See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Przeprowadzenie badań wraz z opracowaniem wyników określających czynniki motywujące i zniechęcające do podnoszenia kompetencji cyfrowych
Beskrivelse: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań wraz z opracowaniem wyników określających czynniki motywujące i zniechęcające do podnoszenia kompetencji cyfrowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji. 2. Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach inwestycji C2.1.3 E-kompetencje z Krajowego Planu Odbudowy.
Tidligere bekendtgørelse: 330305-2025
Intern ID: PN-10/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79315000 Socialforskning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Beskrivelse: Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Specyfikacji, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do Specyfikacji.
2. Verfahren
Verfahren
Vorherige Bekanntmachung: 330305-2025
Interne Kennung: PN-10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Προηγούμενη προκήρυξη/γνωστοποίηση: 330305-2025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PN-10/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79315000 Υπηρεσίες κοινωνικών ερευνών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Previous notice: 330305-2025
Internal identifier: PN-10/2025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79315000 Social research services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Anuncio anterior: 330305-2025
Identificador interno: PN-10/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79315000 Servicios de investigación social
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade: 330305-2025
Sisemine tunnus: PN-10/2025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 79315000 Sotsiaaluuringute teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 330305-2025
Identifiant interne: PN-10/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 79315000 Services de recherche sociale
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 330305-2025
Aitheantóir inmheánach: PN-10/2025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Prethodna obavijest: 330305-2025
Interna identifikacijska oznaka: PN-10/2025
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79315000 Usluge društvenih istraživanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény: 330305-2025
Belső azonosító: PN-10/2025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79315000 Társadalomkutatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iepriekšējs paziņojums: 330305-2025
Iekšējais identifikators: PN-10/2025
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79315000 Sociālo pētījumu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Avviż preċedenti: 330305-2025
Identifikatur intern: PN-10/2025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79315000 Servizzi dwar stħarriġ soċjali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Eerdere aankondiging: 330305-2025
Interne identificatiecode: PN-10/2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79315000 Sociaal onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Poprzednie ogłoszenie: 330305-2025
Wewnętrzny identyfikator: PN-10/2025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 79315000 Usługi badań społecznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Anúncio anterior: 330305-2025
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79315000 Serviços de investigação social
2. Postopek
Postopek
Predhodno obvestilo: 330305-2025
Notranji identifikator: PN-10/2025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79315000 Storitve socialnih raziskav
5. Sklop
Sklop: LOT-0001