DPS Dynamisk Indkøbssystem fitness- og aktivitetspladser totalentreprise (nr 3) (1)
Sagsnr.: 16/30972
II.1.2.
Hoved-CPV-kode 37410000 Redskaber og rekvisitter til udendørs sport
II.1.4.
Kort beskrivelse
Udbuddet vedrører etablering af ” Dynamisk Indkøbssystem på anlæg af og udstyr til Fitness- og aktivitetspladser i totalentreprise til Sydjysk Udbuds Samarbejde”.