478112-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Stationære pc'er – Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów stacjonarnych i stacji graficznych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelModernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów stacjonarnych i stacji graficznych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
Intern IDZP – III.261.150.2026.AB
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30213300 Stationære pc'er
Supplerende klassifikation (cpv): 42962300 Grafiske arbejdspladser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów stacjonarnych i stacji graficznych na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli oraz jednostek podległych Gminie Stalowa Wola. 2.Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 411 sztuk komputerów stacjonarnych (w tym komputer stacjonarny typ 1 - 357 szt., komputer stacjonarny typ 2 - 54 szt.) oraz 7 sztuk stacji graficznych o parametrach nie gorszych niż wskazane w tabeli poniżej: 1) Komputer stacjonarny typ 1 – 357 szt. Komputer stacjonarny typ 1 Lp. Parametry techniczne nie gorsze niż wskazane poniżej: 1. Obudowa typu Tiny, umożliwiająca pracę w pionie jak i w poziomie, trwale oznaczona nazwą producenta i modelem komputera. 2. Obudowa tak skonstruowana, by dostęp do zainstalowanych wewnątrz komputera kart rozszerzeń oraz dysków i napędów z zewnątrz odbywał się bez użycia narzędzi (wyklucza się użycie wkrętów, śrub motylkowych). Karty rozszerzeń, każdy z dysków oraz napędów tak zainstalowane wewnątrz obudowy komputera, by wymiana tych elementów odbywała się z zewnątrz bez użycia narzędzi (wyklucza się użycie standardowych wkrętów, śrub motylkowych). 3. Zasilacz pracujący w sieci 230V 50/60Hz prądu zmiennego i efektywności min. 85% przy obciążeniu zasilacza na poziomie 50% oraz o efektywności min. 87% przy obciążeniu zasilacza na poziomie 100%. 4. Procesor wielordzeniowy ze zintegrowaną grafiką, uzyskujący wynik co najmniej 38 123 punktów w teście Passmark – CPU Mark wg wyników procesorów publikowanych na stronie http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php, wg rankingu z dnia 23.06 2026 r., stanowiącego Zał. do Opisu Przedmiotu Zamówienia. W przypadku zaoferowania procesora nie uwzględnionego w w/w rankingu Wykonawca przeprowadzi powyżej wskazany test we własnym zakresie i załączy do oferty raport wydajnościowy oferowanego procesora (wszystkie elementy muszą pracować z parametrami określonymi przez producenta danego podzespołu). Wszystkie oferowane komponenty wchodzące w skład komputera będą ze sobą kompatybilne i nie będą obniżać jego wydajności. Zamawiający nie dopuszcza sprzętu, w którym zaoferowane komponenty komputera będą pracowały na niższych parametrach niż opisywane w OPZ. 5. Karta graficzna uzyskująca wynik co najmniej 3210 punktów w teście Passmark – G3D Mark według wyników kart graficznych publikowanych na stronie http://www.videocardbenchmark.net/gpu_list.php, wg rankingu z dnia 23.06 2026 r., stanowiącego Zał. do Opisu Przedmiotu Zamówienia. W przypadku zaoferowania karty graficznej nie uwzględnionej w w/w rankingu Wykonawca przeprowadzi powyżej wskazany test we własnym zakresie i załączy do oferty raport wydajnościowy oferowanego procesora (wszystkie elementy muszą pracować z parametrami określonymi przez producenta danego podzespołu). Ponadto karta graficzna powinna wspierać technologię DirectX w wersji 12 i OpenGL w wersji 4. 6. Pamięć operacyjna pojemność: min. 32 GB DDR5, możliwość rozbudowy do min. 64 GB DDR5. 7. Dysk wewnętrzny SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 o pojemności min. 512 GB. 8. Zintegrowana karta dźwiękowa, stanowiąca element płyty głównej. 