See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Acord cadru furnizare alimente
Beskrivelse: Acord cadru de furnizare Alimente . Descrierea si cantitatile din acordul-cadru, respectiv din contractele subsecvente sunt specificate in Caietul de sarcini si in lista loturi din prezenta documentatie si sunt fara TVA, deoarece acest camp nu permite inserarea tuturor informatiilor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare conform art.161 din Legea nr.98/2016 in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor; Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18.
Intern ID: 4557951/2024/200301
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Oua gaina
Beskrivelse: .Oua gaina-cant min est CS 17583 buc, cant max est CS 52749 buc, cant min est AC 351660 buc, cant max est AC 422000 buc, valoarea min est CS 17583 lei, valoarea max est CS 52749 lei
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 03142500 Æg
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Portocale
Beskrivelse: Portocale-cant min est CS 92 kg, cant max est CS 276 kg, cant min est AC 1840 kg, cant max est AC 2200 kg, valoarea min est CS 874 lei, valoarea max est CS 2622 lei
Intern ID: 2
Supplerende klassifikation (cpv): 03222220 Appelsiner
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Masline nesarate
Beskrivelse: Masline nesarate-cant min est CS 204 kg, cant max est CS 612 kg, cant min est AC 4080 kg, cant max est AC 4900 kg, valoarea min est CS 3876 lei, valoarea max est CS 11628 lei
Intern ID: 3
Supplerende klassifikation (cpv): 03222400 Oliven
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Spinari de curcan congelate
Beskrivelse: Spinari de curcan congelate-cant min est CS 1333 kg, cant max est CS 3999 kg, cant min est AC 26660 kg, cant max est AC 32000 kg, valoarea min est CS 25993.50 lei, valoarea max est CS 77980.50 lei
Intern ID: 4
Supplerende klassifikation (cpv): 15112120 Kalkuner
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Piept de pui fara os si piele congelat
Beskrivelse: Piept de pui fara os si piele congelat-cant min est CS 2208 kg, cant max est CS 6624 kg, cant min est AC 44160 kg, cant max est AC 53000 kg, valoarea min est CS 65136 lei, valoarea max est CS 195408 lei
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Pulpa porc fara os, degresata , refrigerata
Beskrivelse: Pulpa porc fara os, degresata , refrigerata-cant min est CS 458 kg, cant max est CS 1374 kg, cant min est AC 9160 kg, cant max est AC 11000 kg, valoarea min est CS 13740.00 lei, valoarea max est CS 41220 lei
Intern ID: 6
Supplerende klassifikation (cpv): 15113000 Svinekød
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Pate ficat de porc 100 gr cu cheita
Beskrivelse: Pate ficat de porc 100 gr cu cheita - cant min est CS 8333 buc, cant max est CS 24999 buc, cant min est AC 166660 buc, cant max est AC 200000 buc, valoarea min est CS 24999 lei, valoarea max est CS 74997 lei
Intern ID: 7
Supplerende klassifikation (cpv): 15131310 Postej, paté
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Sunca presata de pui
Beskrivelse: Sunca presata de pui - cant min est CS 625 kg, cant max est CS 1875 kg, cant min est AC 12500 kg, cant max est AC 15000 kg, valoarea min est CS 20000 lei, valoarea max est CS 60000 lei
Intern ID: 8
Supplerende klassifikation (cpv): 15131500 Varer tilberedt af fjerkrækød
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Cremwursti subtiri de pui
Beskrivelse: Cremwursti subtiri de pui - cant min est CS 312 kg, cant max est CS 936 kg, cant min est AC 6240 kg, cant max est AC 7500 kg, valoarea min est CS 9984 lei, valoarea max est CS 29952 lei
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Pasta de tomate
Beskrivelse: Pasta de tomate - cant min est CS 458 kg, cant max est CS 1374 kg, cant min est AC 9160 kg, cant max est AC 11000 kg, valoarea min est CS 4717.40 lei, valoarea max est CS 14152.20 lei
Intern ID: 10
Supplerende klassifikation (cpv): 15331427 Koncentreret tomatpuré
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Bors acru alimentar
Beskrivelse: Bors acru alimentar - cant min est CS 3433 l, cant max est CS 10299 l, cant min est AC 68660 l, cant max est AC 82400 l, valoarea min est CS 12015.50 lei, valoarea max est CS 36046.50 lei
Intern ID: 11
Supplerende klassifikation (cpv): 15980000 Alkoholfrie drikkevarer
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Gogosari in otet
Beskrivelse: Gogosari in otet - cant min est CS 875 kg, cant max est CS 2625 kg, cant min est AC 17500 kg, cant max est AC 21000 kg, valoarea min est CS 7875 lei, valoarea max est CS 23625lei
Intern ID: 12
Supplerende klassifikation (cpv): 15331000 Forarbejdede grøntsager
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Gem fructe capsule 20 gr/buc
Beskrivelse: Gem fructe capsule 20 gr/buc - cant min est CS 53458 buc, cant max est CS 160374 buc, cant min est AC 1069160 buc, cant max est AC 1283000 buc, valoarea min est CS 37420.60 lei, valoarea max est CS 112261.80 lei
Intern ID: 13
Supplerende klassifikation (cpv): 15332250 Frugtmos
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Gem fructe capsule (piersici, caise, visine, etc)
Beskrivelse: Gem fructe capsule (piersici, caise, visine, etc) - cant min est CS 1166 kg, cant max est CS 3498 kg, cant min est AC 23320 kg, cant max est AC 28000 kg, valoarea min est CS 16324 lei, valoarea max est CS 48972 lei
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Compot fructe
Beskrivelse: Compot fructe - cant min est CS 2433 kg, cant max est CS 7299 kg, cant min est AC 48660 kg, cant max est AC 58400 kg, valoarea min est CS 24330 lei, valoarea max est CS 72990 lei
Intern ID: 15
Supplerende klassifikation (cpv): 15332400 Konserveret frugt
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Compot de piersici jumatati
Beskrivelse: Compot de piersici jumatati - cant min est CS 1958 kg, cant max est CS 5874 kg, cant min est AC 39160 kg, cant max est AC 47000 kg, valoarea min est CS 19580 lei, valoarea max est CS 58740 lei
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: ulei
Beskrivelse: ulei - cant min est CS 720 l, cant max est CS 2160 l, cant min est AC 14400 l, cant max est AC 17300 l, valoarea min est CS 6120 lei, valoarea max est CS 18360 lei
Intern ID: 17
Supplerende klassifikation (cpv): 15421000 Raffinerede olier
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Unt fara sare tip A (extra) UG 80%, amb la 10 gr
