
473165-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovДоставка на микроскопски системи
Interný identifikátor593744
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor593792
Hlavná klasifikácia (cpv): 38515200 Fluorescenčné mikroskopy
Množstvo1 kus
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor593795
Hlavná klasifikácia (cpv): 38518100 Mikroskopy so širokým zorným poľom
Množstvo5 kusy
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor593796
473165-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator593744
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38510000 Mikroskopi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator593792
Količina1 kos
SklopLOT-0002
Notranji identifikator593795
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38518100 Mikroskopi s širokim poljem
Količina5 kosi
SklopLOT-0003
Notranji identifikator593796