479456-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Tjenesteydelser i forbindelse med affald – Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 II /2026
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelZagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 II /2026
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów w procesie R1 o kodzie 16 01 03 – zużyte opony (opony małe do Ø 1200 mm), zebrane/odebrane przez Zamawiającego na terenie kraju, w ramach działalności określonej w ust. 2 niniejszego paragrafu i magazynowanych na terenie Zakładów zarządzanych przez Zamawiającego. 2. Odpady 16 01 03 – zużyte opony będą pochodziły ze zbiórek odpadów wielkogabarytowych, organizowanych na terenach prowadzonej przez Zamawiającego działalności oraz w ramach prowadzonych i obsługiwanych przez Zamawiającego Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. Zamawiający zobowiązuje się do dostawy, a Wykonawca do zagospodarowania odpadów o kodzie 16 01 03 zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Dostawy zużytych opon będą realizowane na podstawie tygodniowego harmonogramu, który będzie ustalany najpóźniej w piątek poprzedzający tydzień, w którym będą realizowane dostawy. Harmonogram będzie przesyłany drogą elektroniczną na adres email wskazany w umowie. 4. Zamawiający podkreśla, że określone ilości odpadów są ilościami szacunkowymi mogącymi ulec zmianie, mającymi służyć pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym maksymalne ilości odpadów nie przekroczą łącznej ilości odpadów w okresie obowiązywania umowy określonych w pkt 5. Ze względu na trudną do przewidzenia ilość odpadów, szacunkowa ilość określona w pkt 5 może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości odpadów w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych ilości odpadów do zagospodarowania w okresie trwania umowy. 5. W ramach przedmiotu umowy zakłada się podział zamówienia na 5 zadań: - zadanie nr 1: Z/I Bełchatów, ul. Przemysłowa 14 i 16 - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 900,00 Mg, - zadanie nr 2: Z/I Dylów A, gm. Pajęczno - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 350,00 Mg, - zadanie nr 3: Z/I Julków, gm. Skierniewice - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 350,00 Mg, - zadanie nr 4: Z/I Gotartów 44a, gm. Kluczbork - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 200,00 Mg, - zadanie nr 5: SP Ostrzeszów, ul. Ceglarska 1 - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 200,00 Mg. 6. Wykonawca lub podwykonawca zobowiązuje się, że wystawi raz na kwartał, na wniosek Zamawiającego dokumenty potwierdzające odzysk DPO, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. 7. Zakład przetwarzania odpadów Wykonawcy nie może być zlokalizowany dalej niż 200 km licząc od danej lokalizacji Zakładu Zamawiającego najkrótszą trasą liczoną według ogólnodostępnego portalu internetowego https://apps.impargo.de/.
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Titelzadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionernie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
Titelzadanie nr 2: Z/I Dylów
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów w procesie R1 o kodzie 16 01 03 – zużyte opony (opony małe do Ø 1200 mm), zebrane/odebrane przez Zamawiającego na terenie kraju, w ramach działalności określonej w ust. 2 niniejszego paragrafu i magazynowanych na terenie Zakładów zarządzanych przez Zamawiającego. 2. Odpady 16 01 03 – zużyte opony będą pochodziły ze zbiórek odpadów wielkogabarytowych, organizowanych na terenach prowadzonej przez Zamawiającego działalności oraz w ramach prowadzonych i obsługiwanych przez Zamawiającego Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. Zamawiający zobowiązuje się do dostawy, a Wykonawca do zagospodarowania odpadów o kodzie 160103 zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Dostawy zużytych opon będą realizowane na podstawie tygodniowego harmonogramu, który będzie ustalany najpóźniej w piątek poprzedzający tydzień, w którym będą realizowane dostawy. Harmonogram będzie przesyłany drogą elektroniczną na adres email wskazany w umowie. 4. Zamawiający podkreśla, że określone ilości odpadów są ilościami szacunkowymi mogącymi ulec zmianie, mającymi służyć pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym maksymalne ilości odpadów nie przekroczą łącznej ilości odpadów w okresie obowiązywania umowy określonych w pkt 5. Ze względu na trudną do przewidzenia ilość odpadów, szacunkowa ilość określona w pkt 5 może ulec zmianie. W związku z tym Zamawiający, w toku realizacji umowy, zastrzega sobie prawo ograniczenia tej ilości o maksimum 90%. Zmniejszenie ilości odpadów w tym zakresie nie będzie rodziło żadnych roszczeń po stronie Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego, w szczególności o zapłatę wynagrodzenia za niezrealizowaną część umowy oraz o zapłatę odszkodowania w związku ze zmniejszeniem ilości szacunkowej. W niniejszej sytuacji nie wymaga się sporządzenia aneksu. Zamawiający gwarantuje Wykonawcy minimum 10% szacunkowych ilości odpadów do zagospodarowania w okresie trwania umowy. 5. W ramach przedmiotu umowy zakłada się podział zamówienia na 5 zadań: - zadanie nr 1: Z/I Bełchatów, ul. Przemysłowa 14 i 16 - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 900,00 Mg, - zadanie nr 2: Z/I Dylów A, gm. Pajęczno - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 350,00 Mg, - zadanie nr 3: Z/I Julków, gm. Skierniewice - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 350,00 Mg, - zadanie nr 4: Z/I Gotartów 44a, gm. Kluczbork - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 200,00 Mg, - zadanie nr 5: SP Ostrzeszów, ul. Ceglarska 1 - łączna ilość odpadów do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy: 200,00 Mg. 6. Wykonawca lub podwykonawca zobowiązuje się, że wystawi raz na kwartał, na wniosek Zamawiającego dokumenty potwierdzające odzysk DPO, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. 7. Zakład przetwarzania odpadów Wykonawcy nie może być zlokalizowany dalej niż 200 km licząc od danej lokalizacji Zakładu Zamawiającego najkrótszą trasą liczoną według ogólnodostępnego portalu internetowego https://apps.impargo.de/.
