2. Procedure
Procedure
Titel: NÁKUP ELEKTRICKÉ ENERGIE NA OBDOBÍ OD 1. 1. 2027 DO 31. 12. 2028
Beskrivelse: Předmětem veřejné zakázky je postupný nákup elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého a vysokého napětí v předpokládaném souhrnném množství 10 244 MWh pro období od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028, sestávající z předpokládané celkové spotřeby ve výši 5 894 MWh v napěťové hladině nízkého napětí a předpokládané celkové spotřeby ve výši 4 350 MWh v napěťové hladině vysokého napětí.
Intern ID: 730/024
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Nákup elektrické energie na období od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028
Intern ID: 730/0240
Supplerende klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Centrální zadavatel si vyhrazuje změnu dodavatele v případě ukončení rámcové dohody kdykoliv v průběhu doby jejího trvání v případě vzniku nároku na odstoupení Centrálního zadavatele od rámcové dohody či z jiných důvodů nebo v případě výpovědi rámcové dohody ze strany vybraného dodavatele či z jiných důvodů. V takovém případě bude vybraný dodavatel v plnění rámcové dohody nahrazen účastníkem zadávacího řízení, jehož nabídka byla hodnocena jako 2. v pořadí (dále jen „nový dodavatel“). Pokud účastník zadávacího řízení, jehož nabídka byla hodnocena 2. v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele, je Centrální zadavatel oprávněn obrátit se za týž podmínek na účastníka zadávacího řízení, jehož nabídka byla hodnocena jako 3. v pořadí. Rámcová dohoda bude novým dodavatelem plněna v souladu s cenovými podmínkami dle nabídky tohoto nového dodavatele na veřejnou zakázku. Doba plnění rámcové dohody bude bezprostředně navazovat na dosavadní stav plnění rámcové dohody; celková doba trvání rámcové dohody nebude dotčena a bude se počítat od počátku trvání rámcové dohody s vybraným dodavatelem.
473171-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung730/024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung730/0240
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Optionen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 730/024
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 730/0240
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
Επιλογές:
Internal identifier: 730/024
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 730/0240
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 730/024
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09310000 Elekter
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 730/0240
Täiendav liigitus (cpv): 09310000 Elekter
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 730/024
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09310000 Sähkö
Sisäinen tunniste: 730/0240
Lisäluokitus (cpv): 09310000 Sähkö
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 730/024
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 730/0240
Aicmiú breise (cpv): 09310000 Electricity
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 730/024
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 730/0240
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 730/024
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09310000 Elettricità
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 730/0240
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09310000 Elettricità
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 730/024
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09310000 Elektra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 730/0240
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09310000 Elektra
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 730/024
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 730/0240
Papildu klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 730/024
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09310000 Elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 730/0240
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09310000 Elettriku
Għażliet:
Interne identificatiecode: 730/024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 730/0240
Aanvullende classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: 730/024
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 730/0240
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 730/024
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09310000 Electricidade
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 730/0240
Classificação adicional (cpv): 09310000 Electricidade
Opções:
473171-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern730/024
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 09310000 Electricitate
LotLOT-0001
Identificator intern730/0240
Clasificare suplimentară (cpv): 09310000 Electricitate
Opțiuni
473171-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor730/024
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor730/0240
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia
Možnosti
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 730/024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09310000 Elektrika
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 730/0240
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Elektrika
Možnosti: