474984-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Reparation og vedligeholdelse af sikkerheds- og forsvarsmateriel – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelVagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
BeskrivelseA Semmelweis Egyetem szervezeti egységeire vonatkozóan vagyonvédelmi rendszerek javítása, időszakos karbantartása és átvizsgálata a közbeszerzési műszaki leírásban megadott előírások alapján.
Intern IDEKR001049772026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50600000 Reparation og vedligeholdelse af sikkerheds- og forsvarsmateriel
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelseA Semmelweis Egyetem területén telepített vagyonvédelmi technikai rendszerek és eszközök javítása, féléves karbantartása, átvizsgálása, melynek során el kell végezni a rendszerek és eszközök állapotfelmérését, teljeskörű ellenőrzését a féléves karbantartásokon túl, havonta egyszer a Vagyonvédelmi Osztály meghatározása alapján aktuálisan kiemelt objektumra vonatkozóan szúrópróbaszerűen is. A feladat részét képezi eseti alkalommal nyomvonal javítás, illetve csere is. Feladatok: 1. Átvizsgálás A szúrópróba szerű átvizsgálás során a vagyonvédelmi technikai rendszerek, eszközök üzemszerű használatra való tesztelését és az esetleges hibák kijavítását kell elvégezni. Teljes körű átvizsgálás során legalább az alábbi feladatokat kell elvégezni: - akkumulátorok tesztelése, - érzékelők átvizsgálása, - eszközök általános tisztítása, - kamera képek ellenőrzése, beállítása, - sorompók-, beléptetési pontokhoz tartozó zárak, - mozgó alkatrészeinek kenése, - csavaros kötések ellenőrzése. 2. Karbantartás Karbantartásnak minősül a használatban lévő berendezések, zavartalan, biztonságos üzemeltetését szolgáló átvizsgálása, javítási, karbantartási tevékenység, ide értve a tervszerű megelőző karbantartást, amelyet a rendeltetésszerű használat érdekében el kell végezni, amely a folyamatos elhasználódás rendszeres helyreállítását eredményezi. A féléves karbantartások során minimálisan ellátandó feladatok az egyes rendszerek, eszközök esetében: a) Kamerarendszer karbantartása b) Behatolásjelző rendszerek karbantartása c) Beléptető rendszer karbantartása d) Kapunyitó automatikák és automata sorompók karbantartása 3. Hibajavítás: A Semmelweis Egyetem működéséhez nélkülözhetetlenek a területeken üzembiztosan üzemelő vagyonvédelmi technikai rendszerek, ezért a működésben fellépő rendellenességek javítása és a rendszerek helyreállítása kiemelt feladat. Hibaelhárításnak minősül a karbantartási ciklusok között váratlanul, előre nem látható módon előforduló meghibásodások elhárítása, melyet a rendeltetésszerű használat érdekében el kell végezni. a) Kiemelt fontosságú javítási feladatok b) Átlagon felüli fontosságú javítási feladatok c) Átlagos fontosságú feladatok Nyertes Ajánlattevő (továbbiakban: Vállalkozó) GLPI rendszerhez történő hozzáférését a megrendelő Semmelweis Egyetem biztosítja. A rendszer használatának felhasználói szintű megismerése Vállalkozó erre feljogosított képviselőinek is kötelező. A továbbiakban a kommunikáció elsődleges helye a GLPI hibajegy. A hozzáféréssel rendelkező érintetteknek itt van lehetőségük egymás tájékoztatására vagy információ kérésére, valamint a keletkezett dokumentumok tárolására. A rendszer használata mindkét fél részére kötelező, így biztosítva a hibajegy nyitásától annak lezárásáig tartó folyamat nyomon követhetőségét. A feladat részletezését, az érintett eszközök/berendezések konkrét mennyiségeit, illetve az érinett szervezeti egységek részletes listáját a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A szerződés a keretösszeg kimerüléséig (nettó 194 919 837,- Ft/36 hó), de legfeljebb 36 hó időtartamra jön létre. A teljes mennyiségeket ennek megfelelően a keretösszeg mértéke képezi. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ának lehívására vállal kötelezettséget. Mennyiség (video rögzítők/kamerák/behatolásjelzők.. stb műszaki leírás szerint): 2274 db Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a mennyiségek tájékoztató jellegűek, a területhez tartozó mennyiségek változhatnak a szerződés időtartama alatt. A II.2.5. folytatása: Ajánlatkérő a felhívás II.2.5. pontjában meghatározott értékelési szempontokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontjára tekintettel határozta meg: legjobb ár-érték arányt megjelenítő értékelési szempontok kerülnek alkalmazásra. A Kbt. 76. § (9) bekezdés a) pontja szerinti adatokat az Ajánlati Felhívás II.2.5) pontja tartalmazza. A Kbt. 76. § (9) bekezdés c)-d) pontja szerinti értékelés során adható pontszám alsó és felső határa, valamint a ponthatárok közötti pontszámok kiszámítási módszere a következő: Az értékelés során adható pontszám alsó és felső határának megadása: 0-10 pont. Minőségi kritérium: a szélsőértékkel korrigált arányosítás módszerével; Ár szempontok: 0-10 közötti pontszám a fordított arányosítás módszerével. Az ár értékelési szempont szempontjai: 1/I. Nettó féléves karbantartási és átvizsgálási díj (alkalmanként) (HUF) (előny a kisebb) / Súlyszám: 18 1/II. Nettó rezsióradíj (hibajavítás) (HUF/óra) (előny a kisebb) / Súlyszám: 36 1/III. Nettó rezsióradíj (Nyomvonal javítás, csere óradíja 2 fővel számolva) (HUF/óra) (előny a kisebb) / Súlyszám: 27 1/IV. Nettó kiszállási díj, minden esetben számolandó (kivéve a féléves karbantartás) (HUF/kiszállás) (előny a kisebb) / Súlyszám: 9