Beskrivelse: Unt fara sare tip A (extra) UG 80%, amb la 10 gr - cant min est CS 51666 buc, cant max est CS 154998buc, cant min est AC 1033320 buc, cant max est AC 1240000 buc, valoarea min est CS 41332.80 lei, valoarea max est CS 123998.40 lei
Intern ID: 18
Supplerende klassifikation (cpv): 15530000 Smør
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Urda in vid
Beskrivelse: Urda in vid - cant min est CS 1042 kg, cant max est CS 3126 kg, cant min est AC 20840 kg, cant max est AC 25000 kg, valoarea min est CS 20319 lei, valoarea max est CS 60957 lei
Intern ID: 19
Supplerende klassifikation (cpv): 15540000 Osteprodukter
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Sana 2.5% UG 200 gr/cutie
Beskrivelse: Sana 2.5% UG 200 gr/cutie - cant min est CS 8833 buc, cant max est CS 26499 buc, cant min est AC 176660 buc, cant max est AC 212000 buc, valoarea min est CS 35332 lei, valoarea max est CS 105996lei
Intern ID: 20
Supplerende klassifikation (cpv): 15551300 Yoghurt
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Iaurt natural 2.5% UG 200 gr/cutie
Beskrivelse: Iaurt natural 2.5% UG 200 gr/cutie - cant min est CS 9250 buc, cant max est CS 27750 buc, cant min est AC 185000 buc, cant max est AC 222000 buc, valoarea min est CS 37000 lei, valoarea max est CS 111000 lei
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Orez bob rotund
Beskrivelse: Orez bob rotund - cant min est CS 1416 kg, cant max est CS 4248 kg, cant min est AC 28320 kg, cant max est AC 34000 kg, valoarea min est CS 11328 lei, valoarea max est CS 33984 lei
Intern ID: 22
Supplerende klassifikation (cpv): 15611000 Afskallet ris
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Faina de grau 000
Beskrivelse: Faina de grau 000 - cant min est CS 188 kg, cant max est CS 564 kg, cant min est AC 3760 kg, cant max est AC 4500 kg, valoarea min est CS 658 lei, valoarea max est CS 1974 lei
Intern ID: 23
Supplerende klassifikation (cpv): 15612100 Hvedemel
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: Faina porumb grisata
Beskrivelse: Faina porumb grisata - cant min est CS 716 kg, cant max est CS 2148 kg, cant min est AC 14320 kg, cant max est AC 17200 kg, valoarea min est CS 2434.40 lei, valoarea max est CS 7303.20 lei
Intern ID: 24
Supplerende klassifikation (cpv): 15612210 Majsmel
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Gris de grau
Beskrivelse: Gris de grau - cant min est CS 220 kg, cant max est CS 660 kg, cant min est AC 4400 kg, cant max est AC 5300 kg, valoarea min est CS 1276 lei, valoarea max est CS 3828 lei
Intern ID: 25
Supplerende klassifikation (cpv): 15625000 Semuljegryn
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: Vopsea pentru oua
Beskrivelse: Vopsea pentru oua - cant min est CS 18 plic, cant max est CS 54 plic, cant min est AC 360 plic, cant max est AC 420 plic, valoarea min est CS 63 lei, valoarea max est CS 189 lei
Intern ID: 26
Supplerende klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: Pasca cu branza de vaci si stafide amb.200 gr
Beskrivelse: Pasca cu branza de vaci si stafide amb.200 gr - cant min est CS 23 kg, cant max est CS 69 kg, cant min est AC 460 kg, cant max est AC 560 kg, valoarea min est CS 805 lei, valoarea max est CS 2415 lei
Intern ID: 27
Supplerende klassifikation (cpv): 15810000 Brødprodukter, frisk bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Paine alba feliata ambalata 300 gr
Beskrivelse: Paine alba feliata ambalata 300 gr - cant min est CS 11666 kg, cant max est CS 34998 kg, cant min est AC 233320 kg, cant max est AC 280000 kg, valoarea min est CS 93328 lei, valoarea max est CS 279984 lei
Intern ID: 28
Supplerende klassifikation (cpv): 15811100 Brød
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: Colaci 80 gr/buc
Beskrivelse: Colaci 80 gr/buc - cant min est CS 104 buc, cant max est CS 312 buc, cant min est AC 2080 buc cant max est AC 1500 buc valoarea min est CS 187.20 lei, valoarea max est CS 561.60 lei
Intern ID: 29
Supplerende klassifikation (cpv): 15811300 Croissanter
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: Cozonac cu nuca si rahat
Beskrivelse: Cozonac cu nuca si rahat - cant min est CS 62 kg, cant max est CS 186 kg, cant min est AC 1240 kg, cant max est AC 1500 kg, valoarea min est CS 1860lei, valoarea max est CS 5580 lei
Intern ID: 30
Supplerende klassifikation (cpv): 15812000 Bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Stiksuri simple
Beskrivelse: Stiksuri simple - cant min est CS 7083 buc, cant max est CS 21249 buc, cant min est AC 141660 buc cant max est AC 170000 buc valoarea min est CS 17707.50 lei, valoarea max est CS 53122.50 lei
Intern ID: 31
Supplerende klassifikation (cpv): 15821200 Søde kiks
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Zahar tos
Beskrivelse: Zahar tos - cant min est CS 1375 kg, cant max est CS 4125 kg, cant min est AC 27500 kg, cant max est AC 33000 kg, valoarea min est CS 8525 lei, valoarea max est CS 25575 lei
Intern ID: 32
Supplerende klassifikation (cpv): 15831000 Sukker
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Napolitane amb la 70 gr
Beskrivelse: Napolitane amb la 70 gr - cant min est CS 22083 buc, cant max est CS 66249 buc, cant min est AC 441660 buc cant max est AC 530000 buc valoarea min est CS 37541.10 lei, valoarea max est CS 112623.30 lei
Intern ID: 33
Supplerende klassifikation (cpv): 15833100 Desserter
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: Glucoza tablete
Beskrivelse: Glucoza tablete - cant min est CS 96 buc, cant max est CS 288 buc, cant min est AC 1920 buc cant max est AC 2300 buc valoarea min est CS 460.80 lei, valoarea max est CS 1382.40 lei
Intern ID: 34
Supplerende klassifikation (cpv): 15842000 Chokolade og sukkervarer
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: Bomboane de pom trase in ciocolata (jeleu)
Beskrivelse: Bomboane de pom trase in ciocolata (jeleu) - cant min est CS 18kg, cant max est CS 54 kg, cant min est AC 360 kg, cant max est AC 420 kg, valoarea min est CS 504 lei, valoarea max est CS 1512 lei
Intern ID: 35
Supplerende klassifikation (cpv): 15842100 Chokolade
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: Paste fainoase cu ou
Beskrivelse: Paste fainoase cu ou - cant min est CS 1750 kg, cant max est CS 5250 kg, cant min est AC 35000 kg, cant max est AC 42000 kg, valoarea min est CS 12075 lei, valoarea max est CS 36225 lei
Intern ID: 36
Supplerende klassifikation (cpv): 15850000 Pastaprodukter
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: Ceai fructe de padure
Beskrivelse: Ceai fructe de padure - cant min est CS 2875 cutie, cant max est CS 8625 cutie, cant min est AC 57500 cutie, cant max est AC 69000 cutie, valoarea min est CS 13800 lei, valoarea max est CS 41400 lei
