2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwkundig onderhoud
Beskrivelse: Het Voorwerp van aanbesteding betreft het preventief, correctief en planmatig Bouwkundig Onderhoud van het Gemeentelijk Vastgoed voor de objecten zoals benoemd in bijlage I. De maximale waarde van de overeenkomst is €6.000.000,-.
Intern ID: INK25-01-028
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Beskrivelse: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Verlening van de overeenkomst
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Bouwkundig onderhoud
Εσωτερικό αναγνωριστικό: INK25-01-028
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50000000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Περιγραφή: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Verlening van de overeenkomst
Title: Bouwkundig onderhoud
Internal identifier: INK25-01-028
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlening van de overeenkomst
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Bouwkundig onderhoud
Sisemine tunnus: INK25-01-028
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50000000 Remondi- ja hooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Kirjeldus: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Verlening van de overeenkomst
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Bouwkundig onderhoud
Sisäinen tunniste: INK25-01-028
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50000000 Korjaus- ja huoltopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Kuvaus: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: Verlening van de overeenkomst
2. Procédure
Procédure
Titre: Bouwkundig onderhoud
Identifiant interne: INK25-01-028
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50000000 Services de réparation et d'entretien
Nomenclature complémentaire (cpv): 45000000 Travaux de construction
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Naslov: Bouwkundig onderhoud
Interna identifikacijska oznaka: INK25-01-028
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50000000 Usluge popravaka i održavanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Opis: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Bouwkundig onderhoud
Identificativo interno: INK25-01-028
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Descrizione: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Verlening van de overeenkomst
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Bouwkundig onderhoud
Vidaus identifikatorius: INK25-01-028
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Aprašymas: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Bouwkundig onderhoud
Identifikatur intern: INK25-01-028
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0000
Deskrizzjoni: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Verlening van de overeenkomst
Interne identificatiecode: INK25-01-028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlening van de overeenkomst
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: INK25-01-028
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Descriere: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Verlening van de overeenkomst
2. Postup
Postup
Názov: Bouwkundig onderhoud
Interný identifikátor: INK25-01-028
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50000000 Opravárske a údržbárske služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: INK25-01-028
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1