See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Beskrivelse: Podniesienie bezpieczeństwa środowiska serwerowo-sieciowego i rozwoju Elektronicznej Dokumentacji Medycznej - 4 pakiety
Intern ID: 54/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 48900000 Diverse programpakker og computersystemer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Dostawa 2 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania
Beskrivelse: Pakiet 1 - Dostawa 2 szt. serwerów wraz z oprogramowaniem do zarządzania
Intern ID: Pakiet 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Dostawa 4 szt. przełączników sieciowych z modułami i oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania
Beskrivelse: Pakiet 2 - Dostawa 4 szt. przełączników sieciowych z modułami i oprogramowaniem do monitorowania i zarządzania
Intern ID: Pakiet 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Dostawa 60 szt. bezprzewodowych punktów dostępowych sieci WiFi
Beskrivelse: Pakiet 3 - Dostawa 60 szt. bezprzewodowych punktów dostępowych sieci WiFi
Intern ID: Pakiet 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Dostawa 10 szt. komputerów medycznych z ekranami dotykowymi
Beskrivelse: Pakiet 4 - Dostawa 10 szt. komputerów medycznych z ekranami dotykowymi
Intern ID: Pakiet 4
477725-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung54/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
Interne KennungPakiet 4
Internal identifier: 54/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Pakiet 4
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 54/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 48900000 Paquetes de software y sistemas informáticos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Pakiet 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Pakiet 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Pakiet 4
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 54/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 48900000 Logiciels et systèmes informatiques divers
Identifiant interne: Pakiet 1
Identifiant interne: Pakiet 2
Identifiant interne: Pakiet 3
Identifiant interne: Pakiet 4
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 54/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 48900000 Különféle szoftvercsomagok és számítógépes rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Pakiet 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Pakiet 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Pakiet 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Pakiet 4
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 54/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Classificazione aggiuntiva (cpv): 48900000 Pacchetti software e sistemi informatici vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Pakiet 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Pakiet 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 54/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Pakiet 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Pakiet 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Pakiet 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Pakiet 4
Wewnętrzny identyfikator: 54/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48900000 Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Pakiet 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 48900000 Pacote de software e sistemas informáticos diversos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 54/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48900000 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Pakiet 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Pakiet 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Pakiet 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Pakiet 4
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 54/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 48900000 Razni programski paketi in računalniški sistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Pakiet 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Pakiet 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Pakiet 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Pakiet 4