Intern ID: 37
Supplerende klassifikation (cpv): 15863000 Te
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: Ceai menta (doza)
Beskrivelse: Ceai menta (doza) - cant min est CS 1875 cutie, cant max est CS 5625 cutie, cant min est AC 37500 cutie, cant max est AC 45000 cutie, valoarea min est CS 9000 lei, valoarea max est CS 27000 lei
Intern ID: 38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: Esenta rom-vanilie
Beskrivelse: Esenta rom-vanilie - cant min est CS 192 buc, cant max est CS 576 buc, cant min est AC 3840 buc, cant max est AC 4600 buc lei, valoarea min est CS 672 lei, valoarea max est CS 2016 lei
Intern ID: 39
Supplerende klassifikation (cpv): 15870000 Smagspræparater og krydderier
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: Zahar vanilat
Beskrivelse: Zahar vanilat - cant min est CS 792 buc, cant max est CS 2376 buc, cant min est AC 15840 buc, cant max est AC 19000 buc lei, valoarea min est CS 2296.80 lei, valoarea max est CS 6890.40lei
Intern ID: 40
Delkontrakt: LOT-0041
Titel: Otet
Beskrivelse: Otet - cant min est CS 154 l, cant max est CS 462 l, cant min est AC 3080 l, cant max est AC 3700 l lei, valoarea min est CS 492.80 lei, valoarea max est CS 1478.40 lei
Intern ID: 41
Supplerende klassifikation (cpv): 15871110 Eddike eller tilsvarende
Delkontrakt: LOT-0042
Titel: Piper macinat
Beskrivelse: Piper macinat - cant min est CS 12 kg, cant max est CS 36 kg, cant min est AC 240 kg, cant max est AC 300 kg, valoarea min est CS 432 lei, valoarea max est CS 1296 lei
Intern ID: 42
Supplerende klassifikation (cpv): 15872100 Peber
Delkontrakt: LOT-0043
Titel: Boia de ardei dulce
Beskrivelse: Boia de ardei dulce-cant min est CS 21 kg, cant max est CS 63 kg, cant min est AC 420 kg, cant max est AC 510 kg, valoarea min est CS 651 lei, valoarea max est CS 1953 lei
Intern ID: 43
Supplerende klassifikation (cpv): 15872200 Krydderier
Delkontrakt: LOT-0044
Titel: Foi dafin
Beskrivelse: Foi dafin - cant min est CS 46 buc, cant max est CS 138 buc, cant min est AC 920 buc, cant max est AC 1100 buc lei, valoarea min est CS 184 lei, valoarea max est CS 552 lei
Intern ID: 44
Delkontrakt: LOT-0045
Titel: Cacao
Beskrivelse: Cacao-cant min est CS 21 kg, cant max est CS 63 kg, cant min est AC 420 kg, cant max est AC 510 kg, valoarea min est CS 735 lei, valoarea max est CS 2205 lei
Intern ID: 45
Supplerende klassifikation (cpv): 15841000 Kakao
Delkontrakt: LOT-0046
Titel: Sare iodata
Beskrivelse: Sare iodata-cant min est CS 338 kg, cant max est CS 1014 kg, cant min est AC 6760 kg, cant max est AC 8100 kg, valoarea min est CS 1014 lei, valoarea max est CS 3042 lei
Intern ID: 46
Supplerende klassifikation (cpv): 15872400 Salt
Delkontrakt: LOT-0047
Titel: Cartofi
Beskrivelse: Cartofi-cant min est CS 8958 kg, cant max est CS 26874 kg, cant min est AC 179160 kg, cant max est AC 215000 kg, valoarea min est CS 31353 lei, valoarea max est CS 94059 lei
Intern ID: 47
Supplerende klassifikation (cpv): 03212100 Kartofler
Delkontrakt: LOT-0048
Titel: Rosii chery
Beskrivelse: Rosii chery-cant min est CS 2208 kg, cant max est CS 6624 kg, cant min est AC 44160 kg, cant max est AC 53000 kg, valoarea min est CS 34224 lei, valoarea max est CS 102672 lei
Intern ID: 48
Supplerende klassifikation (cpv): 15331100 Friske eller frosne grøntsager
Delkontrakt: LOT-0049
Titel: Rosii
Beskrivelse: Rosii -cant min est CS 666 kg, cant max est CS 1998 kg, cant min est AC 13320 kg, cant max est AC 16000 kg, valoarea min est CS 5661 lei, valoarea max est CS 16983 lei
Intern ID: 49
Delkontrakt: LOT-0050
Titel: Castraveti proaspeti
Beskrivelse: Castraveti proaspeti -cant min est CS 708 kg, cant max est CS 2124 kg, cant min est AC 14160 kg, cant max est AC 17000 kg, valoarea min est CS 6230.40 lei, valoarea max est CS 18691.20 lei
Intern ID: 50
Delkontrakt: LOT-0051
Titel: Ardei gras
Beskrivelse: Ardei gras-cant min est CS 558 kg, cant max est CS 1674 kg, cant min est AC 11160 kg, cant max est AC 13400 kg, valoarea min est CS 5301 lei, valoarea max est CS 15903 lei
Intern ID: 51
Delkontrakt: LOT-0052
Titel: Marar proaspat
Beskrivelse: Marar proaspat-cant min est CS 108 kg, cant max est CS 324 kg, cant min est AC 2160 kg, cant max est AC 2600 kg, valoarea min est CS 1944 lei, valoarea max est CS 5832 lei
Intern ID: 52
Delkontrakt: LOT-0053
Titel: Patrunjel frunze
Beskrivelse: Patrunjel frunze -cant min est CS 250 kg, cant max est CS 750 kg, cant min est AC 5000 kg, cant max est AC 6000 kg, valoarea min est CS 4500 lei, valoarea max est CS 13500 lei
Intern ID: 53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Pachet produse panificatie: strudel cu branza devaci, strudel cu mere, placinta cu branza de vaci, melci cu nuca, gogosi cu gem, covrigi cu gem
Beskrivelse: Pachet produse panificatie: strudel cu branza de vaci, strudel cu mere, placinta cu branza de vaci, melci cu nuca, gogosi cu gem, covrigi cu gem -Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru , cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent , precum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Anexa Caietului de sarcini si Sectiunea 3.3.1-Descrierea produselor solicitate, Estimarile privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente.
Intern ID: 54
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 4557951/2024/200301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222220 Orangen
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222400 Oliven
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112120 Puten
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131310 Pastete
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131500 Geflügelerzeugnisse
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331427 Konzentriertes Tomatenmark/Paradeisermark
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332250 Fruchtpasten
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332400 Obstkonserven
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15421000 Raffinierte Öle
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15530000 Butter
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15540000 Käse
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15551300 Joghurt
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15611000 Geschälter Reis
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612210 Maismehl
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15625000 Grieß
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811300 Croissants