DelkontraktLOT-0003
Titelzadanie nr 3: Z/I Julków
DelkontraktLOT-0004
Titelzadanie nr 4: Z/I Gotartów
DelkontraktLOT-0005
Titelzadanie nr 5: SP Ostrzeszów
479456-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 II /2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
LosLOT-0003
LosLOT-0004
LosLOT-0005
479456-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα – Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 II /2026
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90513000 Υπηρεσίες επεξεργασίας και διάθεσης μη επικίνδυνων απορριμμάτων και αποβλήτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλοςzadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνnie dotyczy
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλοςzadanie nr 2: Z/I Dylów
ΠαρτίδαLOT-0003
Τίτλοςzadanie nr 3: Z/I Julków
ΠαρτίδαLOT-0004
Τίτλοςzadanie nr 4: Z/I Gotartów
ΠαρτίδαLOT-0005
Τίτλοςzadanie nr 5: SP Ostrzeszów
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Lot: LOT-0003
Title: zadanie nr 3: Z/I Julków
Lot: LOT-0004
Title: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Lot: LOT-0005
Title: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Opciones:
Descripción de las opciones: nie dotyczy
Lote: LOT-0002
Título: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Lote: LOT-0003
Título: zadanie nr 3: Z/I Julków
Lote: LOT-0004
Título: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Lote: LOT-0005
Título: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: nie dotyczy
Osa: LOT-0002
Pealkiri: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Osa: LOT-0003
Pealkiri: zadanie nr 3: Z/I Julków
Osa: LOT-0004
Pealkiri: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Osa: LOT-0005
Pealkiri: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
479456-2026 - Kilpailu
Puola – Jätteisiin liittyvät palvelut – Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 II /2026
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90513000 Vaarattomien jätteiden käsittely ja poiskuljetus
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimizadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Optiot
Optioiden kuvausnie dotyczy
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimizadanie nr 2: Z/I Dylów
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimizadanie nr 3: Z/I Julków
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimizadanie nr 4: Z/I Gotartów
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimizadanie nr 5: SP Ostrzeszów
See the notice on TED website
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90513000 Services de traitement et d'élimination des ordures ménagères et des déchets non dangereux
Titre: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Description des options: nie dotyczy
Titre: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Titre: zadanie nr 3: Z/I Julków
Titre: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Titre: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: nie dotyczy
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: zadanie nr 3: Z/I Julków
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Opcije:
Opis opcija: nie dotyczy
Grupa: LOT-0002
Naslov: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Grupa: LOT-0003
Naslov: zadanie nr 3: Z/I Julków
Grupa: LOT-0004
Naslov: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Grupa: LOT-0005
Naslov: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90513000 Nem veszélyes hulladék és szemét kezelésével és ártalmatlanításával kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Opciók:
A lehetőségek leírása: nie dotyczy
Rész: LOT-0002
Cím: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Rész: LOT-0003
Cím: zadanie nr 3: Z/I Julków
Rész: LOT-0004
Cím: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Rész: LOT-0005
Cím: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90513000 Nepavojingų atliekų apdorojimo ir šalinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: nie dotyczy
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: zadanie nr 3: Z/I Julków
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Pirkimo dalis: LOT-0005
479456-2026 - Mededinging
Polen – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 II /2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesnie dotyczy
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
479456-2026 - Concurso
Polónia – Serviços relativos a resíduos e lixos – Zagospodarowanie odpadów o kodzie 16 01 03 II /2026
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos
LoteLOT-0001
Títulozadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Opções
Descrição das opçõesnie dotyczy
LoteLOT-0002
Títulozadanie nr 2: Z/I Dylów
LoteLOT-0003
Títulozadanie nr 3: Z/I Julków
LoteLOT-0004
Títulozadanie nr 4: Z/I Gotartów
LoteLOT-0005
Títulozadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90513000 Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Možnosti:
Popis možností: nie dotyczy
Časť: LOT-0002
Názov: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Časť: LOT-0003
Názov: zadanie nr 3: Z/I Julków
Časť: LOT-0004
Názov: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Časť: LOT-0005
Názov: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: zadanie nr 1: Z/I Bełchatów
Optioner:
Beskrivning av alternativen: nie dotyczy
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: zadanie nr 2: Z/I Dylów
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: zadanie nr 3: Z/I Julków
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: zadanie nr 4: Z/I Gotartów
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: zadanie nr 5: SP Ostrzeszów