2. Procedure
Procedure
Titel: Предоставяне на услуги по почистване на сгради и прилежащи площи на Университет по Архитектура, Строителство и Геодезия /УАСГ/ гр. София
Beskrivelse: Предметът на настоящата обществената поръчка е „Предоставяне на услуги по почистване на сгради и прилежащи площи на Университет по Архитектура, Строителство и Геодезия /УАСГ/ гр. София“. Поръчката не е разеделена на обособени позиции. Услугите предмет на настоящата обществена поръчка включват: Текущо почистване, включително: Извършване на комплексно текущо/ежедневно и периодично/ почистване на сградите на УАСГ находящи се в гр. София, бул. „Христо Смирненски“ № 1 с обща ИНДИКАТИВНА квадратура 40 224 кв. Метра – което включва дейности с обхват, съгласно Приложение № 1. Основно почистване: един път годишно, предварително съгласувано с Възложителя, което включва дейности с обхват, съгласно Приложение № 2. Пълното описание на дейностите предмет на поръчката са посочени в Техническата спецификация на Възложителя, неразделна част от настоящата документация.
Intern ID: 469874
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90911200 Rengøring af bygninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 469874
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 469874
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: 469874
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 469874
Menetluse liik: Avatud
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90911200 Hoonete puhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 469874
Type de procédure: Ouverte
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90911200 Services de nettoyage de bâtiments
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 469874
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 469874
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90911200 Usluge čišćenja zgrada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 469874
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90911200 Pastatų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 469874
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: 469874
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 469874
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911200 Usługi sprzątania budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 469874
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90911200 Servicii de curăţare a construcţiilor
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 469874
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90911200 Storitve čiščenja stavb
5. Sklop
Sklop: LOT-0001