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15821200 Süßes Gebäck
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15831000 Zucker
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 33
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15833100 Nachspeisen
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842000 Schokolade und Süßwaren
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 35
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15842100 Schokolade
Los: LOT-0036
Interne Kennung: 36
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0037
Interne Kennung: 37
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15863000 Tee
Los: LOT-0038
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: 39
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15870000 Würzmittel
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 41
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871110 Essig oder Ersatz
Los: LOT-0042
Interne Kennung: 42
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15872100 Pfeffer
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 43
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15872200 Gewürze
Los: LOT-0044
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: 45
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15841000 Kakao
Los: LOT-0046
Interne Kennung: 46
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15872400 Salz
Los: LOT-0047
Interne Kennung: 47
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0048
Interne Kennung: 48
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0049
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: 54
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Acord cadru furnizare alimente
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4557951/2024/200301
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Oua gaina
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Portocale
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03222220 Πορτοκάλια
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Masline nesarate
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03222400 Ελιές
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Spinari de curcan congelate
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15112120 Γαλοπούλες
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15113000 Χοιρινό κρέας
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15131310 Πατέ
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Sunca presata de pui
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15131500 Παρασκευάσματα από κρέας πουλερικών
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Cremwursti subtiri de pui
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pasta de tomate
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15331427 Τοματοπελτές
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Bors acru alimentar
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15980000 Μη αλκοολούχα ποτά
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Gogosari in otet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15331000 Επεξεργασμένα λαχανικά
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Gem fructe capsule 20 gr/buc
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15332250 Πολτός φρούτων
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Compot fructe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15332400 Διατηρημένα φρούτα
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Compot de piersici jumatati
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: ulei
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15421000 Εξευγενισμένα έλαια
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15530000 Βούτυρο
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Urda in vid
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15540000 Τυροκομικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Sana 2.5% UG 200 gr/cutie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15551300 Γιαούρτι
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Orez bob rotund
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15611000 Αποφλοιωμένο ρύζι
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Faina de grau 000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15612100 Σιτάλευρο
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: Faina porumb grisata
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15612210 Καλαμποκάλευρο
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Gris de grau
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15625000 Σιμιγδάλι
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: Vopsea pentru oua
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15810000 Αρτοσκευάσματα, φρέσκα είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15811100 Ψωμί
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: Colaci 80 gr/buc
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15811300 Κρουασάν
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: Cozonac cu nuca si rahat
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15812000 Είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Stiksuri simple
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15821200 Γλυκά μπισκότα
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Zahar tos
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15831000 Ζάχαρη
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Napolitane amb la 70 gr
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15833100 Επιδόρπια
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: Glucoza tablete
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15842000 Προϊόντα σοκολατοποιίας και ζαχαροπλαστικής
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15842100 Σοκολάτα
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: Paste fainoase cu ou
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15850000 Προϊόντα ζυμαρικών
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: Ceai fructe de padure
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15863000 Τσάι
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: Ceai menta (doza)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: Esenta rom-vanilie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15870000 Καρυκεύματα και αρτύματα
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: Zahar vanilat
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: Otet
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15871110 Ξίδι ή ισοδύναμο
