Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Timiş (RO424)
Land: Rumænien
Yderligere oplysninger: TIMISOARA
Værdi
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ECHIPAMENTE MEDICALE -PROIECT CLARA
Περιγραφή: Se vor achizitoona ECHIPAMENTE MEDICALE conform descrierilor minime si obligatorii din caietului de sarcini . Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a-12 –a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor; Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor – 19 zile. Achiziția se referă la un proiect și/sau program finanțat din fonduri ale Uniunii Europene X da ○ nu Identificarea proiectului: Proiect „Controlul cancerului de coL uterin prin Acces echitabil la seRvicii de cAlitate: consolidarea capacității programului național de screening – CLARA” Cod MySMIS 2021:353063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4483447_2026_PAAPD1630950
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: -ANALIZOR AUTOMAT STANDALONE si SISTEM AUTOMAT PREGĂTIRE PROBE
Περιγραφή: Se va achizitiona un analizo si un sistem de pregatire probe conform descrierilor minime si obligatorii din caietul de sarcini
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38434000 Αναλυτές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38437000 Εργαστηριακά σιφώνια (πιπέτες) και εξαρτήματα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: -MASA GINECOLOGIE
Περιγραφή: CONFORM CAIET DE SARCINI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192200 Ιατρικές τράπεζες
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: -TRUSĂ CHIRURGICALĂ
Περιγραφή: ONFORM CAIET DE SARCINI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33169000 Χειρουργικά όργανα
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: -SCAUN MEDIC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192000 Ιατρικές προμήθειες
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: -MASA OPERATIE GINECOLOGIE MOBILA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33192230 Τράπεζες χειρουργείου
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: -LAMPA CHIRURGICALA MOBILA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33167000 Φωτισμός χειρουργείου
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: -ELECTROCAUTER
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33161000 Ηλεκτροχειρουργική μονάδα
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: -COLPOSCOP CU CAMERA SI MONITOR INCLUS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33164100 Κολποσκόπιο
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Timiş (RO424)
Country: Romania
Additional information: TIMISOARA
Value
476285-2026 - Hange
Rumeenia – Meditsiiniseadmed – ECHIPAMENTE MEDICALE -PROIECT CLARA
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus4483447_2026_PAAPD1630950
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
Peamine liigitus (cpv): 38434000 Analüsaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 38437000 Laboripipetid ja nende tarvikud
OsaLOT-0002
Pealkiri-MASA GINECOLOGIE
KirjeldusCONFORM CAIET DE SARCINI
Sisemine tunnus2
Peamine liigitus (cpv): 33192200 Meditsiinilised lauad
OsaLOT-0003
Pealkiri-TRUSĂ CHIRURGICALĂ
KirjeldusONFORM CAIET DE SARCINI
Sisemine tunnus3
Peamine liigitus (cpv): 33169000 Operatsiooniinstrumendid
OsaLOT-0004
Pealkiri-SCAUN MEDIC
Sisemine tunnus4
Peamine liigitus (cpv): 33192000 Meditsiiniline mööbel
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
Peamine liigitus (cpv): 33192230 Operatsioonilauad
OsaLOT-0006
Pealkiri-LAMPA CHIRURGICALA MOBILA
Sisemine tunnus6
Peamine liigitus (cpv): 33167000 Operatsioonilambid
OsaLOT-0007
Pealkiri-ELECTROCAUTER
Sisemine tunnus7
Peamine liigitus (cpv): 33161000 Elektrokirurgilised seadmed
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus8
Peamine liigitus (cpv): 33164100 Kolposkoobid
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Timiş (RO424)
Maa: Romania
Lisätiedot: TIMISOARA
Arvo
476285-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Équipements médicaux – ECHIPAMENTE MEDICALE -PROIECT CLARA
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne4483447_2026_PAAPD1630950
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne1
Nomenclature principale (cpv): 38434000 Analyseurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 38437000 Pipettes de laboratoire et accessoires
LotLOT-0002
Titre-MASA GINECOLOGIE
DescriptionCONFORM CAIET DE SARCINI
Identifiant interne2
Nomenclature principale (cpv): 33192200 Tables médicales
LotLOT-0003
Titre-TRUSĂ CHIRURGICALĂ
DescriptionONFORM CAIET DE SARCINI
Identifiant interne3
Nomenclature principale (cpv): 33169000 Instruments de chirurgie
LotLOT-0004
Titre-SCAUN MEDIC
Identifiant interne4
Nomenclature principale (cpv): 33192000 Mobilier médical
LotLOT-0005
Titre-MASA OPERATIE GINECOLOGIE MOBILA
Identifiant interne5
Nomenclature principale (cpv): 33192230 Tables d'opération
LotLOT-0006
