576174-2025 - Konkurrencevilkår
Polen – Lægemidler – Sukcesywna dostawa produktów leczniczych w 2 pakietach dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelSukcesywna dostawa produktów leczniczych w 2 pakietach dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
BeskrivelseZmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1168737 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych w 2 pakietach: Pakiet 1- dostawa produktu leczniczego zawierającego substancję czynną- Andeksanet alfa na potrzeby realizacji niekomercyjnego badania klinicznego: „Wieloośrodkowe, randomizowane badanie fazy II z zastosowaniem równoległych grup badanych oraz podwójnie ślepej próby i placebo, oceniające skuteczność i bezpieczeństwo reperfuzyjnego leczenia trombolitycznego z użyciem dożylnym rekombinowanego aktywatora plazminogenu tkankowego (rtPA) w udarze niedokrwiennym mózgu u pacjentów przyjmujących doustne leki przeciwzakrzepowe nie należące do grupy antagonistów witaminy K i po odwróceniu aktywności przeciwkrzepliwej specyficznym antidotum” Pakiet 2- dostawa produktów leczniczych zawierających w swoim składzie substancję czynną alteplaze (rtPA Actilyse 10, 10 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do infuzji, rtPA Actilyse 20, 20 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do infuzji, oraz rtPA Actilyse 50, 50 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do infuzji oraz rtPA Actilyse na potrzeby realizacji niekomercyjnego badania klinicznego: „Wieloośrodkowe, randomizowane badanie fazy II z zastosowaniem równoległych grup badanych oraz podwójnie ślepej próby i placebo, oceniające skuteczność i bezpieczeństwo reperfuzyjnego leczenia trombolitycznego z użyciem dożylnym rekombinowanego aktywatora plazminogenu tkankowego (rtPA) w udarze niedokrwiennym mózgu u pacjentów przyjmujących doustne leki przeciwzakrzepowe nie należące do grupy antagonistów witaminy K i po odwróceniu aktywności przeciwkrzepliwej specyficznym antidotum” 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 3 oraz 3.1 do SWZ. 3. Liczba opakowań Badanych Produktów Leczniczych określona w załączniku nr 3 oraz 3.1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową i może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego, jednak nie więcej niż o 50 % wartości umowy, bez konieczności zmiany warunków Umowy. 4. Pakiet 1-2- okres ważności produktu leczniczego – minimum 24 miesiące licząc od dnia dostarczenia towaru Zamawiającemu. 5. Dostawy produktów z krótszym terminem ważności mogą być dopuszczone w wyjątkowych sytuacjach i każdorazowo zgodę na nie musi wyrazić upoważniony przedstawiciel Zamawiającego. 6. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – załącznik nr 4 oraz 4.1 do SWZ. 9. Produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu gospodarczego na terenie RP. Dopuszcza się pozyska-nie produktów leczniczych przeznaczonych do użycia w niekomercyjnym badaniu klinicznych z rynków UE lub spoza UE. W takiej sytuacji, wykonawca zobowiązany jest do przygotowania dokumentacji wymaganej przepisami prawa umożliwiającej wykorzystanie Produktu Leczniczego w Niekomercyjnym Badaniu Klinicznym. 10. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w zakresie opisanych pakietów od 1 do 2. Każdemu z Wykonawców przysługuje możliwość złożenia oferty na wybrany przez siebie pakiet lub pakiety ofert częściowych. 12. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 13. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień z wolnej ręki o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8. 14. Zamawiający nie wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia. 15. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 17. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ. 18. W związku z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograni-czających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz.Urz.UE.L Nr 229, str. 1) w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111, str. 1), Zamawiający informuje, że nie udzieli zamówienia publicznego objętego zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem:  obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji;  osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu;  osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 20. W celu potwierdzenia, że wobec Wykonawcy nie zachodzi którakolwiek z przesłanych wyszczególnionych w ust. 19 powyżej, do oferty należy załączyć oświadczenie – załącznik nr 5 do SWZ – w formie elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Intern IDGUM2025ZP00110
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelPakiet 1- dostawa produktu leczniczego zawierającego substancję czynną- Andeksanet alfa
BeskrivelseSzczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 3 oraz 3.1 do SWZ. Liczba opakowań Badanych Produktów Leczniczych określona w załączniku nr 3 oraz 3.1 do SWZ stanowi wielkość szacunkową i może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego, jednak nie więcej niż o 50 % wartości umowy, bez konieczności zmiany warunków Umowy. Pakiet 1-2- okres ważności produktu leczniczego – minimum 24 miesiące licząc od dnia dostarczenia towaru Zamawiającemu.
Intern IDPakiet 1
DelkontraktLOT-0002
TitelPakiet 2- dostawa produktów leczniczych zawierających w swoim składzie substancję czynną alteplaze (rtPA Actilyse 10, 10 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do infuzji, rtPA Actilyse 20, 20 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do infuzji, oraz rtPA Actilyse 50, 50 mg proszek i rozpuszczalnik do sporządzenia roztworu do infuzji oraz rtPA Actilyse
Intern IDPakiet 2
576174-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungGUM2025ZP00110
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
Interne KennungPakiet 2
576174-2025 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifierGUM2025ZP00110
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierPakiet 1
LotLOT-0002
Internal identifierPakiet 2
576174-2025 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoGUM2025ZP00110
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoPakiet 1
LoteLOT-0002
Identificador internoPakiet 2
576174-2025 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteGUM2025ZP00110
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnistePakiet 1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnistePakiet 2
576174-2025 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneGUM2025ZP00110
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Identifiant internePakiet 1
Identifiant internePakiet 2
576174-2025 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaGUM2025ZP00110
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaPakiet 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaPakiet 2
576174-2025 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internGUM2025ZP00110
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internPakiet 1
LottLOT-0002
Identifikatur internPakiet 2
576174-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeGUM2025ZP00110
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodePakiet 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodePakiet 2
576174-2025 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
576174-2025 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorGUM2025ZP00110
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorPakiet 1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorPakiet 2