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: Piper macinat
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15872100 Πιπέρι
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: Boia de ardei dulce
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15872200 Μπαχαρικά
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: Foi dafin
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: Cacao
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15841000 Κακάο
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: Sare iodata
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15872400 Αλάτι
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: Cartofi
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03212100 Πατάτες
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: Rosii chery
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15331100 Νωπά ή κατεψυγμένα λαχανικά
Παρτίδα: LOT-0049
Τίτλος: Rosii
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49
Παρτίδα: LOT-0050
Τίτλος: Castraveti proaspeti
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 50
Παρτίδα: LOT-0051
Τίτλος: Ardei gras
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 51
Παρτίδα: LOT-0052
Τίτλος: Marar proaspat
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 52
Παρτίδα: LOT-0053
Τίτλος: Patrunjel frunze
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53
Παρτίδα: LOT-0054
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54
2. Procédure
Procédure
Titre: Acord cadru furnizare alimente
Identifiant interne: 4557951/2024/200301
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Oua gaina
Identifiant interne: 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142500 Œufs
Lot: LOT-0002
Titre: Portocale
Identifiant interne: 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 03222220 Oranges
Lot: LOT-0003
Titre: Masline nesarate
Identifiant interne: 3
Nomenclature complémentaire (cpv): 03222400 Olives
Lot: LOT-0004
Titre: Spinari de curcan congelate
Identifiant interne: 4
Nomenclature complémentaire (cpv): 15112120 Dindes
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 6
Nomenclature complémentaire (cpv): 15113000 Viande de porc
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: 7
Nomenclature complémentaire (cpv): 15131310 Pâté
Lot: LOT-0008
Titre: Sunca presata de pui
Identifiant interne: 8
Nomenclature complémentaire (cpv): 15131500 Produits à base de volaille
Lot: LOT-0009
Titre: Cremwursti subtiri de pui
Identifiant interne: 9
Lot: LOT-0010
Titre: Pasta de tomate
Identifiant interne: 10
Nomenclature complémentaire (cpv): 15331427 Concentré de tomates
Lot: LOT-0011
Titre: Bors acru alimentar
Identifiant interne: 11
Nomenclature complémentaire (cpv): 15980000 Boissons sans alcool
Lot: LOT-0012
Titre: Gogosari in otet
Identifiant interne: 12
Nomenclature complémentaire (cpv): 15331000 Légumes transformés
Lot: LOT-0013
Titre: Gem fructe capsule 20 gr/buc
Identifiant interne: 13
Nomenclature complémentaire (cpv): 15332250 Pâtes de fruits
Lot: LOT-0014
Identifiant interne: 14
Lot: LOT-0015
Titre: Compot fructe
Identifiant interne: 15
Nomenclature complémentaire (cpv): 15332400 Conserves de fruits
Lot: LOT-0016
Titre: Compot de piersici jumatati
Identifiant interne: 16
Lot: LOT-0017
Titre: ulei
Identifiant interne: 17
Nomenclature complémentaire (cpv): 15421000 Huiles raffinées
Lot: LOT-0018
Identifiant interne: 18
Nomenclature complémentaire (cpv): 15530000 Beurre
Lot: LOT-0019
Titre: Urda in vid
Identifiant interne: 19
Nomenclature complémentaire (cpv): 15540000 Fromages
Lot: LOT-0020
Titre: Sana 2.5% UG 200 gr/cutie
Identifiant interne: 20
Nomenclature complémentaire (cpv): 15551300 Yaourt
Lot: LOT-0021
Identifiant interne: 21
Lot: LOT-0022
Titre: Orez bob rotund
Identifiant interne: 22
Nomenclature complémentaire (cpv): 15611000 Riz décortiqué
Lot: LOT-0023
Titre: Faina de grau 000
Identifiant interne: 23
Nomenclature complémentaire (cpv): 15612100 Farine de blé
Lot: LOT-0024
Titre: Faina porumb grisata
Identifiant interne: 24
Nomenclature complémentaire (cpv): 15612210 Farine de maïs
Lot: LOT-0025
Titre: Gris de grau
Identifiant interne: 25
Nomenclature complémentaire (cpv): 15625000 Semoule
Lot: LOT-0026
Titre: Vopsea pentru oua
Identifiant interne: 26
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Lot: LOT-0027
Identifiant interne: 27
Nomenclature complémentaire (cpv): 15810000 Produits de panification, pâtisserie fraîche et gâteaux
Lot: LOT-0028
Identifiant interne: 28
Nomenclature complémentaire (cpv): 15811100 Pain
Lot: LOT-0029
Titre: Colaci 80 gr/buc
Identifiant interne: 29
Nomenclature complémentaire (cpv): 15811300 Croissants
Lot: LOT-0030
Titre: Cozonac cu nuca si rahat
Identifiant interne: 30
Nomenclature complémentaire (cpv): 15812000 Pâtisserie et gâteaux
Lot: LOT-0031
Titre: Stiksuri simple
Identifiant interne: 31
Nomenclature complémentaire (cpv): 15821200 Biscuits sucrés
Lot: LOT-0032
Titre: Zahar tos
Identifiant interne: 32
Nomenclature complémentaire (cpv): 15831000 Sucre
Lot: LOT-0033
Titre: Napolitane amb la 70 gr
Identifiant interne: 33
Nomenclature complémentaire (cpv): 15833100 Desserts
Lot: LOT-0034
Titre: Glucoza tablete
Identifiant interne: 34
Nomenclature complémentaire (cpv): 15842000 Chocolat et sucreries
Lot: LOT-0035
Identifiant interne: 35
Nomenclature complémentaire (cpv): 15842100 Chocolat
Lot: LOT-0036
Titre: Paste fainoase cu ou
Identifiant interne: 36
Nomenclature complémentaire (cpv): 15850000 Pâtes alimentaires
Lot: LOT-0037
Titre: Ceai fructe de padure
Identifiant interne: 37
Nomenclature complémentaire (cpv): 15863000 Thé
Lot: LOT-0038
Titre: Ceai menta (doza)
Identifiant interne: 38
Lot: LOT-0039
Titre: Esenta rom-vanilie
Identifiant interne: 39
Nomenclature complémentaire (cpv): 15870000 Condiments et assaisonnements
Lot: LOT-0040
Titre: Zahar vanilat
Identifiant interne: 40
Lot: LOT-0041
Titre: Otet
Identifiant interne: 41
Nomenclature complémentaire (cpv): 15871110 Vinaigre ou équivalent
Lot: LOT-0042
Titre: Piper macinat
Identifiant interne: 42
Nomenclature complémentaire (cpv): 15872100 Poivre
Lot: LOT-0043
Titre: Boia de ardei dulce
Identifiant interne: 43
Nomenclature complémentaire (cpv): 15872200 Épices
Lot: LOT-0044
Titre: Foi dafin
Identifiant interne: 44
Lot: LOT-0045
Titre: Cacao
Identifiant interne: 45
Nomenclature complémentaire (cpv): 15841000 Cacao
Lot: LOT-0046
Titre: Sare iodata
Identifiant interne: 46
Nomenclature complémentaire (cpv): 15872400 Sel
Lot: LOT-0047
Titre: Cartofi
