Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45251250 Bygge-anlægsarbejde: fjernvarmeværker
Supplerende klassifikation (cpv): 45210000 Byggearbejde, 42000000 Industrimaskiner, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 45331110 Installation af kedler, 42160000 Kedelinstallationer
Udførelsessted
Postadresse: Mylius-Erichsensvej 39
By: Brande
Postnummer: 7330