2. Procedure
Procedure
Titel: 40/26 – Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowego
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowego wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 5 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Intern ID: 40/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33168000 Apparatur til endoskopi og endokirurgi
Supplerende klassifikation (cpv): 33162200 Instrumenter til operationsstuer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa części zużywalnych do sprzętu endoskopowego producenta KARL STORZ
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa części zużywalnych do noża harmonicznego Generator G11 producenta Johnson & Johnson Ethicon Endo-Surgery
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa części zużywalnych do Ligasure Valleylab producenta Covidien
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Część 5 - Dostawa części zużywalnych do sprzętu endoskopowego producenta Redpine
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część 6 - Dostawa części zużywalnych do sprzętu endoskopowego producenta Olympus
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa części zużywalnych do sprzętu endoskopowego producenta Hawk i Wolf
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Część 8 - Dostawa części zużywalnych do sprzętu endoskopowego producenta Hawk, Wolf i Dornier
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 40/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33168000 Διατάξεις ενδοσκοπίας και ενδοχειρουργικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33162200 Εργαλεία χειρουργείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Internal identifier: 40/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Additional classification (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 40/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía
Clasificación adicional (cpv): 33162200 Instrumentos de quirófano
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 40/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33168000 Endoskoopia- ja endokirurgiaseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33162200 Operatsioonisaali instrumendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 40/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33168000 Endoskopia- ja tähystyskirurgialaitteet
Lisäluokitus (cpv): 33162200 Leikkaussali-instrumentit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 40/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33168000 Appareils d'endoscopie et d'endochirurgie
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162200 Instruments pour bloc opératoire
478623-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach40/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33168000 Endoscopy, endosurgery devices
Aicmiú breise (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
LuchtógLOT-0007
LuchtógLOT-0008
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 40/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33168000 Endoskopski i endokirurški uređaji
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske sale
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
478623-2026 - Gara
Polonia – Apparecchi per endoscopia e endochirurgia – 40/26 – Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno40/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33168000 Apparecchi per endoscopia e endochirurgia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162200 Strumenti per sala operatoria
5. Lotto
LottoLOT-0001
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
LottoLOT-0004
LottoLOT-0005
LottoLOT-0006
LottoLOT-0007
LottoLOT-0008
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 40/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33168000 Endoskopijos ir endochirurgijos prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33162200 Operacinės instrumentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
478623-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Eddoskopija, apparato ta' l-endukirurġija – 40/26 – Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowego
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern40/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33168000 Eddoskopija, apparato ta' l-endukirurġija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33162200 Strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
LottLOT-0007
LottLOT-0008
478623-2026 - Mededinging
Polen – Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie – 40/26 – Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowego
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode40/26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
Aanvullende classificatie (cpv): 33162200 OK-instrumenten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
PerceelLOT-0006
PerceelLOT-0007
PerceelLOT-0008
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33168000 Aparelhos para endoscopia e endocirurgia
Classificação adicional (cpv): 33162200 Instrumentos para blocos operatórios
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 40/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33168000 Aparate de endoscopie şi de endochirurgie
Clasificare suplimentară (cpv): 33162200 Instrumente pentru blocul operator
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 40/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33168000 Naprave za endoskopijo in endokirurgijo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162200 Instrumenti za operacijske dvorane
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
478623-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Apparatur för endoskopi och endokirurgi – 40/26 – Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowego
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare40/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33168000 Apparatur för endoskopi och endokirurgi
Ytterligare klassificering (cpv): 33162200 Operationsinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005
Del (anbudsområde)LOT-0006
Del (anbudsområde)LOT-0007
Del (anbudsområde)LOT-0008