Identifiant interne: 47
Nomenclature complémentaire (cpv): 03212100 Pommes de terre
Lot: LOT-0048
Titre: Rosii chery
Identifiant interne: 48
Nomenclature complémentaire (cpv): 15331100 Légumes frais ou congelés
Lot: LOT-0049
Titre: Rosii
Identifiant interne: 49
Lot: LOT-0050
Titre: Castraveti proaspeti
Identifiant interne: 50
Lot: LOT-0051
Titre: Ardei gras
Identifiant interne: 51
Lot: LOT-0052
Titre: Marar proaspat
Identifiant interne: 52
Lot: LOT-0053
Titre: Patrunjel frunze
Identifiant interne: 53
Lot: LOT-0054
Identifiant interne: 54
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Acord cadru furnizare alimente
Belső azonosító: 4557951/2024/200301
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Oua gaina
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 03142500 Tojás
Rész: LOT-0002
Cím: Portocale
Belső azonosító: 2
További osztályozás (cpv): 03222220 Narancs
Rész: LOT-0003
Cím: Masline nesarate
Belső azonosító: 3
További osztályozás (cpv): 03222400 Olajbogyó
Rész: LOT-0004
Cím: Spinari de curcan congelate
Belső azonosító: 4
További osztályozás (cpv): 15112120 Pulyka
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
További osztályozás (cpv): 15113000 Sertéshús
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
További osztályozás (cpv): 15131310 Pástétom
Rész: LOT-0008
Cím: Sunca presata de pui
Belső azonosító: 8
További osztályozás (cpv): 15131500 Baromfihúsból készült termékek
Rész: LOT-0009
Cím: Cremwursti subtiri de pui
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: Pasta de tomate
Belső azonosító: 10
További osztályozás (cpv): 15331427 Sűrített paradicsom
Rész: LOT-0011
Cím: Bors acru alimentar
Belső azonosító: 11
További osztályozás (cpv): 15980000 Alkoholmentes italok
Rész: LOT-0012
Cím: Gogosari in otet
Belső azonosító: 12
További osztályozás (cpv): 15331000 Feldolgozott zöldség
Rész: LOT-0013
Cím: Gem fructe capsule 20 gr/buc
Belső azonosító: 13
További osztályozás (cpv): 15332250 Gyümölcskrémek
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: Compot fructe
Belső azonosító: 15
További osztályozás (cpv): 15332400 Tartósított gyümölcsök
Rész: LOT-0016
Cím: Compot de piersici jumatati
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: ulei
Belső azonosító: 17
További osztályozás (cpv): 15421000 Finomított olaj
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: 18
További osztályozás (cpv): 15530000 Vaj
Rész: LOT-0019
Cím: Urda in vid
Belső azonosító: 19
További osztályozás (cpv): 15540000 Sajttermékek
Rész: LOT-0020
Cím: Sana 2.5% UG 200 gr/cutie
Belső azonosító: 20
További osztályozás (cpv): 15551300 Joghurt
Rész: LOT-0021
Cím: Iaurt natural 2.5% UG 200 gr/cutie
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: Orez bob rotund
Belső azonosító: 22
További osztályozás (cpv): 15611000 Hántolt rizs
Rész: LOT-0023
Cím: Faina de grau 000
Belső azonosító: 23
További osztályozás (cpv): 15612100 Búzaliszt
Rész: LOT-0024
Cím: Faina porumb grisata
Belső azonosító: 24
További osztályozás (cpv): 15612210 Kukoricaliszt
Rész: LOT-0025
Cím: Gris de grau
Belső azonosító: 25
További osztályozás (cpv): 15625000 Búzadara
Rész: LOT-0026
Cím: Vopsea pentru oua
Belső azonosító: 26
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
Rész: LOT-0027
Belső azonosító: 27
További osztályozás (cpv): 15810000 Kenyér, friss péksütemények és cukrászsütemények
Rész: LOT-0028
Cím: Paine alba feliata ambalata 300 gr
Belső azonosító: 28
További osztályozás (cpv): 15811100 Kenyér
Rész: LOT-0029
Cím: Colaci 80 gr/buc
Belső azonosító: 29
További osztályozás (cpv): 15811300 Kifli, croissant
Rész: LOT-0030
Cím: Cozonac cu nuca si rahat
Belső azonosító: 30
További osztályozás (cpv): 15812000 Sütemények és torták
Rész: LOT-0031
Cím: Stiksuri simple
Belső azonosító: 31
További osztályozás (cpv): 15821200 Édes keksz
Rész: LOT-0032
Cím: Zahar tos
Belső azonosító: 32
További osztályozás (cpv): 15831000 Cukor
Rész: LOT-0033
Cím: Napolitane amb la 70 gr
Belső azonosító: 33
További osztályozás (cpv): 15833100 Desszertek
Rész: LOT-0034
Cím: Glucoza tablete
Belső azonosító: 34
További osztályozás (cpv): 15842000 Csokoládé és cukoráruk
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 35
További osztályozás (cpv): 15842100 Csokoládé
Rész: LOT-0036
Cím: Paste fainoase cu ou
Belső azonosító: 36
További osztályozás (cpv): 15850000 Tésztafélék
Rész: LOT-0037
Cím: Ceai fructe de padure
Belső azonosító: 37
További osztályozás (cpv): 15863000 Tea
Rész: LOT-0038
Cím: Ceai menta (doza)
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Cím: Esenta rom-vanilie
Belső azonosító: 39
További osztályozás (cpv): 15870000 Ételízesítők és fűszerek
Rész: LOT-0040
Cím: Zahar vanilat
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Cím: Otet
Belső azonosító: 41
További osztályozás (cpv): 15871110 Ecet vagy azzal egyenértékű termékek
Rész: LOT-0042
Cím: Piper macinat
Belső azonosító: 42
További osztályozás (cpv): 15872100 Bors
Rész: LOT-0043
Cím: Boia de ardei dulce
Belső azonosító: 43
További osztályozás (cpv): 15872200 Fűszer
Rész: LOT-0044
Cím: Foi dafin
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Cím: Cacao
Belső azonosító: 45
További osztályozás (cpv): 15841000 Kakaó
Rész: LOT-0046
Cím: Sare iodata
Belső azonosító: 46
További osztályozás (cpv): 15872400 Só
Rész: LOT-0047
Cím: Cartofi
Belső azonosító: 47
További osztályozás (cpv): 03212100 Burgonya
Rész: LOT-0048
Cím: Rosii chery
Belső azonosító: 48
További osztályozás (cpv): 15331100 Friss vagy fagyasztott zöldség
Rész: LOT-0049
Cím: Rosii
Belső azonosító: 49
Rész: LOT-0050
Cím: Castraveti proaspeti
Belső azonosító: 50
Rész: LOT-0051
Cím: Ardei gras
Belső azonosító: 51
Rész: LOT-0052
Cím: Marar proaspat
Belső azonosító: 52
Rész: LOT-0053
Cím: Patrunjel frunze
Belső azonosító: 53
Rész: LOT-0054
Belső azonosító: 54
2. Procedura
Procedura
Titolo: Acord cadru furnizare alimente
Identificativo interno: 4557951/2024/200301
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Oua gaina
Identificativo interno: 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03142500 Uova
Lotto: LOT-0002
Titolo: Portocale
Identificativo interno: 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03222220 Arance
Lotto: LOT-0003
Titolo: Masline nesarate
Identificativo interno: 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03222400 Olive
Lotto: LOT-0004
Titolo: Spinari de curcan congelate
Identificativo interno: 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15112120 Tacchini
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15113000 Carne di maiale
