2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa inwestorska armatury dla gazociągu Lewin Brzeski – Nysa
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa fabrycznie nowej Armatury dla gazu ziemnego wraz z napędami w klasie ciśnieniowej Class600 oraz PN63, Serwisu Bieżącego oraz Usług Nadzoru i Serwisu na potrzeby realizacji inwestycji: ”Budowa gazociągu DN 500; MOP 8,4MPa relacji Lewin Brzeski – Nysa wraz z odgałęzieniami do istniejących SG oraz SSRP Nysa”
Intern ID: ZP/2025/08/0094/PZ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42130000 Haner, stophaner, ventiler og lignende tilbehør
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej Armatury dla gazu ziemnego wraz z napędami w klasie ciśnieniowej Class600 oraz PN63, Serwisu Bieżącego oraz Usług Nadzoru i Serwisu na potrzeby realizacji inwestycji: ”Budowa gazociągu DN 500; MOP 8,4MPa relacji Lewin Brzeski – Nysa wraz z odgałęzieniami do istniejących SG oraz SSRP Nysa”
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: nie dotyczy
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/2025/08/0094/PZ
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42130000 Rubinetti, valvole e articoli simili
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: nie dotyczy
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/2025/08/0094/PZ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42130000 Čiaupai, ventiliai, vožtuvai ir panašūs įtaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: nie dotyczy
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/2025/08/0094/PZ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42130000 Robinete, vane şi dispozitive similare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: nie dotyczy