574199-2025 - Konkurrencevilkår
Polen – Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer – Usługa organizacji dwóch konferencji pod nazwą „Uprawa chmielu jako główne źródło utrzymania”
Udbudsbekendtgørelse – den lempelige ordning
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelUsługa organizacji dwóch konferencji pod nazwą „Uprawa chmielu jako główne źródło utrzymania”
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest usługa organizacji dwóch konferencji pod nazwą „Uprawa chmielu jako główne źródło utrzymania”.
Intern IDOP-IV.272.93.2025.KAB
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Hovedpunkterne i proceduren1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 360 pkt 2 ustawy, Wykonawca jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy (załącznik nr 4 do SWZ i załącznik nr 5 do SWZ). 2.Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 3.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (w formie elektronicznej –podpis kwalifikowany). W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym osób udzielających pełnomocnictwa. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VII ust. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia. 5 Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 6. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7. Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) określa SWZ. 8.Zmiany umowy zostały przewidziane w §12 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 3 do SWZ). 9. Zamawiający określa w §11 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 3 do SWZ) wymagania określone w art. 95 ustawy: Zamawiający określa następujące wymagania dotyczące zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności, w zakresie realizacji zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz.U. z 2023 r. poz. 1465, z późn. zm.): Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę koordynatora, odpowiedzialnego za nadzór nad działalnością podwykonawców, ścisłą współpracę z Zamawiającym w trakcie realizacji zamówienia przed i podczas wydarzenia, w tym m.in.: konsultacje projektów graficznych, wizja lokalna w miejscu wydarzenia.
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79952000 Tjenesteydelser i forbindelse med arrangementer
Supplerende klassifikation (cpv): 55300000 Restaurationsvirksomhed og servering, 39294100 Informations- og markedsføringsprodukter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest usługa organizacji dwóch konferencji pod nazwą „Uprawa chmielu jako główne źródło utrzymania”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
574199-2025 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης — απλουστευμένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόOP-IV.272.93.2025.KAB
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 55300000 Υπηρεσίες εστιατορίου και παροχής φαγητού, 39294100 Προϊόντα πληροφόρησης και προβολής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
574199-2025 - Kilpailu
Hankintailmoitus – kevennetty järjestely
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteOP-IV.272.93.2025.KAB
Menettelyn tyyppiAvoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 79952000 Tapahtumapalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55300000 Ravintola- ja tarjoilupalvelut, 39294100 Viestintä- ja mainostuotteet
5. Osa
OsaLOT-0001
574199-2025 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju – blagi režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaOP-IV.272.93.2025.KAB
Vrsta postupkaOtvoren
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79952000 Usluge organiziranja događanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 55300000 Usluge restorana i usluge posluživanja hranom, 39294100 Obavijesni i promotivni proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
574199-2025 - Mededinging
Polen – Diensten voor het organiseren van evenementen – Usługa organizacji dwóch konferencji pod nazwą „Uprawa chmielu jako główne źródło utrzymania”
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
Interne identificatiecodeOP-IV.272.93.2025.KAB
Type procedureOpenbaar
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
Aanvullende classificatie (cpv): 55300000 Bereiden en serveren van maaltijden, 39294100 Informatie- en reclameproducten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
574199-2025 - Concurso
Anúncio de concurso — regime simplificado
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoOP-IV.272.93.2025.KAB
Tipo de procedimentoAberto
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 79952000 Serviços de eventos
Classificação adicional (cpv): 55300000 Serviços de mesa e de restauração, 39294100 Produtos de informação e de promoção
5. Lote
LoteLOT-0001