478032-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Dele til lokomotiver, vogne eller andet rullende materiel til jernbaner eller sporveje; udstyr til jernbanetrafikregulering – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części), w tym: 1) w części nr 1 – dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120Na, 128N oraz 134N, 2) w części nr 2 – dostawa ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych, zamontowanych w tramwajach typu 120Na, 3) w części nr 3 – dostawa napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 123N i silników do napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N, 4) w części nr 4 – dostawa sterowników do napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N, 5) w części nr 5 – dostawa płatów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N. 2. Przedmiot zamówienia określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Intern IDDEZ/026/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34630000 Dele til lokomotiver, vogne eller andet rullende materiel til jernbaner eller sporveje; udstyr til jernbanetrafikregulering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelDostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120Na, 128N oraz 134N
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120Na, 128N oraz 134N, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Intern IDCzęść 1
DelkontraktLOT-0002
TitelDostawa ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych, zamontowanych w tramwajach typu 120Na
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych, zamontowanych w tramwajach typu 120Na, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Intern IDCzęść 2
DelkontraktLOT-0003
TitelDostawa napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 123N i silników do napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia w części nr 3 jest dostawa napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 123N i silników do napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N, w asortymencie i ilościach wskazanych w II rozdziale SWZ.
Intern IDCzęść 3
DelkontraktLOT-0004
TitelDostawa sterowników do napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia w części nr 4 jest dostawa sterowników do napędów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N, w asortymencie i ilości wskazanych w rozdziale II SWZ.
Intern IDCzęść 4
DelkontraktLOT-0005
TitelDostawa płatów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia w części nr 5 jest dostawa płatów drzwi zamontowanych w tramwajach typu 120N, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Intern IDCzęść 5
478032-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Μέρη σιδηροδρομικών ή τροχιοδρομικών μηχανών έλξης ή τροχαίου υλικού· εξοπλισμός ελέγχου της κυκλοφορίας για σιδηροδρόμους – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDEZ/026/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34630000 Μέρη σιδηροδρομικών ή τροχιοδρομικών μηχανών έλξης ή τροχαίου υλικού· εξοπλισμός ελέγχου της κυκλοφορίας για σιδηροδρόμους
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 1
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 2
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 3
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 4
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόCzęść 5
478032-2026 - Competition
Poland – Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierDEZ/026/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34630000 Parts of railway or tramway locomotives or rolling stock; railways traffic-control equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść 2
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść 3
LotLOT-0004
Internal identifierCzęść 4
LotLOT-0005
Internal identifierCzęść 5
478032-2026 - Licitación
Polonia – Partes de locomotoras de ferrocarril o tranvía o material móvil; equipo de control del tráfico de ferrocarriles – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDEZ/026/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34630000 Partes de locomotoras de ferrocarril o tranvía o material móvil; equipo de control del tráfico de ferrocarriles
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoCzęść 1
LoteLOT-0002
Identificador internoCzęść 2
LoteLOT-0003
Identificador internoCzęść 3
LoteLOT-0004
Identificador internoCzęść 4
LoteLOT-0005
Identificador internoCzęść 5
478032-2026 - Hange
Poola – Raudteevedurite või trammivedurite või veeremi osad; raudtee liikluskorraldusseadmed – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDEZ/026/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34630000 Raudteevedurite või trammivedurite või veeremi osad; raudtee liikluskorraldusseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusCzęść 1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusCzęść 2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnusCzęść 3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnusCzęść 4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnusCzęść 5
478032-2026 - Kilpailu
Puola – Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDEZ/026/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34630000 Rautatien tai raitiotien veturien tai muun liikkuvan kaluston osat; rautateiden liikenteenohjauslaitteet
Sisäinen tunnisteCzęść 1
Sisäinen tunnisteCzęść 2
Sisäinen tunnisteCzęść 3
Sisäinen tunnisteCzęść 4
Sisäinen tunnisteCzęść 5
478032-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant, équipement de commande et de contrôle du trafic ferroviaire – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDEZ/026/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34630000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant, équipement de commande et de contrôle du trafic ferroviaire
Identifiant interneCzęść 1
Identifiant interneCzęść 2
Identifiant interneCzęść 3
Identifiant interneCzęść 4
Identifiant interneCzęść 5
478032-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDEZ/026/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachCzęść 1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachCzęść 2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachCzęść 3
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánachCzęść 4
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánachCzęść 5
478032-2026 - Konkurss
Polija – Dzelzceļa vai tramvaju lokomotīvju un ritošā sastāva detaļas; dzelzceļa satiksmes kontroles iekārtas – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsDEZ/026/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34630000 Dzelzceļa vai tramvaju lokomotīvju un ritošā sastāva detaļas; dzelzceļa satiksmes kontroles iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsCzęść 1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsCzęść 2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsCzęść 3
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikatorsCzęść 4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikatorsCzęść 5
478032-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDEZ/026/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34630000 Parts ta' lokomotivi tal-ferrovija jew tat-tramm jew materjal ferrovjarju mobbli (rolling stock); tagħmir għall-kontroll tat-traffiku ferrovjarju
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internCzęść 1
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść 2
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść 3
LottLOT-0004
Identifikatur internCzęść 4
LottLOT-0005
Identifikatur internCzęść 5
478032-2026 - Mededinging
Polen – Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeDEZ/026/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34630000 Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeCzęść 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodeCzęść 2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodeCzęść 3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodeCzęść 4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodeCzęść 5
478032-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorDEZ/026/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34630000 Części lokomotyw kolejowych lub tramwajowych, lub taboru kolejowego; urządzenia do sterowania ruchem kolejowym
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 5
478032-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34630000 Partes de locomotivas ferroviárias ou para circulação urbana e outro material circulante; equipamento de controlo do tráfego ferroviário
478032-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDEZ/026/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34630000 Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar
Identificator internCzęść 1
Identificator internCzęść 2
Identificator internCzęść 3
Identificator internCzęść 4
Identificator internCzęść 5
478032-2026 - Javni razpis
Poljska – Deli tirnih vozil ali vrtljivih podstavkov; oprema za nadzor in upravljanje železniškega prometa – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDEZ/026/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34630000 Deli tirnih vozil ali vrtljivih podstavkov; oprema za nadzor in upravljanje železniškega prometa
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCzęść 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorCzęść 3
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorCzęść 4
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorCzęść 5
478032-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar – Dostawa części zamiennych do drzwi zamontowanych w tramwajach typu 105N i pochodnych, 105N2k, 105N2k/2000, 116Na/1, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N oraz ramp i części zamiennych do ramp dla niepełnosprawnych zamontowanych w tramwajach typu 120Na (5 części)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDEZ/026/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34630000 Delar till järnvägs-, spårvägslok eller rullande materiel; trafikledningsutrustning för järnvägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść 2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść 3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść 5