484656-2022 - KonkurrencevilkårDanmark-Skanderborg: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Udbudsbekendtgørelse
Tjenesteydelser
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1.
Udbuddets omfang
II.1.1.
Betegnelse
INHOUSE02 In-house beplantningskonsulenter - dynamisk indkøbssystem
II.1.2.
Hoved-CPV-kode
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
II.1.4.
Kort beskrivelse
Det dynamiske indkøbssystem anvendes til tilbudsindhentning på aftaler, hvor rådgiveren skal stille medarbejdere til rådighed for Vejdirektoratet til gennemførelse af opgaver på et af Vejdirektoratets tjenestesteder.
Udbuddet omfatter opgaver som beplantningskonsulent.
II.1.5.
Anslået samlet værdi
Værdi eksklusive moms: 25 000 000,00 DKK
II.1.6.
Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2.
Beskrivelse
II.2.4.
Beskrivelse af udbuddet
Der henvises til pkt. II.1.4).