See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Części I - VII"
Beskrivelse: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub „Pzp”.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71356100 Tekniske kontroltjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część I: Badanie lin wyciągowych
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część I: Badanie lin wyciągowych" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26 Część I
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część II: Badanie zawieszeń naczyń i lin wyciągowych
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część II: Badanie zawieszeń naczyń i lin wyciągowych" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26 Część II
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część III: Badanie naczyń wyciągowych
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część III: Badanie naczyń wyciągowych" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26 Część III
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Część IV: Badanie wież szybowych, kół linowych
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część IV: Badanie wież szybowych, kół linowych" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26 Część IV
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Część V: Badanie nieniszczące elementów układu hamulcowego oraz napędowego maszyny wyciągowej
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część V: Badanie nieniszczące elementów układu hamulcowego oraz napędowego maszyny wyciągowej" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26 Część V
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Część VI: Badanie maszyn wyciągowych
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część VI: Badanie maszyn wyciągowych" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26 Część VI
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Część VII: Badanie wciągników, wciągarek, suwnic, zbiorników ciśnieniowych, wyważanie i pomiary drgań urządzeń
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, urządzeń ciśnieniowych oraz urządzeń dźwignicowych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część VII: Badanie wciągników, wciągarek, suwnic, zbiorników ciśnieniowych, wyważanie i pomiary drgań urządzeń" 2. Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Intern ID: ZP-CZOK-0093/26 Część VII
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71356100 Techninės kontrolės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część I: Badanie lin wyciągowych
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26 Część I
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26 Część II
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26 Część III
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26 Część IV
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26 Część V
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26 Część VI
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0093/26 Część VII
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71356100 Servicii de control tehnic
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Część I: Badanie lin wyciągowych
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26 Część I
Lot: LOT-0002
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26 Część II
Lot: LOT-0003
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26 Część III
Lot: LOT-0004
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26 Część IV
Lot: LOT-0005
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26 Część V
Lot: LOT-0006
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26 Część VI
Lot: LOT-0007
Identificator intern: ZP-CZOK-0093/26 Część VII