Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42997000 Maskiner til arbejde med rørledninger
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Wałbrzyski (PL517)
Land: Polen
Fornyelse
Højeste antal fornyelser: 0
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997000 Rohrleitungs-Ausrüstung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Wałbrzyski (PL517)
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 0
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup w formie leasingu systemu do bezwykopowej renowacji i naprawy sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego, kompletnego i w pełni sprawnego systemu do bezwykopowej renowacji i naprawy sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych, zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi przez Zamawiającego. Pozostałe szczegóły określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42997000 Pipeline machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego, kompletnego i w pełni sprawnego systemu do bezwykopowej renowacji i naprawy sieci oraz przyłączy kanalizacyjnych, zgodnie z wymaganiami technicznymi określonymi przez Zamawiającego. Pozostałe szczegóły określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ)
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42997000 Equipo para conducciones
5. Lote
Lote: LOT-0001
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42997000 Torujuhtmete seadmed
Lepingu täitmise koht
Riik: Poola
Uuendamine
Maksimaalne lepingu uuendamiste arv: 0
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42997000 Putkijohtoihin liittyvät laitteet
Suorituspaikka
Maa: Puola
Uusiminen
Sopimuksen optiokausien enimmäismäärä: 0
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42997000 Strojevi za cjevovode
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
Obnova
Maksimalan broj obnavljanja: 0
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42997000 Csővezeték-felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42997000 Apparecchiature per condutture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42997000 Cauruļvadu iekārtas
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Wałbrzyski (PL517)
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
Darbības termiņš: 48 Mēneši
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42997000 Makkinarju tal-pipeline
5. Lott
Lott: LOT-0001
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42997000 Uitrusting voor pijpleiding
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Wałbrzyski (PL517)
Verlenging
Maximumaantal verlengingen: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42997000 Equipamento para condutas de longa distância
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42997000 Stroji za cevovode
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Podaljšanje
Največje število podaljšanj: 0
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42997000 Rörledningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001