Titre-LAMPA CHIRURGICALA MOBILA
Identifiant interne6
Nomenclature principale (cpv): 33167000 Éclairage opératoire
LotLOT-0007
Titre-ELECTROCAUTER
Identifiant interne7
Nomenclature principale (cpv): 33161000 Installation d'électrochirurgie
LotLOT-0008
Identifiant interne8
Nomenclature principale (cpv): 33164100 Colposcope
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Timiş (RO424)
Zemlja: Rumunjska
Dodatne informacije: TIMISOARA
Vrijednost
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4483447_2026_PAAPD1630950
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38434000 Analizatoriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: -MASA GINECOLOGIE
Aprašymas: CONFORM CAIET DE SARCINI
Vidaus identifikatorius: 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33192200 Medicininiai stalai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: -TRUSĂ CHIRURGICALĂ
Aprašymas: ONFORM CAIET DE SARCINI
Vidaus identifikatorius: 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33169000 Chirurginiai instrumentai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: -SCAUN MEDIC
Vidaus identifikatorius: 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33192000 Medicininiai baldai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33192230 Operaciniai stalai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: -LAMPA CHIRURGICALA MOBILA
Vidaus identifikatorius: 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33167000 Chirurginiai šviesos šaltiniai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: -ELECTROCAUTER
Vidaus identifikatorius: 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33161000 Elektrochirurgijos įranga
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33164100 Kolposkopas
Iekšējais identifikators: 4483447_2026_PAAPD1630950
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 38434000 Analizatori
Papildu klasifikācija (cpv): 38437000 Laboratorijas pipetes un piederumi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: -MASA GINECOLOGIE
Apraksts: CONFORM CAIET DE SARCINI
Iekšējais identifikators: 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192200 Medicīniskie galdi
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: -TRUSĂ CHIRURGICALĂ
Apraksts: ONFORM CAIET DE SARCINI
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 33169000 Ķirurģiskie instrumenti
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: -SCAUN MEDIC
Iekšējais identifikators: 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192000 Medicīniskās mēbeles
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 33192230 Operāciju galdi
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: -LAMPA CHIRURGICALA MOBILA
Iekšējais identifikators: 6
Galvenā klasifikācija (cpv): 33167000 Operāciju zāles apgaismojums
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: -ELECTROCAUTER
Iekšējais identifikators: 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 33161000 Elektroķirurģiskā iekārta
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Galvenā klasifikācija (cpv): 33164100 Kolposkops
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Timiş (RO424)
Pajjiż: Ir-Rumanija
Informazzjoni addizzjonali: TIMISOARA
Valur
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Timiş (RO424)
Land: Roemenië
Aanvullende informatie: TIMISOARA
Waarde
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Timiş (RO424)
Krajina: Rumunsko
Doplňujúce informácie: TIMISOARA
Hodnota
476285-2026 - Javni razpis
Romunija – Medicinska oprema – ECHIPAMENTE MEDICALE -PROIECT CLARA
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator4483447_2026_PAAPD1630950
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38434000 Analizatorji
Dodatna klasifikacija (cpv): 38437000 Laboratorijske pipete in dodatki
SklopLOT-0002
Naslov-MASA GINECOLOGIE
OpisCONFORM CAIET DE SARCINI
Notranji identifikator2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192200 Medicinske mize
SklopLOT-0003
Naslov-TRUSĂ CHIRURGICALĂ
OpisONFORM CAIET DE SARCINI
Notranji identifikator3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33169000 Kirurški instrumenti
SklopLOT-0004
Naslov-SCAUN MEDIC
Notranji identifikator4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192000 Medicinsko pohištvo
SklopLOT-0005
Naslov-MASA OPERATIE GINECOLOGIE MOBILA
Notranji identifikator5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33192230 Operacijske mize
SklopLOT-0006
Naslov-LAMPA CHIRURGICALA MOBILA
Notranji identifikator6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33167000 Operacijske luči
SklopLOT-0007
Naslov-ELECTROCAUTER
Notranji identifikator7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33161000 Elektrokirurška enota
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33164100 Kolposkop
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Timiş (RO424)
Land: Rumänien
Kompletterande information: TIMISOARA
Värde