Intern IDEKR001049772026/1
474984-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungEKR001049772026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEKR001049772026/1
474984-2026 - Διαγωνισμός
Ουγγαρία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης υλικών ασφαλείας και άμυνας – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001049772026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50600000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης υλικών ασφαλείας και άμυνας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόEKR001049772026/1
474984-2026 - Hange
Ungari – Turva-ja kaitsematerjalide remondi- ja hooldusteenused – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusEKR001049772026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50600000 Turva-ja kaitsematerjalide remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusEKR001049772026/1
474984-2026 - Mise en concurrence
Hongrie – Services de réparation et d'entretien des matériels de défense et de sécurité – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneEKR001049772026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50600000 Services de réparation et d'entretien des matériels de défense et de sécurité
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneEKR001049772026/1
474984-2026 - Nadmetanje
Mađarska – Usluge popravaka i održavanja obrambenih i sigurnosnih sredstava – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaEKR001049772026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50600000 Usluge popravaka i održavanja obrambenih i sigurnosnih sredstava
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaEKR001049772026/1
474984-2026 - Gara
Ungheria – Servizi di riparazione e manutenzione di materiali di sicurezza e difesa – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEKR001049772026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50600000 Servizi di riparazione e manutenzione di materiali di sicurezza e difesa
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoEKR001049772026/1
474984-2026 - Konkursas
Vengrija – Apsaugos ir gynybos reikmenų remonto ir priežiūros paslaugos – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusEKR001049772026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50600000 Apsaugos ir gynybos reikmenų remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusEKR001049772026/1
474984-2026 - Konkurss
Ungārija – Drošības un aizsardzības materiālu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsEKR001049772026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50600000 Drošības un aizsardzības materiālu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsEKR001049772026/1
474984-2026 - Kompetizzjoni
L-Ungerija – Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' materjali ta' difiża u sigurtà – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internEKR001049772026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50600000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' materjali ta' difiża u sigurtà
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internEKR001049772026/1
474984-2026 - Mededinging
Hongarije – Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Interne identificatiecodeEKR001049772026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50600000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligings- en defensiematerialen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeEKR001049772026/1
474984-2026 - Concurso
Hungria – Serviços de reparação e manutenção de material de segurança e defesa – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoEKR001049772026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50600000 Serviços de reparação e manutenção de material de segurança e defesa
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoEKR001049772026/1
474984-2026 - Procedură concurențială
Ungaria – Servicii de reparare şi de întreţinere a materialelor de securitate şi apărare – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internEKR001049772026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50600000 Servicii de reparare şi de întreţinere a materialelor de securitate şi apărare
Identificator internEKR001049772026/1
474984-2026 - Súťaž
Maďarsko – Služby na opravu a údržbu bezpečnostných a ochranných materiálov – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorEKR001049772026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50600000 Služby na opravu a údržbu bezpečnostných a ochranných materiálov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorEKR001049772026/1
474984-2026 - Konkurrensutsättning
Ungern – Reparation och underhåll av säkerhets- och försvarsmateriel – Vagyonvédelmi rendszerek karbantartása, javítása
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEKR001049772026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50600000 Reparation och underhåll av säkerhets- och försvarsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareEKR001049772026/1