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15131310 Pâté
Lotto: LOT-0008
Titolo: Sunca presata de pui
Identificativo interno: 8
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15131500 Prodotti di pollame
Lotto: LOT-0009
Titolo: Cremwursti subtiri de pui
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Pasta de tomate
Identificativo interno: 10
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15331427 Concentrato di pomodori
Lotto: LOT-0011
Titolo: Bors acru alimentar
Identificativo interno: 11
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15980000 Bibite analcoliche
Lotto: LOT-0012
Titolo: Gogosari in otet
Identificativo interno: 12
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15331000 Verdura trasformata
Lotto: LOT-0013
Titolo: Gem fructe capsule 20 gr/buc
Identificativo interno: 13
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15332250 Paste di frutta
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Compot fructe
Identificativo interno: 15
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15332400 Conserve di frutta
Lotto: LOT-0016
Titolo: Compot de piersici jumatati
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: ulei
Identificativo interno: 17
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15421000 Oli raffinati
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 18
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15530000 Burro
Lotto: LOT-0019
Titolo: Urda in vid
Identificativo interno: 19
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15540000 Formaggio
Lotto: LOT-0020
Titolo: Sana 2.5% UG 200 gr/cutie
Identificativo interno: 20
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15551300 Yogurt
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Orez bob rotund
Identificativo interno: 22
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15611000 Riso semigreggio
Lotto: LOT-0023
Titolo: Faina de grau 000
Identificativo interno: 23
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15612100 Farina di frumento
Lotto: LOT-0024
Titolo: Faina porumb grisata
Identificativo interno: 24
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15612210 Farina di granoturco
Lotto: LOT-0025
Titolo: Gris de grau
Identificativo interno: 25
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15625000 Semolino
Lotto: LOT-0026
Titolo: Vopsea pentru oua
Identificativo interno: 26
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: 27
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15810000 Prodotti di panetteria, prodotti di pasticceria fresca e dolci
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: 28
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15811100 Pane
Lotto: LOT-0029
Titolo: Colaci 80 gr/buc
Identificativo interno: 29
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15811300 Croissant
Lotto: LOT-0030
Titolo: Cozonac cu nuca si rahat
Identificativo interno: 30
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15812000 Pasticceria e dolci
Lotto: LOT-0031
Titolo: Stiksuri simple
Identificativo interno: 31
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15821200 Biscotti dolci
Lotto: LOT-0032
Titolo: Zahar tos
Identificativo interno: 32
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15831000 Zucchero
Lotto: LOT-0033
Titolo: Napolitane amb la 70 gr
Identificativo interno: 33
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15833100 Dessert
Lotto: LOT-0034
Titolo: Glucoza tablete
Identificativo interno: 34
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15842000 Cioccolato e confetteria
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: 35
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15842100 Cioccolato
Lotto: LOT-0036
Titolo: Paste fainoase cu ou
Identificativo interno: 36
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15850000 Paste alimentari
Lotto: LOT-0037
Titolo: Ceai fructe de padure
Identificativo interno: 37
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15863000 Tè
Lotto: LOT-0038
Titolo: Ceai menta (doza)
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Titolo: Esenta rom-vanilie
Identificativo interno: 39
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15870000 Condimenti e aromi
Lotto: LOT-0040
Titolo: Zahar vanilat
Identificativo interno: 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: Otet
Identificativo interno: 41
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15871110 Aceto o equivalente
Lotto: LOT-0042
Titolo: Piper macinat
Identificativo interno: 42
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15872100 Pepe
Lotto: LOT-0043
Titolo: Boia de ardei dulce
Identificativo interno: 43
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15872200 Spezie
Lotto: LOT-0044
Titolo: Foi dafin
Identificativo interno: 44
Lotto: LOT-0045
Titolo: Cacao
Identificativo interno: 45
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15841000 Cacao
Lotto: LOT-0046
Titolo: Sare iodata
Identificativo interno: 46
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15872400 Sale
Lotto: LOT-0047
Titolo: Cartofi
Identificativo interno: 47
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03212100 Patate
Lotto: LOT-0048
Titolo: Rosii chery
Identificativo interno: 48
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15331100 Verdura fresca o congelata
Lotto: LOT-0049
Titolo: Rosii
Identificativo interno: 49
Lotto: LOT-0050
Titolo: Castraveti proaspeti
Identificativo interno: 50
Lotto: LOT-0051
Titolo: Ardei gras
Identificativo interno: 51
Lotto: LOT-0052
Titolo: Marar proaspat
Identificativo interno: 52
Lotto: LOT-0053
Titolo: Patrunjel frunze
Identificativo interno: 53
Lotto: LOT-0054
Identificativo interno: 54
Tytuł: Acord cadru furnizare alimente
Wewnętrzny identyfikator: 4557951/2024/200301
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Oua gaina
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Portocale
Wewnętrzny identyfikator: 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03222220 Pomarańcze
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Masline nesarate
Wewnętrzny identyfikator: 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03222400 Oliwki
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Spinari de curcan congelate
Wewnętrzny identyfikator: 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15112120 Indyki
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15113000 Wieprzowina
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15131310 Pasztety
