See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa tlenu na potrzeby prowadzenia procesu ozonowania z podziałem na zadania.
Beschreibung: Dostawa tlenu na potrzeby prowadzenia procesu ozonowania z podziałem na zadania
Vorherige Bekanntmachung: 717470-2025
Interne Kennung: 01749/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, wyznacza termin składania ofert krótszy niż standardowy, nie krótszy jednak niż 15 dni. Z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, wynikającą z potrzeby nieprzerwalnej ciągłości dostaw tlenu. Obecnie obowiązujące umowy nr: • 1387/US/PW/PZP-DRZ-WRS/D/24 z dnia 20.12.2024; • 1389/US/PW/PZP-DRZ-WRS/D/24 z dnia 20.12.2024; • 1413/US/PW/PZP-DRZ-WRS/D/24 z dnia 24.12.2024; zostały zawarte na okres 12 miesięcy i kończą się z dniem 31.12.2025 r. Od dnia 01.01.2026 SUW „Filtry”, SUW „Praga” oraz Zakład Północny utraci ciągłość w dostawach tlenu. Zamawiający przeprowadził postępowanie o nr 01129/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025. Do końca terminu składania ofert tj. do 23.09.2025 r. nie złożono żadnej oferty. W dniu 23.09.2025 r postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp. W związku z powyższym, zasadnym jest skrócenie terminu składania ofert, ponieważ umożliwi to zawarcie umowy obowiązującej od 01.01.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa tlenu na potrzeby procesu ozonowania w Zakładzie Centralnym SUW „Filtry”
Beschreibung: Dostawa tlenu na potrzeby procesu ozonowania w Zakładzie Centralnym SUW „Filtry” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 01749/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad.1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa tlenu na potrzeby procesu ozonowania w Zakładzie Centralnym SUW „Praga”
Beschreibung: Dostawa tlenu na potrzeby procesu ozonowania w Zakładzie Centralnym SUW „Praga” (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 01749/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3.Dostawa tlenu na potrzeby procesu ozonowania w Zakładzie Północnym.
Beschreibung: Dostawa tlenu na potrzeby procesu ozonowania w Zakładzie Północnym (szczegółowy opis zawiera Część III SWZ).
Interne Kennung: 01749/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 zad.3