9. Zintegrowana karta sieciowa Gigabit Ethernet RJ 45. Prędkość transmisji: 10/100/1000 Mb/s Typ złącza: RJ45 Wake-on-LAN: Tak 10. Porty/złącza: Porty z przodu obudowy: 1 x USB Type-C 2 x USB Ports Porty z tyłu obudowy: 4 x USB 1x HDMI 1x Display Port 11. Dostęp do aktualnych sterowników zainstalowanych w komputerze urządzeń, realizowany poprzez podanie identyfikatora klienta lub modelu komputera lub numeru seryjnego komputera, na dedykowanej przez producenta stronie internetowej – należy podać adres strony oraz sposób realizacji wymagania (opis uzyskania wskazanych informacji). 12. BIOS zgodny ze specyfikacją UEFI, wyprodukowany przez producenta komputera, zawierający logo producenta komputera lub nazwę producenta komputera. Pełna obsługa BIOS za pomocą klawiatury i myszy oraz samej myszy. Możliwość, bez uruchamiania systemu operacyjnego z dysku twardego komputera, bez dodatkowego oprogramowania z zewnętrznych i podłączonych do niego urządzeń zewnętrznych odczytania z BIOS informacji o: - modelu komputera, - numerze seryjnym, - wersji BIOS, - zainstalowanym procesorze wraz z taktowaniem, - zainstalowanej pamięci RAM wraz z taktowaniem, - adresie MAC karty sieciowej. Administrator z poziomu BIOS musi mieć możliwość: - wyłączenia portów USB - wyłączenia karty sieciowej - wyłączenia karty audio - wyłączenia funkcji Wake on LAN - wyłączenia wirtualizacji - ustawienia hasła: administratora, Power-On, dysku twardego - zdefiniowania sekwencji bootowania - załadowania optymalnych ustawień BIOS bez uruchamiania systemu operacyjnego z dysku twardego komputera lub innych, podłączonych do niego, urządzeń zewnętrznych. 13. Zaimplementowany w UEFI BIOS system diagnostyczny z graficznym interfejsem użytkownika dostępny z poziomu szybkiego menu boot umożliwiający jednoczesne przetestowanie w celu wykrycia błędów zainstalowanych komponentów w oferowanym komputerze bez konieczności uruchamiania systemu operacyjnego. Działający nawet w przypadku uszkodzenia dysku twardego. System obsługiwany za pomocą myszy lub klawiatury, umożliwiający wykonanie minimum następujących czynności diagnostycznych: 1. Wykonanie testu komponentów w zakresie przyspieszonym lub rozszerzonym z możliwością wyboru algorytmów testowania oraz liczby cykli testowych do przeprowadzenia. System diagnostyczny powinien umożliwiać wykonanie testu następujących komponentów: - pamięci ram, - procesora, - pamięci masowej, - płyty głównej 2. Identyfikację jednostki i jej komponentów w następującym zakresie: - urządzenie (producent, model, numer seryjny), - bios (wersja oraz data wydania), - procesor (nazwa, taktowanie, ilości pamięci L1, L2, L3, liczba rdzeni), - pamięć ram (ilość zainstalowanej pamięci ram, producent oraz numer seryjny), - dysk twardy (producent, model, numer seryjny, pojemność), - płyta główna (liczba złącz USB, liczba złącz PCI) 14. System operacyjny - Preinstalowany system operacyjny Microsoft Windows 11
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP – III.261.150.2026.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962300 Grafische Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
478112-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP – III.261.150.2026.AB
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213300 Stolno računalo
Dodatna klasifikacija (cpv): 42962300 Grafičke radne stanice
5. Grupa
GrupaLOT-0001
478112-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP – III.261.150.2026.AB
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30213300 Asztali számítógépek
További osztályozás (cpv): 42962300 Grafikai munkaállomás
5. Rész
RészLOT-0001
478112-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP – III.261.150.2026.AB
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30213300 Stationär dator
Ytterligare klassificering (cpv): 42962300 Grafiska arbetsstationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001