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Sunca presata de pui
Wewnętrzny identyfikator: 8
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15131500 Produkty drobiowe
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Cremwursti subtiri de pui
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pasta de tomate
Wewnętrzny identyfikator: 10
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15331427 Skoncentrowany przecier pomidorowy
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Bors acru alimentar
Wewnętrzny identyfikator: 11
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15980000 Napoje bezalkoholowe
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Gogosari in otet
Wewnętrzny identyfikator: 12
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15331000 Warzywa przetworzone
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Gem fructe capsule 20 gr/buc
Wewnętrzny identyfikator: 13
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15332250 Pasty owocowe do smarowania
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Compot fructe
Wewnętrzny identyfikator: 15
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15332400 Owoce konserwowane
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Compot de piersici jumatati
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: ulei
Wewnętrzny identyfikator: 17
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15421000 Oleje rafinowane
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15530000 Masło
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Urda in vid
Wewnętrzny identyfikator: 19
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15540000 Produkty serowarskie
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Sana 2.5% UG 200 gr/cutie
Wewnętrzny identyfikator: 20
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15551300 Jogurt
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Orez bob rotund
Wewnętrzny identyfikator: 22
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15611000 Ryż łuskany
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Faina de grau 000
Wewnętrzny identyfikator: 23
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15612100 Mąka pszenna
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Faina porumb grisata
Wewnętrzny identyfikator: 24
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15612210 Mąka kukurydziana
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Gris de grau
Wewnętrzny identyfikator: 25
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15625000 Semolina
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Vopsea pentru oua
Wewnętrzny identyfikator: 26
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: 28
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15811100 Chleb
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Colaci 80 gr/buc
Wewnętrzny identyfikator: 29
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15811300 Pieczywo francuskie
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Cozonac cu nuca si rahat
Wewnętrzny identyfikator: 30
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15812000 Wyroby ciastkarskie i ciasta
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Stiksuri simple
Wewnętrzny identyfikator: 31
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15821200 Herbatniki słodkie
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Zahar tos
Wewnętrzny identyfikator: 32
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15831000 Cukier
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Napolitane amb la 70 gr
Wewnętrzny identyfikator: 33
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15833100 Desery
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Glucoza tablete
Wewnętrzny identyfikator: 34
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15842000 Czekolada i wyroby cukiernicze
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: 35
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15842100 Czekolada
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Paste fainoase cu ou
Wewnętrzny identyfikator: 36
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15850000 Produkty z ciasta makaronowego
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Ceai fructe de padure
Wewnętrzny identyfikator: 37
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15863000 Herbata
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Ceai menta (doza)
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Esenta rom-vanilie
Wewnętrzny identyfikator: 39
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15870000 Przyprawy i przyprawy korzenne
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Zahar vanilat
Wewnętrzny identyfikator: 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Otet
Wewnętrzny identyfikator: 41
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15871110 Ocet lub produkty równoważne
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Piper macinat
Wewnętrzny identyfikator: 42
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15872100 Pieprz
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Boia de ardei dulce
Wewnętrzny identyfikator: 43
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15872200 Przyprawy korzenne
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Foi dafin
Wewnętrzny identyfikator: 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Cacao
Wewnętrzny identyfikator: 45
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15841000 Kakao
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Sare iodata
Wewnętrzny identyfikator: 46
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15872400 Sól
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Cartofi
Wewnętrzny identyfikator: 47
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03212100 Ziemniaki
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Rosii chery
Wewnętrzny identyfikator: 48
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15331100 Warzywa świeże lub mrożone
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Rosii
Wewnętrzny identyfikator: 49
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Castraveti proaspeti
Wewnętrzny identyfikator: 50
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Ardei gras
Wewnętrzny identyfikator: 51
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Marar proaspat
Wewnętrzny identyfikator: 52
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Patrunjel frunze
Wewnętrzny identyfikator: 53
Część zamówienia: LOT-0054
Wewnętrzny identyfikator: 54